Sor bakalım Sebastian ! Çay içtiği birileri var mıymış ?

Aleykum selam Evet tatlım ara ara karsilasiyorz ama tanisamadk hic snavim var demissin ne snavi canm
kpss canım ... mrb bu ara streslerdeyım gırıp gırıp cıkıyom az eglendıyor kımılerı benı burdaa keyfımı getırıp cıkıyorum napım uzuncana konusalım ınss artıkın ılk asamayı atlattıysak sen nasılsınn napıyosun pekı

Tanisalim canm kahve ismarlayim sana

22 yasinda 18aykik erkek bebek annesi herifi olan ufacik tefecik girmedi delik kalmayan kk da bir uyeyim
ayyy ne güzel erken anne olanlardansn Allah bagislasn melegini de
Rabbm bana ve benim gibi tüm isteyenlerede nasip etsin insallah bende 24 yasindaym yaklask 2 senedr evliyiz bi bebismz olsn istiyorz bizde bakalm tedavi sürecndeyz suan ankarada yasiorm felan filan iste

Cilgin ya iste bu topikte en cok bu huyuna vuruldum ya
bılıyorsun ben kıroyum ve de çılgın kah baglama çalar çiğkofte yoğururum kah beyaz atlet ilen bagdac kurar kk da takılırım cımcımee saga sola bakmaktann halay fıgurlerını karıstıyonnn valla atacamm harbının yanınaa

Bnde konyada . Aaa seni benm topikede beklerim hangi ay olursa olsun bebeklerimiz bizimle olsun her knuda kizcelerimiz yardimci olur

ooo Allah kolaylik versin o vakit benimde keyfim yerine geliyo kk de ya iyiki burası var
bende iyim canm cok sükür suan tv izliorm ama genel olarak sakin bi hayatm var ev hanimiym seneye nasipse üni snavina hazilarlanmayi düsünuyorm bnde

allah hayırlısı ılee sanada nasıpp eder ınsallah canımmm ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…