Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

sağol tatlım.inşallah hepsi benimki gibidir. grimavi. ama eskisi gibi çıkarsa gerçekten iyi olmaz

corlar 145 ncler 175 charmlar 165 ti
bildiğim kadar.
elamsı yeşil
derseniz mel
diyorum.
birde verde var..
. esmeralda iddialı bir yeşildi.
ama elamsı yeşil mel süper bir lens..
vede çok doğal.
onu tercih edin derim.
MERHABA CANIM BENIM GOZ RENGIME YAKIN SANIRIM GOZ RENGIN EGER RADIKAL BIR REN DEGISIMI ISTIYORSAN QUARTZOYU TAVSIYE EDEBILIRIM SANA MUHTESEM BIR YESIL. ALT TABANIN ACIK BENIM GIBI LENS ALT TABAN RENK ILE KAYNASIYOR VE HARIKA DURUYOR GOZDE. AMA COK RADIKAL BIR DEGISIM ISTEMIYORSAN NC YADA CHARM MELDE DUSUNEBILIRSIN ODA HOS BIR YESIL DURUYOR. SEVGILER kaydirigubbakcemile3

bagırmayan bi renk =) olucaksa mel'i arastırabilirsin
ela gözde harika duruyor

Tugcem hoşgeldin:))Gözlerin elaya dönükse ve lensim diye bağırmayan bir renk isyorsan sana kesinlikle önerim mel rengi özellikle natural colours mel rensi ela bal gözlerde harika sonuç veriyor:)

kızlar öncelikle hepinize çok tşk ederim verdiğiniz önerileri lens almaya gittiğimde söyliycem solotica her lens satan yerde yok galiba geçen gittiğim bir yerde daha düşük fiyatlı lensler söylemişlerdi bu lens markasının diğerlerinden ayrıan en önemli özellikleri neler kızlar?

BIDE BU SOLOTICA TOPIGINI UZUN ZAMANDIR TAKIP EDIYORUM SOLOTICANIN RENKLERINI EN GUZEL GOSTEREN SENSIN OKYCIGIM . DIGER KIZLARDADA COK GUZEL AMA SENDE BIR BASKA. FIKRIMI SOLEMEDEN GECEMEDIM . ESMERALDA TOPAZIO QUARTZO SENDE MUKEMMEL DURMUS. BELKIDE LENS ZEVKIMIZ AYNI OLDUGU ICIN BILMIYORUM AMA BU UC SERININ SENDEKI DURUSU SUPERRR DI... zemuszemus opuyorumnanaktan

sağol tatlım.:1hug: mahçup ettin bak şimdi beni.
göz tonuyla alakalı olabilir. renk açık ya. gözlerim daha kaynaşıyor belki lenslerle....

kızlar öncelikle hepinize çok tşk ederim verdiğiniz önerileri lens almaya gittiğimde söyliycem solotica her lens satan yerde yok galiba geçen gittiğim bir yerde daha düşük fiyatlı lensler söylemişlerdi bu lens markasının diğerlerinden ayrıan en önemli özellikleri neler kızlar?

bu lensi brezilyadangeliyor..... bir kere çok değişik marka lens kullanan benim için artık doğallık ve renk tonu ,rahatlığı açısından vazgeçilemez bir lens bu.

dsc05416s.jpg

dsc05386a.jpg

melek biraz önce senin için tekrar çektim canım. evin içinde daha grileşiyor pencerede ve balkonda mavi gibi oluyor. bir bak tatlım.

Ben bu topic'i niye tıklamamışım daha evvel!!! Şimdi görüyorum muhteşem durmuş. Önceki Quartzo'larına nazaran koyu bulmuşsun, bu beni birazcıkcık üzdü; ama yeşilimsilikten ziyadse mavi ışıltılı oluşuna bayıldım!! :nazar::nazar::nazar:
Nazar değmesin rengi gerçekten nefis yeni serinin sendeki duruşu. Bambamcım ve Burcu'cum beni Ice daha bir ısındırmışlardı sağ olsunlar; ama sanki şimdi önce bir Quartzo mu denesem ne yapsam diyorum. Maviliği nefis de keşke birazcık daha açık olsaydı ya da en azından eski serideki ton açıkılığı olsaydı offf solotica çok dengesiz üretim yapıyosunkafamçokkarıştı

Son düzenleme:
bu lensi brezilyadangeliyor..... bir kere çok değişik marka lens kullanan benim için artık doğallık ve renk tonu ,rahatlığı açısından vazgeçilemez bir lens bu.

tşkler okypete lens almaya gittiğimde denememe izin verirlermi acaba ya bazı arkadaşlarda görüyorum lensleri çok belli oluyor öyle olsun istemiyorum bir de giallo duydum o nasıl bir fikrin varmı?solotica olmazsa diye ben muğlada oturuyorumda burda doğru düzgün bir şey yokta :1no2:

sağol tatlım.:1hug: mahçup ettin bak şimdi beni.
göz tonuyla alakalı olabilir. renk açık ya. gözlerim daha kaynaşıyor belki lenslerle....

