Sosyal Hayatımı Etkileyen Bacak Sorunum (fotoğraflı)

Muntazam ve kusursuz bacaklarınız yok evet. Yalan söyleyerek teselli etmeye çalışamıycam ama öyle sizi utandıracak bunalıma sokacak kadar fena da değil. Kimler giyiyor mini etekleri bacaklarının haline bakmadan, çok çirkin bacak gördük yani sizinki kötünün iyisi diyebilirim

Bacaklarında bir sorun yok canım.

Ben de bacaklarınızda bir sorun göremedim. Biraz spor birazda bacaklarınızı farklı tutarsanız yani böyle birbirine yapıştırmak gereği duymazsanız hiç bir sorun olmayacak. Estetik, yağ aldırma yada enjekte etme uzun ömürlü oluyor mu hiç bilemedim.

Canim bacaklarinda oyle bir kusur yok. Yalniz elbise ya da etek giyerken dizlerinde giyme. Dizlerinin en az 1 karis yukarisinda olsun. Eminim mini etekler elbiseler daha cok yakisir. Ve azicik solaryum tavsiye ederim :KK48:

Bir sorun görünmüyor, gayette güzel bacaklarınız.
Eşinize öyle sorarsanız, kafasındaki o olmasa bile o hal alır. Eşe böyle sorular sorulmaz.

Bende mi bi anormallik var bilmiyorum ama bu bacaklarda ne sorun var ki

Sanıyorum bu fotoğraf daha anlaşılır kızlar diz üstü olunca en çok göze batıyor problem. Şortta o derece anlaşılmıyor. Teşekkür ediyorum güzel bakan gözlerinize.

Eklentiler

• fotograf (1).JPG
    fotograf (1).JPG
    129,6 KB · Görüntüleme: 90
Acaba ben mi kusur var da göremiyorum dedim neyse ki yorumlara bakınca benim gibi düşünen bir çok insan olduğunu gördüm yoksa kendimden şüphe duyacaktım görmede sıkıntım var diye. Çünkü ben hiçbir problem göremedim. Allah başka dert vermesin. Gayet güzel yani.

Bence gayette normal ve güzel bacaklarınız var millet ne çirkin görüntülere rağmen açık giyiniyor da ince güzel bacaklarınız hiç sorun yapmayın

Gerçekten dert ettiğim bir konuda, hemcinslerimden yardım istedim, katılmıyor olabilirsiniz estetik konular kişiden kişiye değişir çünkü.
Ama hiç tanımadığınız bir insana akıl - fikir dilemek... Bu hayatta en iyi haddimi bilirim, bacaklarımı unutup buna şükrettim şu an, herkese nasip olmuyor.
İşinize gelmeyen yorum olunca hemen had bildirme derdine düşün zaten. Evet bu konuda hala haddimi bilerek akıl fikir diliyorum size. İnsanların ne dertleri varken hiç bir sıkıntı olmayan bacaklariniza takmissiniz. Bence de sukredin ama had bilmenize değil derdinizin bu olmasına.

bacaklarınız gayet güzel hiç takıntı yapacak kadar bir göruntu yok. kendınıze güvenın derim emin olun etraftakıler sizin bu üzüldüğünüz konuyu aklının ucundan geçirmiyordur :KK49::KK66:

İşinize gelmeyen yorum olunca hemen had bildirme derdine düşün zaten. Evet bu konuda hala haddimi bilerek akıl fikir diliyorum size. İnsanların ne dertleri varken hiç bir sıkıntı olmayan bacaklariniza takmissiniz. Bence de sukredin ama had bilmenize değil derdinizin bu olmasına.
Haddinizi biliyor olsanız, bana akıl fikir dilemezsiniz, tanımadığınız birisi ile bu şekilde konuşmazsınız, lütfen cevap yazmayın bana.

Sanıyorum diz hizası bir elbise problemimi daha iyi anlatacak...

