sonun da BOŞANDIMMM

Geçmiş olsun canım.umarım yeni hayatında daha mutlu olursun .. 1,2 gün ağlarsın ama sonra eski haline tekrar dönersin..sana sabır diliyorum arkadaşım...a.s.

öncelikle geçmiş olsun canım hakkında hayırlısı nasılsa öyle olsun
her şerde vardır bir hayır derler ve ben bu söze çok inanırım
kendini yıpratma kendini boşlukta gibi hissedersin ama zamanla geçer

Allah yardımcın olsun..
bundan sonrası ıcın Rabbım herseyın hayırlısını versın..:teselli:

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiç üzülme,değmez onada onun gibilerede bak nasıl zor gelmiş sana bu durum, çünkü sorumluluk sahibisin, çünkü insansın,emin ol ona hiç zor gelmemiştir,hangi sıfattadır kimbilir,yalnız sanada senin gibi deneyim yaşamış olanlarada söylüyorum,aklınıza fazla takmayın bu boşanmışlık psikolojisini, bi yakınım aile mahkemesinde çalışıyor,o kadar çok varki aynı şeyleri yaşayan,artık boşamış kadın yok,bekar kadın var,hiç öyle toplum baskısı falanda kalmadı, çocuğunuz varsada üzülmeyin ne hisseder diye merak etmeyin bu kadarçok boşanan çift varken çocuklada büyürken yalnız kalmayacak, çünkü arkadaşlarının yarısı boşanmış çocukların aileleri olacak zaten,bu yüzden dışlanmayacaklar,yüzün her zaman gülsün,takma kafana eminim sen elinden geleni yapmışındır

Hayırlısı olsun canımm.. Umarım böylesi senin için daha iyi olur; gün gelir" iyiki de boşanmışım" dersin..
Naçizane bir önerim var, profesyonel yardım almayı düşündün mü?
Bence bu zamanları atlatmana yardımcı olacaktır.

canım beniiiiim...uzun zamandır görüşemiyoruz.
çoook geçmiş olsun kader arkadaşım benim.üzülmeye
değer günler geçirmedin sen.ağlamayı bırak ve kendini
meşgul edecek işlere giriş...umudunu asla yitirme...
Allah'tan sabır dile,bol bol dua et...kötülük eden nasılsa bir gün
karşılığını bulacak...sadece sabır tatlım.biliyosun bunları yaşayan
sadece sen değilsin.senin halinden
ancak bunları yaşayan anlar...seni çok iyi anlıyorum.
nolur kendini üzme. bak sen de yakında beni teselli edeceksin :))
yalnız değilsin tatlım...en kısa
zamanda güzel haberlerini bekliyorum.(ara sıra nete gir ve
bana mail at )

Canımmmm,geçmiş olsun..Biliyorum kolay değil ama bu bitiş güzel başlangıçlara gebe..Hepsi geçecek ve seni hak eden bi insanla karşılaşacaksın inşallah..Üzme kendini..Bak bizler burdayız ve seni anlayan,acını paylaşan kocamannnnnnnnnn bi arkadaş kitlen var:)

cnm hakkında hayırlısı,bende geçen sene aynı gün yaşadım aynı duyguları ama inan zaman herşeyin ilacı güzel günler bizim içinde gelecek arkadaşım.

coook geçmişler olsun arkadasım
tabiki acını cekeceksin ve gececek insallah
biran önce kendini toparlamaya bak
cok zor bir durum en önemli asamasını atlatmıssın
hayata sıkı sıkı asılacagın günler cok yakındır insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…