Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

çok seviyorum kendilerini, aşığım hatta, ya bi lens bu kadar mı doğal durur:KK16::KK16::KK16:

$marine.jpg

canım benden aldıgın marinelermi bunlar inanılmaz begendimmm:)

slmlar vetman'cim bende solotica lens almak istiorum bi çok kişi snden almış hepside çok memnunlar..bende hidrocor verde rengini beğendim bide marine rengini beğendim bide cnm bazı arkadaşlar paylaştıkları lens resimlerine verde marine yazmışlar anlayamadım şimdi üç ayrı renk mi bunlar verde--marine--verde marine die???ayyy cidden kafam karıştı bna bu konuda yardımcı ol ltfen...bende almak istiorum fiyatları nedir? +2.50 numaralı yaptırabilirmisin her iki gözümde aynı numara?? ne kdr sürede elime ulaşır bide ödeme seçeneklerimiz nedir?? yardmcı olursan sewinirim acil... bu arada sna özel msj gönderemediğim için burdan yazdım kbkma... şimdiden teşekkürler:81:

sevgili myprincesss dan aldığım ESMERALDA LENSLERİM..
bakalım beğenicekmisiniz:KK31:

Son düzenleme:
Vetman muhteşem durmuş tek kelimeyle tam aradığım açık ton; mavimsiliği de öyle açık valörü de. Ama numarasız olması benim için çok trajik, çünkü lens kullanmamın temel sebebi miyopim :KK43: Gözümü çizdirirsem lens kariyerime veda ederim diyordum ama sadece bu hoş ton için bile kozmetik amaçlı kullanabilirim. Resmen aşık oldum. Peki üçlü opak kadar doğal mı? Benim önceki aylarda bahsettiğim custom lens tecrübemdeki gibi sadece fotoğraflarda hoş çıkmıyordur umarım. Gündüz güneş ışığında da naturel mi?

çok beğendim size nasıl ulaşabılırım..nerden alabilirim bu lensleri...

grafite'lere yeşil makyaj yaparsanız su yeşili gibi oluyorlar.. mavi yaparsanız da gri.
siyah makyajla da gri-mavi bir renk.
ben esasen topazio'nun rengini çok beğeniyorum, ama keşke hidrocor serisi de üretilseydi. natural colors çok opak, illa ki bombe gösteriyor yandan. hidrocorda öyle bir sorun yok hiç..

sevgili Sakurachan, peki memnunmusun grafite lerden, ben de almak istiyoruuum,, uff ne zormuş karar vermeeekkk... bu arada fotoğraflarını ben de göremiyorum, bir şekilde foruma eklesen tekrar olur mu...

X