Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Ben melin her serisini kullandım canım. şimdi nc mel kullanıyorum ve yeni tanıştığım insanlar gözlerime iltifat ettiğinde lens olduğunu söylüyorum, inanamıyorlar :KK34: hatta sayemde mellenen arkadaşlarım var :KK34: cor mel de çok hoş ve doğal duruyor ama ben en çok nc sersinde rahatım. charme ben de çok kayma yaptı, bulanık görüyordum ve gözü baya bi büyülttüğü için kendime yakıştıramadım :43
işte sana nc mel ve cor mel fotosu canım :nazar:

cok tesekkurler fıkır edınmem iyi oldu :KK71: corda cok yakısmıs ama cok dogal ozellıkle cor da hare olmadıgı ıcın yakından daha dogAL hemde gozlerını iri göztermemiş charm sanırım kenarındakı sıyah cerceve ve noktacıkların koyu oldugu oldugu kısımlarından ırı bır goruntu verıyor:26: cor cok hosuma gıttı sende ozellıkle gozlerınıde acmıs tabanın rengı koyu olsada actıgını duymustum yınede:82:
kızlar nc serısı daha canlı ve daha cok acıyor gozlerı sanırım:KK31:
ezcy yakısmıs gule gule kullan ve gayette rengını bellı edıyor :KK71: :nazar:

esmeraldalarla cor verdeler birbirine çok mu benziyor ne..yoksa bana mı öyle geldi :44:
bi de esmeralda alsam diyorum ama birbirine ikiz kadar çok benzeyen bir renkse anlamsız olur diye de çelişki içindeyim..esmeralda da alsam mı acaba ? :KK61:
acaba cor verde mi daha doğal ve güzel yoksa esmeralda mı ?

Son düzenleme:
çok güzel durmuşlar canım güle güle kullan :)
doğallıklarından memnunmusun canım ?
hani opak ya..o yüzden soruyorum :26:

rengi gerçekten çok doğal fakat bi sorunum var..sanırım bu lens takan herkesin acı gerçeği :KK43: yakın mesafeden gözlerim balık gibi duruyor sanki...fakat çok yakın mesafeden..gözlerim yuvarlak gibi geliyor..ben bir de natural colors mel almayı düşünüyorum ama esmeralda kadar göz rengimi açar mı tereddüt içindeyim

yakından çeker misin canım?kayma yaptı mı?haresi çizik çizik mi?yeni ve eskiseri arasında ne gibi fark gördün?:KK61:

yakından çeker misin canım?kayma yaptı mı?haresi çizik çizik mi?yeni ve eskiseri arasında ne gibi fark gördün?:KK61:

canım bunlar yakın mesafe oldukça hemde :KK70: ya bi de fotolara da pek aldanmamak gerek aslında...fotoda balık gibi durduğu belli olmuyor çünkü...diyorum ya birisi dibine girerse hem lens olduğu hem de balık gibi durduğu belli oluyor...lensin hoş ve doğal durması mesafenin biraz açılmasıyla eş tabanlı sanırım..ama lens takanların kaçınılmaz bi gerçeği bu ya..gerçekten kendi gözlerin gibi anlamlı ve etkileyici bakışlar elde edemiyorsun lensli gözlerle..bu arada gözlerime cuk diye oturdu..şanslıyım bu konuda sanırm..o yüzden kayma yok...haresi kesik kesik..ince bi çizgi..hidrocharmlar gibi belirgin ve kalın bi hare değil...haresiz gözün de direkt lens olduğu belli oluyor..natural colors tam ortası..o açıdan çok iyi...eskisini denemedim fakat eski seriyi kullananlar yenisini daha çok beğeniyor..eski seri koyuymuş yeni seride rengi biraz daha açtılar ve daha canlı ve açık bi renk...

