Erkek İnfertilitesi Sperm dna hasarı kaan aydos

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Ben de aynı hissediyorum 29 yaşımdayım. Bu da bir sınav geçecek inşallah.
Inşallah Allah yardımcımız olsun canım. Insanlara mı laf anlatayım kendimi mi sakin tutmaya çalışayım napıyım artık bilemez durumdayım. Birinin imalı tek bir sözüyle bana denmese bile gözlerim doluyor psikoloji yerlerde. Yaşamayan anlamıyor bu durumu inşallah yakındır güzel haberleri almamız

Bize de soruyorlar ama kısmet diyoruz ailede hamile olanlar var onlara sürekli millet milyarlar harcıyor yine de olmuyo kıymetini bilin tarzında konuşmalar olduğu ve bir günahtan dolayi insanların çocuklarının olmadığını düşündükleri için söylemeye cesaret edemedik
Kınamak istemiyorum ama yok artık çocuğunu kaybedenler veya cocugu engelli olanlar hangi gunahi işlemişler? Öz evladina cinsel istismar uygulayan yaratiklara niye cocuk vermiş Allah?
Inşallah hiçbirimizin tüpe ihtiyacı kalmaz. Biz Kaan hocaya gittiğimiz ilk ay hamile kaldım ama devam etmedi inşallah yine olur diyerek bekliyoruz. 28 ve 35 yaşlar canım
İnşallah ama tüp bebek yaptiran cok insan var neden bu kadar acınası görülüyor bu durum onu da anlayamadim? İster tüp ister dogal Allah saglikli evlatlar yazsin yeter ki

Kınamak istemiyorum ama yok artık çocuğunu kaybedenler veya cocugu engelli olanlar hangi gunahi işlemişler? Öz evladina cinsel istismar uygulayan yaratiklara niye cocuk vermiş Allah?

İnşallah ama tüp bebek yaptiran cok insan var neden bu kadar acınası görülüyor bu durum onu da anlayamadim? İster tüp ister dogal Allah saglikli evlatlar yazsin yeter ki
O kadar cahiller var ki... kayınvalıdem bile oğlunda oldugunu bile bile tüp olsun kabullenirim dio sanki o bebek değil farklı bişe!!bence yaşada cok takılmayalım arkadasım 40 yaşında tekrar hamile kaldı hemde kadınsal sorunları varken hepsi tın benim için umrumda değil bizim hakkımızda ne düşünüyorlarsa Rabbim onlara bin mislini versin Rabbimin gücüne gitsin bizim canımızı yakanlarında canı yansın!

O kadar cahiller var ki... kayınvalıdem bile oğlunda oldugunu bile bile tüp olsun kabullenirim dio sanki o bebek değil farklı bişe!!bence yaşada cok takılmayalım arkadasım 40 yaşında tekrar hamile kaldı hemde kadınsal sorunları varken hepsi tın benim için umrumda değil bizim hakkımızda ne düşünüyorlarsa Rabbim onlara bin mislini versin Rabbimin gücüne gitsin bizim canımızı yakanlarında canı yansın!
Bu tüp bebegi ne zannediyor bunlar uzaydan mi geliyormuş? Duana cok içtenlikle katılıyorum canim..

Peki sizin ameliyattan ne kadar zaman sonra gebelik oldu. Biz daha test yaptırmadik. Kaan hoca önceki değerlerimiz için sürekli tüp dedi ama biz daha önce tüp denedik ve negatif malesef. Anlamıyorum herkes farklı bişey söylüyor
Geçen yıl temmuz 24 du sanırım eşim ameliyat oldu onun öncesinde tüp bebek denedik ama döllenme olmadı hiç sonra eşim anı bir kararla ameliyat oldu benim bekleme süremi boşa geçirmek istemedi sonuçlar eskiye oranla iyi gibiydi o süreçte emodex kullandı onu tüp bebek doktorum önermişti sonra kasım gibi kaan hocaya gittik 3 aylık bir tedavi ve sağlıklı beslenme sonucu doğal yolla martta hamile kaldım şükürler olsun rabbim hepinize yaşatsın inşallah

Hanımlar 31 yaşındayım ve annemde erken menapoz var o sebeple hep geç kaldığımi düşünüyordum nefes alamaz hale gelmiştim sınavlara son dakikada yetişemezsin ya öyle hissediyordum rabbime bin şükür herşeyin bir zamanı var ve şu da var rabbim vermezse vardır bunda da bir hayır dedim ben kaan hocaya gittiğimizde de hiç umutlu değildim tam umutlarım bittiği zamanlar minigimm geldi o yüzden umudumuzu kaybetmeyin bende yaşadım sizlerin yaşadıklarını şükürler olsun ailelerden soran yoktu ev aldık borç ödüyoruz diye geçirirdik hep hatta bir arkadaşım yıllardır aramaz o aradı eee ne zaman çocuk yapacaksın demek için aramış halimi hatrimi sormadan bebek sordu düşünün o gün telefonu kapatınca bağıra bağıra aglamisistim hiç unutmam ama kafanızı boşaltmaya ve tevekkül etmeye çalışın

