Sosyal Hayatımı Etkileyen Bacak Sorunum (fotoğraflı)

Fazla kafana taktığın için bu kadar büyütmişşin gözünde ki buda özgüvenini etkilemeye kadar gitmiş:KK20: Bacakların çok çirkin etek tayt giyilmicek bacaklar değil, sadece senin istediğin gibi değil kendine bu haksızlığı yapma

abartmışsınız kesinlikle hiçbirşey yok ki siz kilolu bacak görmemişsiniz herhalde bu bu bacaklara pantolon bulamıyorum demek gerçekten saçmalık. Ne kilolu ya da orantısız bacaklar var. Ne dizlerinizle ne üst kısmında bir sorun yok incecik soğa gibi istiyorsanız spor yapın o kadar para estetiğe verilir mi hem de eziyeti cabası yazık günah bir de eşinize sormuşsunuz garip yani.

Bencede abartmışsınız.Gayet normal bacaklarınız.Benim bir arkadaşımın üst-alt komple kalın öyle olsaydınız ne yapacaktınız.Bence çok takılmayın gayet normal bacaklarınızı

bence senin giydiklerin üstüne yakışmıyor.Bacaklarında hiç bir sorun yok.Doktor olmasada var der ticari görüyorlar çünkü.Topuklu giyince bacakların eminim çok seksi duruyordur.Bu bacaklara dizde kloşlaşan etek elbise giyme bende giymiyorum giydiğim an komik duruyo vücut tipimize uygun değil işte hep dar giymelisin.Bak o şort bile sırıtmamış gayet güzel...

ben de sorun edilecek bir şey göremedim
bu takıntı olmuş bence
gayet güzel bacakların.

ah kızlar biliyorum daha kötüsünü düşünüp şükretmeli ama yapamıyorum işte...
Bacaklarımın garip görüntüsü bana sadece tayt, etek, çizme giydirmese iyi, her sene bu dönemlerde depresyona giriyorum. Her kadının bacağına incelemekten kendimi alamıyorum. Dar paça pantolonlar kalın baldırlarımı sımsıkı sarıyor, sarmasın diye büyük beden giysem, üst bacak bölgeme bol oluyor, kendime pantolon bulamıyorum.Pek çok erkeğin bile bacağı benden güzel.
Kendimi bu konuda çekici hissetmediğim için bu evliliğime de yansıyor. Konuyu dayanamayıp eşime açtım, onun da dert ediyor olduğundan gayet emin olarak... Ama o estetiğe karşı olduğunu söyledi. Baaklarımın çirkinliğinden çok emin olmama rağmen, ben mi abartıyorum dedim...
Sizden ricam fikirlerini ve varsa estetik deneyimlenizi de paylaşmanız... Bakıyorum bakıyorum bu bacaklar nasıl düzelir bilmiyorum, bugün bir doktora mail attım. 7000 TL'den başlıyor işlemler. Diz üstümde biriken yağlar dizlerimi örttü, üst kısım parantez, baldırlarım çok kalın ve alt bacağım yanlara doğru çıkık... Bacaklarım dizime doğrı inceleceğine kalınlaşıyor git gide.
Kendimi çok çaresiz hissediyorum, elbise giymek zorunda kalınca yerin dibine giriyorum...
Allah aşkına bu fizikle tayt, etek giyilir mi?
Nesi var ki bence bacakların çok güzel. Benimkileri görsen oturur ağlarsın heralde. Bacaklarım çarpık bildiğin :S

Gayet normal bacakların var şükret bence.
Sen benim bacaklarımı görsen demek şok olacaksın, kendini camdan atacaksın!!
Benim üst bedenim 38 alt bedenim 40. Ve üst bedeni kes bak fotoğrafta iki farklı vücut sanarsın o kadar bariz fark var. Umursuyor muyum? Hayır.
Lisede etek giymek zulümdü herkes bakar gibi gelirdi, sonra kimse mükemmel değil herkesin bir kusuru var dedim. Ve artı kim ne derse desin dalga dahi geçseler hiiç takmıyorum ve bacaklarımı seviyorum.

Aklıma şey geldi birden. Bi çocuk var sokak çocuğu. Parkta bankta başka bi çocuk oturuyor böyle zEngin. Fakir olan çpcuğun ayakkabılarına bakakalıor. İçi gidiyor oda veriyor ona.Onunkileri kendisi giyiyor. Fakir çocuk mutlu mesut ayrılıyor. zengin olanı ise babası gelip alıyor tekerlekli sandalyeye oturtuyoR. Yani sizinki Yürüyemeyenlere nispet gibi olmuş. Birwz daha empati biraz daha duyarlılık...

bacaklarınız güzel bence üst bacakta hiçbir sorun yok. kalın falanda değiller. Ama alt bacak sanırım biraz dışa doğru çıkıntılı. Ama kesinlikle kafaya takılacak bişey değil. Benim de üst bacaklar ince, altlar kalın. Daha kötü duruyor. Siz şükredin bence.

Aklıma şey geldi birden. Bi çocuk var sokak çocuğu. Parkta bankta başka bi çocuk oturuyor böyle zEngin. Fakir olan çpcuğun ayakkabılarına bakakalıor. İçi gidiyor oda veriyor ona.Onunkileri kendisi giyiyor. Fakir çocuk mutlu mesut ayrılıyor. zengin olanı ise babası gelip alıyor tekerlekli sandalyeye oturtuyoR. Yani sizinki Yürüyemeyenlere nispet gibi olmuş. Birwz daha empati biraz daha duyarlılık...
İçim cız etti, konu sahibi bunu okudu mu acaba?

Kesinlikle estetiğe gerek yok fıstık gibisin maşallah keşke benimde senin kadar ince olsaydı bacaklarım benimde alt bacaklarım çok ince üst taraf basenli ve kalın sen haline şükret takma kafana hiç

Ay kusura bakma canım çok komik geldi konun helede resimlerini görünce :KK48: gayet iyi bacakların var neden şu kısacık hayatı kendinize zindan etmek için olmayan şeyleri uyduruyorsunuz :KK12:

X