CANIM ARTIK TABAN RENGIMI YAPISIMI BILEMYCEM AMA AYNEN DEDIGIM GIBI. LENSLER SENDE SUPER DURUYOR..BENMDE GOZ RENGIM ACIK AMA ESMERALDA SENINKI KADAR GUZEL DURMAMISTI. GUZELDI AMA SENINKI KADAR DEGIL .boshayallersmile

Ben bu topic'i niye tıklamamışım daha evvel!!! Şimdi görüyorum Aydan'cım muhteşem durmuş. Önceki Quartzo'larına nazaran koyu bulmuşsun, bu beni birazcıkcık üzdü; ama yeşilimsilikten ziyadse mavi ışıltılı oluşuna bayıldım!! :nazar::nazar::nazar:
Nazar değmesin rengi gerçekten nefis yeni serinin sendeki duruşu. Bambamcım ve Burcu'cum beni Ice daha bir ısındırmışlardı sağ olsunlar; ama sanki şimdi önce bir Quartzo mu denesem ne yapsam diyorum. Maviliği nefis de keşke birazcık daha açık olsaydı ya da en azından eski serideki ton açıkılığı olsaydı offf solotica çok dengesiz üretim yapıyosunkafamçokkarıştı

canım ben koyuluğunu çok sevdim. resimlerdende gördüğün gibi öyle çok koyuda değil. ton mükkemmel süperstar.12 sayfaya bakarsan daha önceki
resimleride görürsün.

canım ben koyuluğunu çok sevdim. resimlerdende gördüğün gibi öyle çok koyuda değil. ton mükkemmel süperstar.12 sayfaya bakarsan daha önceki
resimleride görürsün.

Bakıyorum hepsine gerçekten harikulade duruşu, bizim eski pretty eyes'lar ya da lovely greyler kadar kadar açık değilse de çok koyu sayılmaz. Sana her lens yakışıyor yıllardır söylerim. Biliyorsun benim beklentim de mavimsi griler. Bu mavilik beni can evimden vurdu. Çok güzel. Tekrar güle güle mutlu günlerde kullan bitanem:asigim:

tatlım bir de senden şunu duymak istiyorum mümkünse, biliyorsun yıllardır denemediğimiz opak kalmadı neredeyse. Bu solotica'nın 3'lüopakları diğer kullandığımız tüm opaklardan daha naturel diyebiliyor musun? Kesinlikle öyle görünüyorlar, hatta doğal hayattaki duruşları Customlardan da doğal gibi. ama senin de ağzından duymak istiyorum zemuszemus

Bakıyorum hepsine gerçekten harikulade duruşu, bizim eski pretty eyes'lar ya da lovely greyler kadar kadar açık değilse de çok koyu sayılmaz. Sana her lens yakışıyor yıllardır söylerim. Biliyorsun benim beklentim de mavimsi griler. Bu mavilik beni can evimden vurdu. Çok güzel. Tekrar güle güle mutlu günlerde kullan bitanem:asigim:

sağol canım... biliyorum mavimsi grileri seversin sen... bende teşekkür edereim. umarım sende aradığın lensi bulabilirsin tatlıma.s.

tatlım bir de senden şunu duymak istiyorum mümkünse, biliyorsun yıllardır denemediğimiz opak kalmadı neredeyse. Bu solotica'nın 3'lüopakları diğer kullandığımız tüm opaklardan daha naturel diyebiliyor musun? Kesinlikle öyle görünüyorlar, hatta doğal hayattaki duruşları Customlardan da doğal gibi. ama senin de ağzından duymak istiyorum zemuszemus

damarsız olduğu için bir kere çok doğal süperstar. ve inan kullandığım en doğal lensler bunlar. ha pretty eyesın yeri bende başkadır. onunda rengi dokusu çok güzeldi ama yok maalesef artık.

arkadaşlar soloticanın kahve gözde bebek mavi tonlarında duran bir lensi var mı ..
mesela grafite ler nasıl durur merak ediyorum cor serisi daha açık durur sanırım ..
ama bana ıce demeyin çünki o renk bana olmuyor ..
cor grafite sanki daha mavi durur gibi geliyor ..
kullanan arkadaşlardan ricam foto ekleyin lütfeeennnn ..

damarsız olduğu için bir kere çok doğal süperstar. ve inan kullandığım en doğal lensler bunlar. ha pretty eyesın yeri bende başkadır. onunda rengi dokusu çok güzeldi ama yok maalesef artık.

Tamam canım tahmin etmiştim, renk açısından benzer zevklerimiz olduğu için senden kesin olarak duymak istemiştim. Çok çok teşekkürler tatlım! Quartzo ardında Hidro'Cor Ice kesinlikle edineceğim renkler. Ardından belki Topazio ile bir ihtimal azul :). Tekrar çok sağ ol canım paylaşımın için ve lenslerini güzel günlerde kullan! Öpüyoruma.s. :içelim:

arkadaşlar soloticanın kahve gözde bebek mavi tonlarında duran bir lensi var mı ..
mesela grafite ler nasıl durur merak ediyorum cor serisi daha açık durur sanırım ..

Cnm Grefite'in pek çok arkadaşımızda duruşlarını görebilirsin, hem albümlerinde hem de forumda da var yanılmıyorsam. Google'da kadınlar kulübü ve Graphite yazarsan karşına çıkabilir istediğin görseller sanırım; ama bana kalırsa -kullanmadım ama yorumlar ve görsellerden edindiğim intiba- graphite'in mavimsilik taşımasının yanında koyu olduğu yönünde. Zaten adı üstünde, kurşun kalemlerdeki boyar kısım olan grafitin rengi, koyu gri yani. Bebek mavisi gibi durması mümkün değil Tuğba'cım.

Son düzenleme:

cor grafite vetmanda çok güzel durmuştu. baştaki sayfalarda resimi var tuğbacığım...

Tamam canım tahmin etmiştim, renk açısından benzer zevklerimiz olduğu için senden kesin olarak duymak istemiştim. Çok çok teşekkürler tatlım! Quartzo ardında Hidro'Cor Ice kesinlikle edineceğim renkler. Ardından belki Topazio ile bir ihtimal azul :). Tekrar çok sağ ol canım paylaşımın için ve lenslerini güzel günlerde kullan! Öpüyoruma.s. :içelim:

teşekkürler canım. güzel seçimler bu arada. bende çok öpüyorum.a.s...

X