Sormali miyim?

Browni-

Şükür 🙏🍀
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2021
6.069
19.455
İyi günler kizlar
Eşimin okuldan bir arkadaşı vardı aylar öncesinde tekrar iletisime geçtiler ailecek görustük guzel gecti önce onlar geldiler tatli alip gelmislerdi bende hazirlik yapmistim o zamanlar hamileydim bebise hediye getirmislerdi birde. Sonrasinda bizde giderken tatli aldik ve onlarin iki kizi var ikisine de hediye aldik gittik. Gayet guzel vakit gecirdik evimize döndük. Sonrasinda ne onlar aradi ne biz.
Oyle surekli telefonlasma durumu yoktu zaten. Ben akrabalarimi bile bayramdan bayrama arayan biriyimdir pek arama huyum yoktur. Aradan 3 ay kadar gecti dogum yaptim arkadasi aradi esimi tebrik etti 50 gun kadar sonra esi beni aradi arabadaydik bebegi emziriyordum telefon cantadaydi alamadim yaklasik yarim saat sonra telefona bakabildim hemen geri döndüm acmadi. Ondan sonra da bir daha iletisim olmadi. Sosyal medyada ekli eskiden paylasimlarimizi begenirdik falan o da yok su an.
Bunlar onemli degil ama ne oldugunu da kestiremedim. Normalde durduk yere kendini ceken birine noldu noldu diye hic ulasip birsey dememisimdir ama kendisi bebege kullanmam icin birkac sey getirmisti bugun dolabi duzenlerken denk gelince aklima geldi yani ne gibi bir durum oldu da küslük gibi birsey oldu. Sorsam mi bilemedim. Siz olsaniz ne yapardiniz ya da ne yapiyorsunuz bu durumlarda? Ben birine bi konudan kirilsam (ki sebep bulamadim bu konuda dusunup) acikca soylerim ama bu sekilde bi tavri haketmedigimi dusunuyorum insanlar neden boyle 😒

İyi günler kizlar
Eşimin okuldan bir arkadaşı vardı aylar öncesinde tekrar iletisime geçtiler ailecek görustük guzel gecti önce onlar geldiler tatli alip gelmislerdi bende hazirlik yapmistim o zamanlar hamileydim bebise hediye getirmislerdi birde. Sonrasinda bizde giderken tatli aldik ve onlarin iki kizi var ikisine de hediye aldik gittik. Gayet guzel vakit gecirdik evimize döndük. Sonrasinda ne onlar aradi ne biz.
Oyle surekli telefonlasma durumu yoktu zaten. Ben akrabalarimi bile bayramdan bayrama arayan biriyimdir pek arama huyum yoktur. Aradan 3 ay kadar gecti dogum yaptim arkadasi aradi esimi tebrik etti 50 gun kadar sonra esi beni aradi arabadaydik bebegi emziriyordum telefon cantadaydi alamadim yaklasik yarim saat sonra telefona bakabildim hemen geri döndüm acmadi. Ondan sonra da bir daha iletisim olmadi. Sosyal medyada ekli eskiden paylasimlarimizi begenirdik falan o da yok su an.
Bunlar onemli degil ama ne oldugunu da kestiremedim. Normalde durduk yere kendini ceken birine noldu noldu diye hic ulasip birsey dememisimdir ama kendisi bebege kullanmam icin birkac sey getirmisti bugun dolabi duzenlerken denk gelince aklima geldi yani ne gibi bir durum oldu da küslük gibi birsey oldu. Sorsam mi bilemedim. Siz olsaniz ne yapardiniz ya da ne yapiyorsunuz bu durumlarda? Ben birine bi konudan kirilsam (ki sebep bulamadim bu konuda dusunup) acikca soylerim ama bu sekilde bi tavri haketmedigimi dusunuyorum insanlar neden boyle 😒

İletişimi canlı tutmak için ara ara yazışıp aramak gerekir. Görüşmeden sonra o doğum sonrası bir sefer aramadan sonra birdaha hiç yazışma arama olmadıysa oda boşvermiştir.

