Sonunda ben de delirdim

canım
senın gorumcenın beyin nöronları gorumcenı terk etmıs zaten
sen cok guzel demıssın konusmussun
hos o supersonık gorumcen bu soyledıklerıne ragmen 1 ay surmez yıne arar da...
cunku bu kendını cok zekı sanan ama nöronlarının bıle terkıne ugrayan gorumcen herseyı ben ıyı nıyetlıyım ben kotulugune yapmadım ben anlamadıma getırıyor ozellıkle
ve bunun ardına sıgınarak ıstedıgı herseyı yapıyor
buna kapına geldıgınde musaıt degılım deyıp kapıyı yuzune kapasan ertesı gun ısın bıtmıstır musaıtsındır dıye geldım der ve gelır

bunu sız bı yere bagıslayın en ıyısı

valla daha iyi anlatilamazdi,sagol ciceem
Kurtaja bu yuzden karsi degilim,aldirsinlar bu gorumceyi

benımde gorumcem yok ama
eltı var eltı
verem mı sana eltımı
Kaynım var ama evlenmiyo o da kocamın büyüğü halbuki. Kocamın ailesi de kalabalık değil, benimkiler kalabalık ama kocamı çok sevdiler. Bayramlarda gitmesi ziyaret etmesi uzun sürüyo diye mızmızlanıyo ama bence nazlanıyo o da aileme alıştı

kız dark
sana demıstım ama yıne dıyım
sen gorumcenı kk ya uye yaptır
konu acarsa satasır bezdırır dıslar cıgrından cıkarırız kendısını
depresyona falan gırerse sokaga cıkamaz sana da gelemez belkı

hı?

yınede en ıyısı sız bagıslayın bunu bıyere

Yok artık canım ya. Bu ne yüzsüzlük. Annenin arkadaşının eşine ulaşmak ne alaka? Abisini arasın,elalemi ne diye katıp karıştırıyor araya inan anlamadım. Çok ama çok iyi yapmışsın canım. Kadın abarttıkça abartmış,işin tuhafı kapıdan kovuyorsun bacadan giriyor.

Ayrıca bak beni dinlemedin,doğumgünü konusunda sana demiştim ver kallavisinden pasta,konsept siparişini,uğraşsın dursun diyekadın enerjisini boşaltırdı,doğru yere kanalize edemedin sen bu görümcenin boş vaktini,enerjisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…