sonuçlara bakar mısınız?

loresimax

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
128
1
kızlar, günaydın,,, a.s.

kızlar, eşimin sperm tahlil sonuçlarını değerlendirir misiniz? Kötü ama acaba bu sonuçlara göre aşılama olur mu? Yani ne kadar vahim, :1no2:

Hacim: 6 ml
Konsantrasyon (milyon/ml) : 13
Total Motilite (%): 14
+4 Motilite (%): 1
+3 Motilite (%): 8
+2 Motilite (%): 5
Hareketsiz (%): 86
Normal morfoloji (%): 1
PHSS: 1
Yuvarlak Hücre: 1

Lütfen, cevaplarınızı bekliyorum,,,

CANIM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN VE ALLAH YARDIMCIN OLSUN...
SPERM DEĞERLERİN KÖTÜ...ÜROLOJİK MUAYNE EDİLMELİ VE VARİKOSEL OLUP OLMADIĞI ARAŞTIRILMALI....GEREKLİ TEDAVİYLE DÜZELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..
HİÇ SPERMİ OLMAYANLARDA VAR BUNU DÜŞÜN...VE GÜÇLÜ OL...
ŞÜKRET ALLAHA...
UNUTMAKİ YUMURTAYI TEK 1 SPERM DÖLLÜYOR..
VE BU SİZDE MEVCUT.ALLAH İSTERSE OLUR...
BİZİM SPERM SAYIMIZ 110 MİLYON HAREKETLİLİK:%54 AMA YİNE GEBELİK ELDE EDEMİYORUZ...BU HİÇ BELLİ OLMUYOR.13 MİLYON SPERMİ BULUNAN BİRİ GEBELİK ELDE EDEBİLİR AMA 110 MİLYON SPERMİ OLAN BİRİ GEBELİK ELDE EDEMEYEDE BİLİR BU ALLAHIN TAKTİRİ...
BEN AYLARDIR BİTKİN DURUMDAYIM AMA YAVAŞ YAVAŞ KENDİMİ TOPARLAMAYA ÇALIŞIYORUM VE ŞÜKREDİYORUM....
BİLİYOR VE İNANIYORUM Kİ BİR GÜN BİZDE O MİS KOKULU EVLADIMIZI DOYA DOYA KOKLAYACAĞIZ....
ALLLAH YARDIMCIMIZ OLSUN...
SAĞLIKLA KAL VE GÜÇLÜ OLsenağlama

biraz önce, adet olduğunu okudum, sana yazacaktım arkadaşım ama o gücü kendimde bulamadım,,, senağlama
kafam allak bullak, sersem gibiyim, ben yazamadım ama sen yazdın,,, teşekkür ederim,,,
eşim, 4-5 yıl önce subaylık sınavları için başka bir şehre gittiğinde varikosel'den ameliyat olmuş, ama ameliyat biter bitmez ayağa kalkmış ve beli birkaç gün eğik gezmiş, kambur yani,,,

ameliyatın iyi geçmediğinden şüpheleniyoruz ama belli de değil tabii,
daha önümüzde çok uzun bir yol var,,,

Allah tez zamanda bebeğini kucağına versin canım,,,

üzülme tatli o basit bir ameliyat yine olur...
Ve değerler normale döner...
Allah yardimcimiz olacak canim...
Ama vakit kaybetmeden iyi bir üroloji doktoruna muayne olsun

canım erkek infertilitesinde hele sperm az ise en iyi yol mikroenjeksiyon. bence çok beklemeden yaptırın. süper sonuç alırsınız. üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…