Aramaya dönmedikten sonra mesaj attınız mı?
Hayir atmadim
Mesela ben birini aradigimda acmadiysa ve sonra bana geri dondugunde bende acamadiysam sonrasinda aradigini gorup donus yaparim
Bu kisiden oyle birsey goremedim
Ya da canim aradim ama ulasamadim sende aramissin donemedim hayirli olsun gibi bi mesajla yorulmazdi diye dusunuyorum

Zaten eşinizin arkadaşıymış sizinle bir samimiyeti yok. Kibarlık olsun diye insanlık yapıp elleri boş gelmemişler, siz de aynı şekilde karşılık vermişsiniz. Vıcık vıcık bir ilişki kurulsun istememiş olabilirler. Bence ortada bir sorun yok. Belki aylar sonra denk gelir tekrar görüşürsünüz. Yakın arkadaşınız değil ki çok büyütmüşsünüz.

Arkadaşın benim karakterim gibi pek sallamıyor, sende onu sallama…

Görüşmek istiyorsan o ayrı, bir mesaj atabilirsin…
Bebişini öpüyoruz🥰😌
Yok aslinda gorusmek istemekten degil de, bugun verdiklerini gorunce dedim hani neden boyle oldu durduk yere. Sana su sebepten kirildim bile demedi cok garip geliyor boyle kendi kendine tripler bana🙄

Teşekkür ederim🥰🌸

Zaten eşinizin arkadaşıymış sizinle bir samimiyeti yok. Kibarlık olsun diye insanlık yapıp elleri boş gelmemişler, siz de aynı şekilde karşılık vermişsiniz. Vıcık vıcık bir ilişki kurulsun istememiş olabilirler. Bence ortada bir sorun yok. Belki aylar sonra denk gelir tekrar görüşürsünüz. Yakın arkadaşınız değil ki çok büyütmüşsünüz.
Hep goruselim tarzinda konusulmustu
Dogum gunlerinde vs de mesajlasir kutlardik
Foto hikaye paylasinca begeni yapardik bunlarin hepsi kesildi ondan garip geldi yoksa samimiyet olsun degil derdim
Büyütmek degil de verdigi esyayi dolapta gorunce icime dert oldu diyebilirim

Yok aslinda gorusmek istemekten degil de, bugun verdiklerini gorunce dedim hani neden boyle oldu durduk yere. Sana su sebepten kirildim bile demedi cok garip geliyor boyle kendi kendine tripler bana🙄

Teşekkür ederim🥰🌸

Kırılmamıştır ya daha yeni tanıştığı insana kırılır mı insan…
Benimde böyle bir durumum oldu. Eşim arkadaşının eşiyle tanıştırmak istedi, tanıştık sohbet kadın numaramı istedi görüşelim dedi verdim… Kızını paylaşmış maşallah ömrü güzel olsun yazdım teşekkür ederiz teyzesi dedi konuşma bitti. Bayram mesajı attı bayramdan sonra görüşelim diye tamam dedim ama o kadar yani yazarsa görüşürüz yazmazsa sorun yok…

Arkadaşlık kurmak istediğin biriyse yazmalısın… Kırıldığını hiç düşünmüyorum.

💙

Acaba eşinizle mi bir şey oldu da haberiniz yok? İlişkinin durumuna göre soruşur veya sorulmaz. Çok kafanıza takılıyosa sorun derim

Normalde bu tarz durumlarda arama taraftarı değilimdir, ama doğan bebeğe bir hayırlı olsun diyemeyen, elinde bir paket bisküvi ile dahi gelmeyi akıl edemeyen malak tiplerin yanında bu arkadaşlar bana bir defa daha aranabilir geldi. Kadını arayıp nasılsın denk gelemedik herşey yolunda mı? diye sorulabilir. Buna da yanıt yoksa devam etmezsiniz.