Geçen yıl temmuz 24 du sanırım eşim ameliyat oldu onun öncesinde tüp bebek denedik ama döllenme olmadı hiç sonra eşim anı bir kararla ameliyat oldu benim bekleme süremi boşa geçirmek istemedi sonuçlar eskiye oranla iyi gibiydi o süreçte emodex kullandı onu tüp bebek doktorum önermişti sonra kasım gibi kaan hocaya gittik 3 aylık bir tedavi ve sağlıklı beslenme sonucu doğal yolla martta hamile kaldım şükürler olsun rabbim hepinize yaşatsın inşallah
Cevap için teşekkürler canım. Allah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almayi nasip etsin inşallah. Darısı isteyen herkesin başına. Sabır ve dua ile inşallah üstesinden gelicez biz de

İnşallah ama tüp bebek yaptiran cok insan var neden bu kadar acınası görülüyor bu durum onu da anlayamadim? İster tüp ister dogal Allah saglikli evlatlar yazsin yeter ki[/QUOTE]
3 yılı aşkın süredir uğraşıyorum çocuk için. Nerdeyse denemediğim hiç birşey kalmadı. Kürler, yakılar, buharlar , klomen tedavisi, aşılama ve Tüp bebek ve tabiki hepsi negatif. Ne yaşadığımı da çok şükür bir ben bir de Rabbim biliyor. Tüpü ben kendimde denedim acınası demedim ben de bu yollarla derman arıyorum çünkü sadece zor bir süreç olduğunu ve Rabbim buna gerek kalmadan bizim gibi isteyen herkese evlat nasip etsin dedim. Kötü bi dilekte bulunduğumu düşünmüyorum siz neden böyle bir algıya kapıldınız onu da ben anlayamadım.

3 yılı aşkın süredir uğraşıyorum çocuk için. Nerdeyse denemediğim hiç birşey kalmadı. Kürler, yakılar, buharlar , klomen tedavisi, aşılama ve Tüp bebek ve tabiki hepsi negatif. Ne yaşadığımı da çok şükür bir ben bir de Rabbim biliyor. Tüpü ben kendimde denedim acınası demedim ben de bu yollarla derman arıyorum çünkü sadece zor bir süreç olduğunu ve Rabbim buna gerek kalmadan bizim gibi isteyen herkese evlat nasip etsin dedim. Kötü bi dilekte bulunduğumu düşünmüyorum siz neden böyle bir algıya kapıldınız onu da ben anlayamadım.[/QUOTE] birmucizeolsun birmucizeolsun

Mrb öncelikle hayırlı olsun rabbim evladinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah bu 3 aylık tedavide kaan hoca neler uyguladı ilaç olarak ne kullandiniz

Mrb öncelikle hayırlı olsun rabbim evladinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah bu 3 aylık tedavide kaan hoca neler uyguladı ilaç olarak ne kullandiniz
Emodex ve klomen verdi kaan hoca ama ben kaan hocanın sitesinden notlar çıkardım yedigimkze içtiğinizde çok dikkat ettik birde kür uyguladık eşim için önceki sayfalarda yazıyor tarifi.

Emodex ve klomen verdi kaan hoca ama ben kaan hocanın sitesinden notlar çıkardım yedigimkze içtiğinizde çok dikkat ettik birde kür uyguladık eşim için önceki sayfalarda yazıyor tarifi.
Klomen sizinde sayınızı düşürmüşmüydü ? Öyle bi etkisi varmıs tedavi ederken sayı düşüyormus doğru mu lütfen cvp verin içim cok huzursuz :dua:

Klomen sizinde sayınızı düşürmüşmüydü ? Öyle bi etkisi varmıs tedavi ederken sayı düşüyormus doğru mu lütfen cvp verin içim cok huzursuz :dua:
Canım bizde tam tersi sayı 7 milyon iken 3 ay sonra yaptırdığımız testte 198 milyon çıkmıştı acaba kökenle beraber tüketilmemesi gereken birşey mi tükettiniz klomen sayıyı arttırır benim bildiğim
Kusura bakma bildirim ancak geldi o sebeple ancak yazıyorum

Canım bizde tam tersi sayı 7 milyon iken 3 ay sonra yaptırdığımız testte 198 milyon çıkmıştı acaba kökenle beraber tüketilmemesi gereken birşey mi tükettiniz klomen sayıyı arttırır benim bildiğim
Klomen degil bizimkisi ancak klomenin muadili. Ve bizim de sayimiz cok dustu. Baskalarincan da klomenin sayiyi dusurdugunu duyduk. Kaan hocanin dedikleri disinda da hic bir sey yapmadik yani. :110:

Cok tşk ederim içim ferahladı demekki onun öyle bi etkisi olmak zorunda degil.est ne kusru tekrar cooook tşk ederim canımmm

Klomen degil bizimkisi ancak klomenin muadili. Ve bizim de sayimiz cok dustu. Baskalarincan da klomenin sayiyi dusurdugunu duyduk. Kaan hocanin dedikleri disinda da hic bir sey yapmadik yani. :110:
Bende diğer topikte okumustum canm senden de duymustum kaan hoca direk klomen demedimi sana muadilini neden aldın

X