Sonunda nisanlima kiz olmadigimi anlattim

crnenc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2016
838
391
33
Arkadaşlar beni burda bilen biliyo bi tuttu tutmadı kan geldi ip düştü birsuru konu açtım buraya bilmeyenler için dört sene önce başıma bi kaza geldi ve kızlığımbozuldu bu durumu ailemde biliyo fakat kolay süreçler yaşamadım piskolojik tedavi gördüm olmamış gibi yok saymaya calistim kendimi oldurcek aşamaya geldim iki senelik bir ilişkinde oldu ayrıca yakinlastim da ama ilerisi olmadi çünkü ben kendimin kiz olmadığını biliyorum ya bisey yaşamak istemedim ilerisi olmadi ışte neyse ayrıldık ondan aradan iki sene geçti şimdiki nişanlımla tanıştım nisan aşamasına kadar geldi ama bir türlutürlu diyemedin yanlış anlar mi başka şey sanar mi ilişki yasadigimi düşünür mu diktirmeye karar verdim ve yaptım da ilk ip düştü bozuldu sandım tuttu dedi sevindim kan geldi üzüldüm arası açıldı tuttu mu tutmadı mi bilmiyorum süreç o kadar yıpratıcı ki dusmanimin başına bile vermesin allah bu durumu bilmiyorum belki tutmuş olup bi sorun yaşamasaydım nişanlıma demezdim ama allah bunu bunun icin vesile kilmista olabiolabilir bilemiyorum zaten vicdanen huzursuzdum bende en sonunda bi pazar günü pat diye söyledim içimdeki vicdan rahatlığını size anlatamam ama bunu yaşayan bilir nişanlar atıldı tabi onun ailesi bu durumumu öğrendi evime geldiler ve kesinlik e tek kelime etmediler bu konu üzerine ve ogullarini benimle tekrar denemesi için telkinde bulunup gene son karar senin dediler şimdi böyle pat pat olmadolmadi hepsi yazınca kolay gibi ama çok zordu durumlar şimdi konuşuyoruz olayları durumları sindirmeye çalışıyoruz mübarek zamanlarda rabbim büyük ben içimdengelen sesi dinledim kaybetme pahasına dedim allah huzuruna çıkacağım tutamadım icimde eğer nisanliniz yada sevgilinizin içinde biraz merhamet sevgi varsa söylemeye çalışın çünkü bu süreçler işkence eğer yoksa asla demeyin ve gerçekten diktirin çünkü bizler hiç mi yuva kurmayalım burda en iyi anlayan bu durumları yaşayan bizleriz rabbim su mübarek zamanda herkesin kaderini hayırlı eylesin kalbinize sorun o an oyle bisey hissettim ki anlatmadan önce onun rahatlığı anlatamam hepimize allah yardım etsin inşallah kanamam olur umudum var ona tutunuyorum ama içimde demeninde vicdan rahatlığı var teşekkür ederim uzun oldu kusura bakmayın

Senin adına sevindim, ferahlamışsındır. Yargılamak değil önemsenip önemsenmemesini de konuşmak istemiyorum. Keşke kimse önemsemese diliyorum. Ama şunu söylemek istiyorum. Bazen o zar esnek oluyor bazen hiç olmuyor. Bu durumda olanlar üzülsün mü?

kendimi oldurcek aşamaya geldim
Höh!!!
Olmuş bitmiş yaşanmış gitmiş.
Bu kadar mana yüklemeye ne gerek.
Hem belki nişanlın ne naneler yedide haberin yok :)
Boşver söylediğin iyi olmuş.
Bu arada sormadan rahat edemeyeceğim, diğer konu da isteyenlere gerçekten fotoyu attin mi

Kaza olması senin suçun değil ki. En doğrusunu yapmışsın nitekim nişanlına anlatmakla. İçin bir nebze rahatlamıştır.

Tabiki hayır erkeklerimiz işine gigi gibi bilinçli bu konuda gerçekten güven çok ama çok önemli ışte böyle olanda var nerden bilsin ben bi kontrol ettiririm mi dicek kiz darlıkta anlaşılır güvenden anlaşılır allah vicdanlı merhametli insanlar nasip etsin

Hayır atmadım

Kaza olması senin suçun değil ki. En doğrusunu yapmışsın nitekim nişanlına anlatmakla. İçin bir nebze rahatlamıştır.
Sen ne diyosun ya bi nebzeyi bırak yok böyle bi rahatlama vicdan rahatlığı yok böyle bisey resmen ilişkimiz boyut atladatladı ben inanıyorum ki konuşa konuşa daha sagla m temeller üstüne kurulacak

Gerçekten üzülüyorum bu kadar önemsenmesine. Önemseyenlerin üzerindeki baskıya. Gerçekten gram önemli bir şey olmamalı. Bunu aşmalıyız.

Gerçekten üzülüyorum bu kadar önemsenmesine. Önemseyenlerin üzerindeki baskıya. Gerçekten gram önemli bir şey olmamalı. Bunu aşmalıyız.
Ben hatta erkeklerinde böyle biseyi olsa bi yerinden anlaşılsa inan onlarda saklamak icin diktirirdi diye dusunuyorum durumlar karşılıklı eşit olsa ama.iste gelin hamamı nasıl çıkmış biliyo musunuz kızgın zivtle birlestirirlermis orasını düşünsene hamamda erir diye beğendikleri kızlarla hamama giderlermiş orasına burasına bakma bahanesiyle ya

Ben şuna çok şaşırdım. Nişanlın bu konuyu neden ailesine kadar taşıdı bu çok çirkin onur kırıcı bir şey

Önemi yok yok ne kadının ne erkeğin gecmişinde olanların.

Ben şuna çok şaşırdım. Nişanlın bu konuyu neden ailesine kadar taşıdı bu çok çirkin onur kırıcı bir şey
Çünkü kaza olduğu için bisey yaşamakla olan bisey değil yani oyle olsa haklisiniz ben bunun yanlış anlaşılacağını düşünerek inanilmayacagini düşünerek demek.istemedim ama insan evladı çıktılar

Önemi yok yok ne kadının ne erkeğin gecmişinde olanların.
Erkek kıskanır sevmiş kendini nasıl teslim etmiş neden sabretmişmiş diye düşünür dedi sorunca mesela erkeklere yap.istir derler dedi ama aslında önemli olan insanın ruhu afedersiniz orospu olmasi n benim canıma malima bana namusuna benim namusuma sahip çıktıktan sonra herşey daha güzel olur dedi öyle

Ben anlayamıyorum seni. Gerçekten frekans farkı var. Mutluluklar dilerim.

Tebrik ederim dürüst olmak her zaman kazandırır. İnşaallah çok mutlu olursunuz,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…