O hizada bir elbise ve o tip düz taban bir ayakkabı her tip bacağı kötü gösterir. O ayakkabı ve daha kısa bir şey veya daha değişik ayakkabı etek boyu daha farklı bir şey deneyin. Problem bence hala bacakta değil :110:

O hizada bir elbise ve o tip düz taban bir ayakkabı her tip bacağı kötü gösterir. O ayakkabı ve daha kısa bir şey veya daha değişik ayakkabı etek boyu daha farklı bir şey deneyin. Problem bence hala bacakta değil :110:
Her boyu denedim, çok teşekkür ediyorum çok güzel kalpler de varmış burada bunu gördüm.

bacaklarınız gayet güzel hiç takıntı yapacak kadar bir göruntu yok. kendınıze güvenın derim emin olun etraftakıler sizin bu üzüldüğünüz konuyu aklının ucundan geçirmiyordur :KK49::KK66:
Çok teşekkür ederim, küçükken takmıyordum, insanlardan duya duya takmaya başladım aslında ama operasyonu geçiremesem de sizin gibi insanlar sayesinde içim daha rahat olacak artık. :)

Muntazam ve kusursuz bacaklarınız yok evet. Yalan söyleyerek teselli etmeye çalışamıycam ama öyle sizi utandıracak bunalıma sokacak kadar fena da değil. Kimler giyiyor mini etekleri bacaklarının haline bakmadan, çok çirkin bacak gördük yani sizinki kötünün iyisi diyebilirim
Bi gün bi arkadaşım da aynen sizin gibi konuştu, "bence giyme elbise, senin arkadaşımsan bunu söylemem lazım" diye de sonlandırmıştı. Duymak istediğim buydu, akıl seviyeme varana kadar eleştirildim. : ) Çok teşekkürler.:)

1 nisan şakası mi bu :) guzel iste bacaklarin senin problem kafada bitiyor bence baska bi takinti bul

Aklıma şey geldi birden. Bi çocuk var sokak çocuğu. Parkta bankta başka bi çocuk oturuyor böyle zEngin. Fakir olan çpcuğun ayakkabılarına bakakalıor. İçi gidiyor oda veriyor ona.Onunkileri kendisi giyiyor. Fakir çocuk mutlu mesut ayrılıyor. zengin olanı ise babası gelip alıyor tekerlekli sandalyeye oturtuyoR. Yani sizinki Yürüyemeyenlere nispet gibi olmuş. Birwz daha empati biraz daha duyarlılık...
Evet her gördüğümde "Allahım sen affet neler var bir daha böyle düşünmeyeceğim" derim, sonra engel olamıyorum işte yine...

1 nisan şakası mi bu :) guzel iste bacaklarin senin problem kafada bitiyor bence baska bi takinti bul
Yani şu görüntü normal mi kendimden şüphe ettirdiniz beni diyeceğim ama o kadar çok insandan çarpık bacak lafını duydum ki : )

Eklentiler

• fotograf (1).JPG
    fotograf (1).JPG
    129,6 KB · Görüntüleme: 109
Her boyu denedim, çok teşekkür ediyorum çok güzel kalpler de varmış burada bunu gördüm.

:) Yok valla güzel kalplikten değil, benzer etek boyunu ben de hiç yakıştıramam kendime, ya çok uzun ya çok kısa, ya da
asimetrik kesim giyerim. Bir başkasında güzel duranı kendimize yakıştıramamak normal bir şey. Mesela bu 4'ünden ben gider ikinciyi seçerim.

asimetrik-etek-modasi.jpg

Şaka mı yapıyosun?? Bende o yazdıklarına böyle kocamaan bir şey falan bekledim. Allah başka dert vermesin ne diyim. Bacak işte yani iki tane, yürümelik.. Normal.. Ben bi anormallik-çirkinlik göremedim?
İki tane yürümelik... : ) Güldürdünüz beni teşekkür ederim, buna aslında sürekli şükrediyorum da işte... : )

Çok teşekkür ederim, küçükken takmıyordum, insanlardan duya duya takmaya başladım aslında ama operasyonu geçiremesem de sizin gibi insanlar sayesinde içim daha rahat olacak artık. :)
aman kızzz onlar senın bacaklarını kıskandıkları için senin içine kurt düşürmüşler sen onları boşver o insanlara inat takma laflarını

X