son kilolar

Akşama kadar az yıyorum . kahvaltım harıka zaten :KK49: aksam yemegımıde az yıyorum. Ama bu saatlerde cocuklar a meyve yada kek falan verınce bende yıyorum bı hızla. Sonrası pısmanlık

Sen nasl verdn kac kg verdın ben seni goruyorum bayadr aynı kılodasın sanki. :halay:

Sende baya vermişşsin kaç ayda verdin masallahh :rolleyes::KK9:

arada sırada kaçamaklar oluyor ben haftada 1 gün serbest gün yapıyorum. ekim 24 de başladım ancak hashimato tiroidim var benim gıdım gıdım gidiyor. işte son 4-5 kg kaldı :)

8 ay mi takdir ettim.ben 5 kilo vereyim diye p.tesi hurma yogurt diyetine basladim dun manti bugun raki balik masallah süper gidiyorum.irade 0.acken ben ben degilim
hurma diyeti ile verilmez canım hurmanın adeti 42 kalori öğün başı 7 hurma 7*42= 294 kalori sırf hurma 100 kalori de yoğurt olsa bir kase. 394*3=1182 kalori. normal sağlıklı beslensen gnlük 1000 kalori ile etini sebzeni yumurtanı yiyip sağlıklı beslenebilirsin. birde aç karnına o kdr şeker yüklemek doğru değil

Hurma mı o sekerlı kız :eek:

Kılo alma sonra
:dondurma:
hurma diyeti ile verilmez zaten canım safi şeker hurma masum görünüyor ama asla değil. hurmanın adeti 42 kalori öğün başı 7 hurma 7*42= 294 kalori sırf hurma 100 kalori de yoğurt olsa bir kase. 394*3=1182 kalori. normal sağlıklı beslensen gnlük 1000 kalori ile etini sebzeni yumurtanı yiyip sağlıklı beslenebilirsin. birde aç karnına o kdr şeker yüklemek doğru değil

hurma diyeti ile verilmez canım hurmanın adeti 42 kalori öğün başı 7 hurma 7*42= 294 kalori sırf hurma 100 kalori de yoğurt olsa bir kase. 394*3=1182 kalori. normal sağlıklı beslensen gnlük 1000 kalori ile etini sebzeni yumurtanı yiyip sağlıklı beslenebilirsin. birde aç karnına o kdr şeker yüklemek doğru değil
Evet katılıyorum.

Evet katılıyorum.
aslında hani derler ya meyve yiyin tok tutar diye bilinmeyen birşey var aç karnına yenilen meyve kana şeker olarak karışıyor direk ve buda kilo yapıyor en mantıklısı kalori hesabı beslenmek. sebzeler o kadr kalorisi düşük ki salata. her yemekte 1 kase salata hem doyuruyor hem az yemeyi sağlıyor.

Yaklasik araligin dokuzu gibi spora ve saglikli beslenmeye basladim martin sonuna kadar 17 kiloya yakin verdim ama nisanda bende ciddi duraklamaya gectim suan sanirim haftada maksimum yarim kilo gidiyor gitmiyor sana tavsiyem arada detokslar yap protein detoksu,smoothie detoksu ayran detoksu vs. duraksamalari boyle kirabilirsin birde sporunu artir haftada uc gun yapiyosan bes gune cikarabilirsin,ozellikle kardiyo agirlikli egzersizler yapabilirsin egerki zaten agir bir egzersi yapiyosan bir haftaya yakin egzersiz birakip tekrardan baslayabilirsin....Bakma boyle bilmis bilmis yaziyorum ama aslinda herkesin vucut yapisi farkli deneme yanilmaca yaparak kendi vucudunu neye karsilik verdigi sen bulacaksin...

Yaklasik araligin dokuzu gibi spora ve saglikli beslenmeye basladim martin sonuna kadar 17 kiloya yakin verdim ama nisanda bende ciddi duraklamaya gectim suan sanirim haftada maksimum yarim kilo gidiyor gitmiyor sana tavsiyem arada detokslar yap protein detoksu,smoothie detoksu ayran detoksu vs. duraksamalari boyle kirabilirsin birde sporunu artir haftada uc gun yapiyosan bes gune cikarabilirsin,ozellikle kardiyo agirlikli egzersizler yapabilirsin egerki zaten agir bir egzersi yapiyosan bir haftaya yakin egzersiz birakip tekrardan baslayabilirsin....Bakma boyle bilmis bilmis yaziyorum ama aslinda herkesin vucut yapisi farkli deneme yanilmaca yaparak kendi vucudunu neye karsilik verdigi sen bulacaksin...
Sagolll canmmm :halay::hamarat::KK50:

Bilmiyorum ki hic diyet yapmadim daha önce ilk karsima bu cikti.giderse gider gitmezse benimdir dedigim 5 kilo verme hevesiyle bi dunya hurma almistim sevabina dagitayim bari : )

Çoğu gitmiş azı kalmış,o da gider öyle böyle..
Asıl bu bendeki gitmeyen sezeryan gobusu ne olacak.
Yapıştı kaldı, dokuz aydır benimle:KK43:

X