Soru biraz garip olacak ama

Nispet değil canım rahat olduğunu iyi olduğunu bilmeleri açısından nispetlik durum yok canım akrabaları evli kaldığı kişinin ailesine söyler çünkü dedikodu illa ki yaparlar canım😊
Söylerler illa ki ama konuda aileyle de olan bi problem yazılmamış. Belki onlar da üzülüyor böyle olmasını istemiyor. Bi de boşandıktan sonra eşe de nispet yapmak yarışmak falan saçma böyle geride bırakamazsın ki, önüne bakmak geride bırakmak en mantıklısı.

Herkese meraba, sorum biraz garip olacak ama iki aydır baba evindeyim hala mahkeme açılmadı en kısa zamanda açılcak sorum şu ki Instagram hesabımda hep eşimin akrabaları var. Ben o hesabı kapatıp yeni hesap açsam sizce toplum tarafından garipsenir mi bu durum yanlış anlaşılır mı
Gerçekten de garip bir soru. Açın yeni hesap size ne milletten. Yani illa çok gerekliyse Instagram.

Herkese meraba, sorum biraz garip olacak ama iki aydır baba evindeyim hala mahkeme açılmadı en kısa zamanda açılcak sorum şu ki Instagram hesabımda hep eşimin akrabaları var. Ben o hesabı kapatıp yeni hesap açsam sizce toplum tarafından garipsenir mi bu durum yanlış anlaşılır mı
Toplum diye bahsettiğiniz kişiler kim? Toplum buna hazır değilse engelemeyecek misiniz? Toplum dediğiniz kişiler sizin ark listenizi mi gözetiyor?

Çocuk varmi neden ayriliyosunuz

Boşanma süreciniz nasıl? Çekişmeli mi sorununuz büyük mü yani kavgalı gürültülü mü? Eğer öyleyse diğeri durduğu gibi dursun siz yeni hesap açın.
Eltimle eşimin abisi boşandı. Hiç birimiz birbirimizi çıkarmadık hesaptan 😅 çünkü onlar anlaşarak boşandı, biz hala konuşuyoruz.

X