Sosyal Hayatımı Etkileyen Bacak Sorunum (fotoğraflı)

Şaka mı yapıyosun?? Bende o yazdıklarına böyle kocamaan bir şey falan bekledim. Allah başka dert vermesin ne diyim. Bacak işte yani iki tane, yürümelik.. Normal.. Ben bi anormallik-çirkinlik göremedim?
:KK70::KK70::KK70:
yalnız yorum süper,bacak işte 2 tane yürümelik,recep ivediğin repliği geldi aklıma,nasıl bir kitap istiyorsunuz beyfendi sorusuna okumalık diye cevap verişi gibi.:KK70:

onlarda senin kadar güzel bacaklı kız arkadaşları olmadıkları için kıskanmışlardır o zaman :KK45: hayata hep dolu tarafından bak tatlımmm:cool:

Yani şu görüntü normal mi kendimden şüphe ettirdiniz beni diyeceğim ama o kadar çok insandan çarpık bacak lafını duydum ki : )

Vala arkadaşım olsan hadi kirmayim diye gercekte ne soyliceksem yumusatir soylerdim. Simdi dogrudan konusuyorum. Hafif bi parantezlik var ama gayet de yolda görsem etek yakismis derim neresi kalin alaskina bi de kalin yazmışsınız kalin yeri hic goremedim thigh gap bile var :KK70: ya sokakta ne bacaklar goruyoruz ozguven tavan sortla dolasiyolar sergen yalcindan kalin bacaklariyla. Gayet guzel etekle de guzel duruyo topuklu da giysen gayet seksi olur bence sizin cevrenizdekiler sorunluymus durduk yere laf etmisler.

Kıskanmış olamazlar genelde kızlar değil : ) açık sözlü erkek arkadaşlarımdan duydum, abilerimden duydum. :)
onlarda senin kadar güzel bacaklı kız arkadaşları olmadıkları için kıskanmışlardır o zaman :KK45: hayata hep dolu tarafından bak tatlımm :cool:

Vala arkadaşım olsan hadi kirmayim diye gercekte ne soyliceksem yumusatir soylerdim. Simdi dogrudan konusuyorum. Hafif bi parantezlik var ama gayet de yolda görsem etek yakismis derim neresi kalin alaskina bi de kalin yazmışsınız kalin yeri hic goremedim thigh gap bile var :KK70: ya sokakta ne bacaklar goruyoruz ozguven tavan sortla dolasiyolar sergen yalcindan kalin bacaklariyla. Gayet guzel etekle de guzel duruyo topuklu da giysen gayet seksi olur bence sizin cevrenizdekiler sorunluymus durduk yere laf etmisler.
Ya ne güzel insanlarsınız çok teşekkür ederim. Kıkır kıkır güldüm okurken, gerçekten fotoğraflardan kötü bacaklarım ve inanılmaz selülitim var ama çıkmamış fotoğrafta nasıl olduysa.
Ah o thigh gap, yere batsın kim çıkardıysa o modayı. : )
Ne diyeyim, teşekkür ederim. :)

benimde böyle üstelik bir de zayıfım iyice alt taraf parantez. yaşıyorum hala ölmedim :) kilo alırsam düzelir umudum var hep :KK70:

oyoy bende okuyunca dehteş bişi bekliyordum.
resimlere baktım 1 nisan şakasımı bu dedim.
hakker konu sahibi 1 nisan şakasımı yapıyon bize.
kendi bacaklarıma baktım da pehhh iki kalas senin gibi bacağım olaydı dedim

oyoy bende okuyunca dehteş bişi bekliyordum.
resimlere baktım 1 nisan şakasımı bu dedim.
hakker konu sahibi 1 nisan şakasımı yapıyon bize.
kendi bacaklarıma baktım da pehhh iki kalas senin gibi bacağım olaydı dedim
Valla defalarca bacaklarımla ilgili olumsuz yorum duymuş birisi olarak, sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum burada okuduklarıma. : )
Benimkiler de kalas ama nasılsa öyle çıkmamış demek ki fotoğrafta. : )

Haddinizi biliyor olsanız, bana akıl fikir dilemezsiniz, tanımadığınız birisi ile bu şekilde konuşmazsınız, lütfen cevap yazmayın bana.
Şu cevap yazmayın cümlesinden nefret ediyorum. Size sormayacağım ne zaman yazıp ne zaman yazmayacağımı. Sizin de bana haddimi bildirmek haddinize değil. Sadece bu konu için akıl fikir dilemiştim ama fikrimi değiştirmek üzereyim. Neyse polemikten gitmek niyetinde değilim. Bacaklarınızla mutluluklar diliyorum size.

Şu cevap yazmayın cümlesinden nefret ediyorum. Size sormayacağım ne zaman yazıp ne zaman yazmayacağımı. Sizin de bana haddimi bildirmek haddinize değil. Sadece bu kınu için akıl fikir dilemiştim ama fikrimi değiştirmek üzereyim. Neyse polemikten gitmek niyetinde değilim. Bacaklarınızla mutluluklar diliyorum size.
Rica idi sadece... Ama madem akıl fikir dilediğiniz birisini ciddiye alıp tekrar tekrar yanıtlamaktan kendinizi alamıyorsunuz buyurun lütfen... Ortak noktalarımız vardı belki. : )

Rica idi sadece... Ama madem akıl fikir dilediğiniz birisini ciddiye alıp tekrar tekrar yanıtlamaktan kendinizi alamıyorsunuz buyurun lütfen... Ortak noktalarımız vardı belki. : )
Gittim, gittim... Polemikten gitmeyeyim diye gittim. Akıl fikir dileği bir köşede dursun :KK66:

Çoooook abartıuorsunuz. Spor yapsanız, biraz zayıflasanız daha iyi duruma gelebilir. Estetiklik bir ey kesinlikle yok. Yamuk demişsiniz de yamukluk değil çarpıklık bile göremedim ben..Bacaklarınız biraz kalın o kadar...onu da bir zahmet spor yapın.
Ayrıca bacaklara yapılan müdaheleleri çok tavsiye etmiyor dr ler.Allah korusun eldekinden olmak ta var.

X