rengi gerçekten çok doğal fakat bi sorunum var..sanırım bu lens takan herkesin acı gerçeği :KK43: yakın mesafeden gözlerim balık gibi duruyor sanki...fakat çok yakın mesafeden..gözlerim yuvarlak gibi geliyor..ben bir de natural colors mel almayı düşünüyorum ama esmeralda kadar göz rengimi açar mı tereddüt içindeyim

canım sadece 3lü opak seride göz balık gözü gibi duruyor :KK37: diğerlerinde hiç bombe sorunu olmuyor :KK34: ben de quartzo kullandım. rengine bitmeme rağmen çok kısa bi süre kullanabildim :KK43: sonra melin 3 serisini de aldım :nazar: bence en doğalı ve rahatı nc serisi :KK16: ama kesinlikle opak seri değil :KK14:

çok tatlı olmuş güle güle kullan sanırım bir çok lensin oldu soloticadan....

yok tatlım sadece solotica esmeralda denedim...biraz bunun kullanmak istiyorum daha yeni aldım..daha sonra da solotica nc mel düşünüyorum..çok doğal bi görüntüsü var :KK70:

canım sadece 3lü opak seride göz balık gözü gibi duruyor :KK37: diğerlerinde hiç bombe sorunu olmuyor :KK34: ben de quartzo kullandım. rengine bitmeme rağmen çok kısa bi süre kullanabildim :KK43: sonra melin 3 serisini de aldım :nazar: bence en doğalı ve rahatı nc serisi :KK16: ama kesinlikle opak seri değil :KK14:

haklısın canım..ben dahA önce freshlook'un light green rengini denedim..elaya dönük bir yeşil gibi duruyordu tıpkı mel gibi...bu sorunu hiç yaşamamıştım..en yakın mesafeden bile :)

ezcy canım kusura bakma resimlerini ekleyecktim ama unuttum kusuruma bakma gerçekten çok yakışmış :nazar::nazar:freshlooklarkla bu sorunu yaşamamanın nedeni freshlooklar gözünü bu kadar çok açmadığı için olabilir koyu oldukları için haliyle yakın mesafedende dikkat çekmiyordur o zaman sen melleri denesen doğallığına hayran kalırsın :)ama meller esmeralda kadar gö rengini açmaz ezcycim

ezcy canım kusura bakma resimlerini ekleyecktim ama unuttum kusuruma bakma gerçekten çok yakışmış :nazar::nazar:freshlooklarkla bu sorunu yaşamamanın nedeni freshlooklar gözünü bu kadar çok açmadığı için olabilir koyu oldukları için haliyle yakın mesafedende dikkat çekmiyordur o zaman sen melleri denesen doğallığına hayran kalırsın :)ama meller esmeralda kadar gö rengini açmaz ezcycim

önemli değil canım..yani lens göz rengimi ne kada açarsa o kadar bombeli duruyor gözümde anladığım kadarıyla....ben renginden çok memnunum sadece yakından balık gibi duruşu rahatsız ediyor o kadar..meller gerçekten doğal ama esmeraldalar kadar açmadığının da farkındayım :KK43: mel tam olarak ela mı açık yeşil mi?

arkadaşlar vetmandan 2 gün önce natural mel aldım..fakat benim göz rengim çok koyu olduğu için açmadı, yada ben çok açık ela istiyorum :)
şimdi satıyorum, eğer düşünen varsa takas yapabiliriz veya satabilirim..

gözlerinin rengi ne canım? sende yeşil durmuş...bende ela değilde yeşil durmasını istiyorum...bazıları ela durduğunu söylüyor mellerin..benim gözlerimde koyu kahve...

vayy bu renkte ılk defa bu kadar doğal ve yakısanı goruyorum ..
gun ısı resımlerınıde merakla beklıyorum :)

yok tatlım sadece solotica esmeralda denedim...biraz bunun kullanmak istiyorum daha yeni aldım..daha sonra da solotica nc mel düşünüyorum..çok doğal bi görüntüsü var :KK70:

bende n.c mel sipariş ettim arzudan heycanla bekliyorum gelmesini İNŞALLAH kayma ve taşma olmaz mel çok güzel birenk...

X