Sonunda ben de delirdim

Sanirim oyle
Ben bugun kendisini rezil etmis oldum ama. Iste ava giden avlanir hesabi. Kocasini almadim iceriye sadece gorumceyi aldim ve her seyi guzellikle soyledim. Niye boylesiniz siz ailecek dedim. Hayirdan neden anlamiyorsunuz dedim

Benim görümce biraz rahatsız kusura bakmayın idare ediyoruz iste falan diyin..
Yengesinin annesinin arkadaşlarını arayabilen rahatlikta biri herseyi yapar.. bayramlar hariç gorusmeseniz en iyisi..
Valla kacip gidicem bu memleketten en sonunda
Kocanin ailesi komple deli. Kusatildik yahu

Tam lüzumsuz ha yok denmiş derdin ne yani boşver onu bunu görümcenide takma gitsin lunaparka artık.

görümceyi arayıp doğumgünü işinin peşini bırak bir dost deyip kapatasım geldi. Hayır vahiy mi geldi arkadaşım nedir bu istek
Tane tane anlttim su dogum gunu isi yuzunden butun sehre rezil olduk dedim
Bana diyor ki annenin arkadasina diyemedin mi siz bunlari nerden uyduruyorsunuz diye
Dedim kadinin sucu ne sen elaleme laf veriyorsun dedim. Kendi kendinizi yillarca rezil ettiniz,simdi sira benle anneme geldi sanirim dedim

Benim görümcelerden birini size transfer edelim.
Sokakta görse tanımazlar o derece ilgililer

Bir an yazligin kapisini dayandi, yapisti paçama dark nolur soyle neden benle konusmuyorsun, kurbanin olam yapma bu zulmu bana dedi sandim. Annesinden ayrilan emzikli bebek gibi ne bu. Amma degisik gorumce. Farki bir turlu bu da. Kapida kovsan evde baca yoksa yer altindan tunel kazar yine girer eve cinsinden.

Cok iyi etmissin.

Istetmis o. Kadina bak. Kocasina supriz yapmak icin bile bukadar ugrasmamistir herhalde. Taa annenin arkadasina ulasmis. Hayret birsey

Kadın yar.doç. dedikoducu

Bak aldatıldı dese rezillik ve iftira olur, dayak hem kulağa daha olası geliyor hem skandalistik

Aldatma daha sansasyonel aslinda... evde basmis falan dese?
Sahsen ben ilgilenir bir de soverim enisteye o zaman

Allah iftiracilardan korusun hepimizi. Attıkları iftira başlarına gelmeden olmesinler

Kiz kapiya dayandi,kocasina izin aldirmis isyerinden cikmis gelmis mantiksiz. Hayir yani ölmüs olamam mesajlari okuyorum,neyime bakmaya geldin? Kapiyi acmasaydim keske dedim sonra. Nefret ediyorum boyle konusmalari yapmaktan neden insanlar tavir yapinca anlamiyor of yaaa

Aldatma daha sansasyonel aslinda... evde basmis falan dese?
Sahsen ben ilgilenir bir de soverim enisteye o zaman

Allah iftiracilardan korusun hepimizi. Attıkları iftira başlarına gelmeden olmesinler
Haha dogru diyorsun. Sevismeli hikaye her zaman top 10da 1 numaradir

Allah akil fikir versin ne diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…