Hep goruselim tarzinda konusulmustu
Dogum gunlerinde vs de mesajlasir kutlardik
Foto hikaye paylasinca begeni yapardik bunlarin hepsi kesildi ondan garip geldi yoksa samimiyet olsun degil derdim
Büyütmek degil de verdigi esyayi dolapta gorunce icime dert oldu diyebilirim
Anladım o zaman şöyle olmuş o görüşmenin etkisiyle aranız bir ısınmış ama zamanla açılmış. Ben kesinlikle kötü bir şey olduğunu ya da kırgınlık olduğunu düşünmüyorum. Eğer istiyorsanız arayın siz ne var ki bunda? "Geçen sefer bir türlü denk gelemedik konuşamadık, dolabı yerleştirirken eşyaları görüm aklıma düştün. Nasılsın?" diyin. Baktınız sıcak karşılık veriyor isterseniz davet edin ya da dışarda buluşun. Eğer soğuksa da bişey sormaya gerek yok telefonu kapatınca bi daha düşünmezsiniz. Başka yolu yok böyle kafaya takılacak konu değil.

Uzak bir semtte oturuyorlar
Hani mesajla bile hayirli olsun yazmadi bende ona kirildim ama ne oldu da küslük gibi birsey oldu sebebini merak etmiyor degilim
kırılmakta haklısınız,doğumda da yazılmayacaksa ne zaman yazılır :KK48:
ama bence ne oldu neye kırıldın küstün mü vs gibi bir mesaj atmayın derim.
bebekle dışarı çıkmaya karar verdiğiniz bir gün onu da çağırabilirsiniz.
ya da şimdi arayıp havadan sudan da konuşabilirsiniz.

Kırılmamıştır ya daha yeni tanıştığı insana kırılır mı insan…
Benimde böyle bir durumum oldu. Eşim arkadaşının eşiyle tanıştırmak istedi, tanıştık sohbet kadın numaramı istedi görüşelim dedi verdim… Kızını paylaşmış maşallah ömrü güzel olsun yazdım teşekkür ederiz teyzesi dedi konuşma bitti. Bayram mesajı attı bayramdan sonra görüşelim diye tamam dedim ama o kadar yani yazarsa görüşürüz yazmazsa sorun yok…

Arkadaşlık kurmak istediğin biriyse yazmalısın… Kırıldığını hiç düşünmüyorum.

💙
Mesela esim ramazanda bayram mesaji atmisti arkadasina
Yasi esimden 4 5 yas buyuk
Cevap gelmemisti
Esim de cok sasirmisti
Bu yuzden kurbanda yazmadi mesela
Bende o yuzden dedim ne olabilir ki yani bayram mesajina bile donulmemis
Esim bosver herkes kendi bilir millete kafa yorma zaten onemseselerdi birsey olduysa soylerlerdi diyor 🤷‍♀️

Cevap gelmemisti
Esim de cok sasirmisti
Esim bosver herkes kendi bilir millete kafa yorma zaten onemseselerdi birsey olduysa soylerlerdi diyor 🤷‍♀️
Bu detayları en başta verseydiniz kimse ara demezdi. Bayram mesajına da dönmediyse görüşmek istemiyorlar demek ki.

Cevap gelmemisti
Esim de cok sasirmisti

Eşin çok haklı noktayı koymuş, bence karşı taraf düzenli ve süreklilik halinde görüşmek isteyen taraf gibi durmuyor…
Kafaya göre yani…

Düzenli görüşmek isteyen arıyor soruyor eğer sohbetini sevdiyseniz dostluk için yazın ama bu anlattığınızdan sonra ben hayatta aramam…

Ego ile alakalı değil ama karşı taraf benle eşim gibi düzenli görüşmek istediğimizle görüşüyoruz ama arada denk gelince görüşülen arkadaşlar da var bazen yazarız bazen cevap vermeyiz…

X