Sorularım ve ben

öncelikle senin anne olma duygusuna hazır olmadığın kanaatine vardım yazını okuyunca
bunlar zor ve zahmetli seyler özveri gerektiren seyler
vucudum bozulmasın ,canım sigara isterse ne yapacağım ,erkek arkadaşım beni güzel ve fit görsün kaygıları çok sıradan....dünyaya yeni bir birey getiriyorsun etten kemikten elbetteki senden birseyler gidecek bu çok doğal bir süreç ...öte yandan evli değilsin evli olmak ile erkek arkadaşın ile aynı evi paylaşmak aynı seyler değil önce bunu netleştirmeniz gerekiyor diğer taraftan bu bebeği erkek arkadaşın üzülmesin diye mi yoksa benimsediğin ve istediğin için mi devam etmen gerektiğini netleştirmen gerekiyor bunlar ilk önceliğin olması gerekiyor
12+3 ,ilk vizitler ,testler bundan sonraki aşamalar

uzun sürdir anne adayı olamaya çalışan birisi olarak tabiki yzdıkların bazı arkadaşlara göre daha çok etkiledi. bu gerçekten büyük bir lütuf. elinde böyle bir şans varken ben olsam o bebeğe kıymam. biraz hızlı bir düğün hazırlıgı ıle sorun çözülür. çocukları olan annelerde ideallerine ulaşabiliyor. çocuk evet bıraz engel ama herşeyin sonu gibi düşünmemek gerekiyor bence. ilk bebegi aldırmak çok fazla riski beraberinde getirebiliyormus. böyle bir karar alacaksan bile herşeyi bi doktor ile konuşmakta tüm risleri göze alabiliyorsan buna öyle karar vermeni öneririrm.

bu sitede malesef çokkez karşılaştığım şeyler sana da söyleniyor söylenecekte. evlilik dışı ilişkiler yaşayanları günah keçisi ilan edip çok üstüne gelinebiliyor. bu tür yorumları okumadan geçersen daha iyi olur.

umarım senın için en dogru olan kararı alırsın...

slm öncelikle şunu belirtmek isterimki pelishi yargılayanlar öncelikle dönüp kendilerine bakmalılar belki bu durumu yaşamamış olabilirler ama hiçmi hayatlarında yanlış hata yapmamışlar ???? acaba günahları ne kadar bunu biliyolarmı herkes kendisine bakacak öncelikle

canım tebrik ederim seni hemen sana bişi anlatmak istiyorum bennişanlıydım we eşimin abisi yani kaynım bi kızı sewiyordu ama eşimin baba tarafı kızı hiç istemiyolardı sürekli günlerce buhran yaşadı her ikiside we bi mucize oldu kız hamile kaldı bilerek ve isteyerek değildi emin ol yani ayrıldılar we ondan sonra hamile olduğunu öğrendi we bütün aile bi anda kararlarından wazgeçtiler o kız şuan benim eltim :)) we 9 aylık nur topu gibi bi oğlu war ona bakınca dioki annesi sen benim mucizemsin bazen öyle mucizeler gerekiyoki yaşamımızı olumluya çewirebilsin diye bazı şeyleri anlatabildiysem ne mutlu bana sağlıcakla kalman dileğiyle

X