Sosyal Hayatımı Etkileyen Bacak Sorunum (fotoğraflı)

Bacakların vayy bacaklara bak denecek kadar güzel değil ama ıyy bacaklara bak denecek kadar da çirkin değil.
Normal bacak işte :) Giyimini kısıtlayacak bir durum yok.
Çok rahatsız oluyorsan siyah veya lacivert mus çorap giyebilirsin.Mus çorap hatlarını gizler.
Dar pantolondan kastın skinny ise,onlar zaten çoğu kişiye uymuyor.
Pantolon için Koton'un 49 tl lik basic serisini öneririm.(Her şubesinde dizi dizi renkleri olan klasikleşmiş modeli.)

Kız erkeklerin kıllı bacaklarının nesi güzel geldi allaseno_O:KK48:

belki şaşıracaksınız ama ben hiçbir sorun göremedim bacaklarınızda. hatta genişlik olarak son derece normal. belki ince bile denilebilir. sokakta obezlik derecesinde kilolu olanlar tayt giyiyor da siz mi giyemeyeceksiniz? bence kafaya takmayın. inanın düşündüğünüz gibi görünmüyor.

Bacaklrnz gayet norml duruyor.size kendmi anltma geregi duydum.kucukken bacaklrim ice donukmus ice basiyormusum .doktor ameliyat dems kesilebilir sandalyeye mahkumda kalabilirmisim.annemle babam kiyamamislr kestrmye duzelir demisler.su an 24 yasindayim bazen ice basiyorum bnu basklrda farkedyr lisede fln ergenken cok takrdim kafama ama sükürler olsunki yuruyup kosabilcgm bacaklrim var.cok buyutmyn

Bacaklarınızda değil lakin kendinize yönelik algınızda sorun var bence.
Muhtemelen anlattığınız biçimde görüyor ve algılıyorsunuz.
Kendinizi sevmeyi ve kusursuz olmak zorunda olmadığınızı kabul etmeyi deneseniz?

ah kızlar biliyorum daha kötüsünü düşünüp şükretmeli ama yapamıyorum işte...
Bacaklarımın garip görüntüsü bana sadece tayt, etek, çizme giydirmese iyi, her sene bu dönemlerde depresyona giriyorum. Her kadının bacağına incelemekten kendimi alamıyorum. Dar paça pantolonlar kalın baldırlarımı sımsıkı sarıyor, sarmasın diye büyük beden giysem, üst bacak bölgeme bol oluyor, kendime pantolon bulamıyorum.Pek çok erkeğin bile bacağı benden güzel.
Kendimi bu konuda çekici hissetmediğim için bu evliliğime de yansıyor. Konuyu dayanamayıp eşime açtım, onun da dert ediyor olduğundan gayet emin olarak... Ama o estetiğe karşı olduğunu söyledi. Baaklarımın çirkinliğinden çok emin olmama rağmen, ben mi abartıyorum dedim...
Sizden ricam fikirlerini ve varsa estetik deneyimlenizi de paylaşmanız... Bakıyorum bakıyorum bu bacaklar nasıl düzelir bilmiyorum, bugün bir doktora mail attım. 7000 TL'den başlıyor işlemler. Diz üstümde biriken yağlar dizlerimi örttü, üst kısım parantez, baldırlarım çok kalın ve alt bacağım yanlara doğru çıkık... Bacaklarım dizime doğrı inceleceğine kalınlaşıyor git gide.
Kendimi çok çaresiz hissediyorum, elbise giymek zorunda kalınca yerin dibine giriyorum...
Allah aşkına bu fizikle tayt, etek giyilir mi?
allah başka dert vermesin

Ayy valla cok etli kıvrım kıvrım bacak aradi gözlerim
Fotodaki bacaklar bir ooo dedirtti bana
Estetikcilerin gözüyle bakiyosunuz herhalde illa bir kusur buldugunuza göre

Sizin probleminiz çok büyük. Başlığı görünce bacağınızda bir yamukluk var sandım önce. Normal bacak işte. Ne kalas gibi ne de kürdan dediklerimizden değil. Ortalama bir türk kadını bacağından daha bile düzgün. 7000tlniz varsa onu terapiye harcayın zira özgüven probleminiz büyük.

Aaay sakın sakın estetiklik bir durum yok...Eğer paranız çoksa o 7.000 tl yi bana verin :KK37:

Sen gel bide benimkileri gör :KK45:hiçte dert etmiyorun açınca utandıran bacaklar itinayla örtülür.:KK53:
Şaka bi yana elhamdülillah işini yapiyoo ya yeter bacaklarinizin görsel zevk vermesine degil sizi taşimasina önem verin yeter eşiniz takmiyosa sorun degil takiyosa elo zsman elini cebine atacak

Bence de pek bir sıkıntı yok ama psikolojik olarak sürekli böyle hissedeceksen yağ dolgusunu düşün derim. Burada yaptıran ve memnun kalan arkadaşlar mevcut..

Bacaklarıma bakıyorum senin yüzünden. Şu an üstümde tayt var be yamuk yumuk görünüyor gözüme. Hiç bu gözle bakmamıştım :KK70:

X