Sormali miyim?

Mesela esim ramazanda bayram mesaji atmisti arkadasina
Yasi esimden 4 5 yas buyuk
Cevap gelmemisti
Esim de cok sasirmisti
Bu yuzden kurbanda yazmadi mesela
Bende o yuzden dedim ne olabilir ki yani bayram mesajina bile donulmemis
Esim bosver herkes kendi bilir millete kafa yorma zaten onemseselerdi birsey olduysa soylerlerdi diyor 🤷‍♀️
Eşinize katılıyorum. Önemseniyor olsaydınız söylerlerdi. Kafa yormak gereksiz.

Bu detayları en başta verseydiniz kimse ara demezdi. Bayram mesajına da dönmediyse görüşmek istemiyorlar demek ki.
Bu ayrinti sonradan aklima geldi
Yanlis anlasilcak hicbir sey olmadi hani onu merak ediyorum
Aklima gelen tek sey biz hediyeleri almistik degisim karti da koydurmustuk icine ama bi turlu gitmek nasip olmamisti 1 ay sonra gidebilmistik degisimin süresi gecti diye mi küstuler diye bile dusunmustuk o zaman 🥴

Bu ayrinti sonradan aklima geldi
Yanlis anlasilcak hicbir sey olmadi hani onu merak ediyorum
Aklima gelen tek sey biz hediyeleri almistik degisim karti da koydurmustuk icine ama bi turlu gitmek nasip olmamisti 1 ay sonra gidebilmistik degisimin süresi gecti diye mi küstuler diye bile dusunmustuk o zaman 🥴

Yok be canım Allah aşkına minnoş hassas kalpliliği bırakır mısın? Eşini dinle sen, görüşmek isteyen arar nokta.🥰

Yok be canım Allah aşkına minnoş hassas kalpliliği bırakır mısın? Eşini dinle sen, görüşmek isteyen arar nokta.🥰
Insanlari fazla önemsiyorum galiba🫠 aslinda normalde takmam hani bu sekilde birkac kisiyi elemistim yillar oncesinde
Cunku ayar oluyorum kendi kendine küsen insanlara
Ama esyayi gorunce yine bi icimde sorguladim niye boyle oldu diye
Esyasi bende sanirim o yuzden boyle bi moda girdim bir anlik 😁

Insanlari fazla önemsiyorum galiba🫠 aslinda normalde takmam hani bu sekilde birkac kisiyi elemistim yillar oncesinde
Cunku ayar oluyorum kendi kendine küsen insanlara
Ama esyayi gorunce yine bi icimde sorguladim niye boyle oldu diye
Esyasi bende sanirim o yuzden boyle bi moda girdim bir anlik 😁

Onlar seni önemsesin🙏🏻😌
Şu eşyayı kullanmıyorsan hayrına birine ver bari hep hatırlatacaksan🤣🤣🤣

Ben hiç takılmam o beni aradı ben şunu aradım konusuna ya. Önce ben gittim sonra o geldi 2 bize geldi 3 biz gittik falan. Hiiiiiç takılmam 6 ay görüşmesek bile aklıma düşerse ararım. “Yaa X aklıma düştün bi arayım dedim nasılsın ne yapıyorsun,akşama müsaitseniz bir plan yapalım mı ? “ falan diye sorarım.
İlkokul,ortaokul,lise,üniversite,sosyal aktivite tanıdklarım,eşimin arkadaşları…. Bir sürü sosyal çevrem var 😂

Ben hiç takılmam o beni aradı ben şunu aradım konusuna ya. Önce ben gittim sonra o geldi 2 bize geldi 3 biz gittik falan. Hiiiiiç takılmam 6 ay görüşmesek bile aklıma düşerse ararım. “Yaa X aklıma düştün bi arayım dedim nasılsın ne yapıyorsun,akşama müsaitseniz bir plan yapalım mı ? “ falan diye sorarım.
İlkokul,ortaokul,lise,üniversite,sosyal aktivite tanıdklarım,eşimin arkadaşları…. Bir sürü sosyal çevrem var 😂
Iste boyle olmadigim icin arkadas kontenjanim miniktir😀 bende isterdim sosyal olmak ama herkesle kafam uyusmuyor ya
Bi keresinde denedim gün sonunda eve geldigimde beynim uyusmustu kizin anlattiklarindan
Dus alip yatmistim basim donuyordu
Kiz teyzesinin kocasinin akrabalarina kadar anlatmisti
Artik dinlerken ari sesi geliyordu kulaklarima oyle bi uyusma hdjsndks🤤😆

Iste boyle olmadigim icin arkadas kontenjanim miniktir😀 bende isterdim sosyal olmak ama herkesle kafam uyusmuyor ya
Bi keresinde denedim gün sonunda eve geldigimde beynim uyusmustu kizin anlattiklarindan
Dus alip yatmistim basim donuyordu
Kiz teyzesinin kocasinin akrabalarina kadar anlatmisti
Artik dinlerken ari sesi geliyordu kulaklarima oyle bi uyusma hdjsndks🤤😆
Herkesle iyi olamazsın zaten onu salla. Ama eğer ki kafamın tuttuğu biri varsa bırakmam. Bu kişilerle de kafan tuttuysa arayabilirsin

bence sizin aramanıza dönemedi sonra da dönmeyi unuttu
daha sonrasında da aklına gelmediniz
olabilir, hayatın içinde çok fazla şey var kafayı meşgul eden
bence hiç sormayın, iletişim kurmak istiyorsanız nasılsın tarzı bir mesaj atabilirsiniz
ona da cevap gelmezse sallayın gitsin

Hayir atmadim
Mesela ben birini aradigimda acmadiysa ve sonra bana geri dondugunde bende acamadiysam sonrasinda aradigini gorup donus yaparim
Bu kisiden oyle birsey goremedim
Ya da canim aradim ama ulasamadim sende aramissin donemedim hayirli olsun gibi bi mesajla yorulmazdi diye dusunuyorum
Ben de aramama karşılık gelmediyse canım şu sebeple telefonuna yetişemedim tekrar aradim ama açmadın diye bir de mesaj yazarim. Mesajı görülme okunma durumu var çünkü. Ben de görürüm okunup okumadığını. Bu sayede ciddiye alınma durumumdan emin olurum.

Ben de aramama karşılık gelmediyse canım şu sebeple telefonuna yetişemedim tekrar aradim ama açmadın diye bir de mesaj yazarim. Mesajı görülme okunma durumu var çünkü. Ben de görürüm okunup okumadığını. Bu sayede ciddiye alınma durumumdan emin olurum.
Bebegim kolikti ve asiri kusuyordu cok uykusuz gunler gecirdim aklima gelmedi mesaj yazmak
Hayir bide dogum yapmisim 50 gun gecmis oyle ariyor
Hadi onu gectim bebekle ugrasiyordur diye dusunmesi gerekmez miydi

Bebegim kolikti ve asiri kusuyordu cok uykusuz gunler gecirdim aklima gelmedi mesaj yazmak
Hayir bide dogum yapmisim 50 gun gecmis oyle ariyor
Hadi onu gectim bebekle ugrasiyordur diye dusunmesi gerekmez miydi
O haklıdır demiyorum. Sadece mesaj da atsaydınız görüp görmediğini ve tavir yapmadığını anlardınız. Belki de cevapsız çağrı bildirimini yanlışlık sildi görmedi bir şey oldu bilemeyiz ki.

O haklıdır demiyorum. Sadece mesaj da atsaydınız görüp görmediğini ve tavir yapmadığını anlardınız. Belki de cevapsız çağrı bildirimini yanlışlık sildi görmedi bir şey oldu bilemeyiz ki.
Ama bayramda esimin esine mesaj atmasi ve onun geri donus yapmamasi hos bir olay olmadi
Onu konuyu yazarken animsadim
Ne bileyim ben birine kirilsam mesajla dahi yazarim sana su sebepten kirildim vs diye
Kac ay gecti aradan
Nerdeyse 6 ay

X