Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

gözlerinin rengi ne canım? sende yeşil durmuş...bende ela değilde yeşil durmasını istiyorum...bazıları ela durduğunu söylüyor mellerin..benim gözlerimde koyu kahve...

canım bunlar eski seri qurtzo..tam istediğim gibi mav-yeşil-gri hepsi bi arada...mellerim bu haft içinde gelir znnediyorum ki o zaman çekerim ama bu kadar açılmsını istiyosan göz renginin ve yeşilse tercihin esmeralda öneriliyo meller ela oluyormuş günlük kullanım için mel istedim=)bu arada gözlerim normal bildiğin ne koyu ne açık kahverengi.

bu arada ilginç bir şey söyleyeyim kızlar qurtzo bende mkyajla daha kötü durdu:KK70:makyajsız suratımda daha güzel durdu kireç gibi bi beyazım ben ten rengim öyle qurtzolar öyle güzel renklendirdiler ki makyaja gerek kalmadı,hatta makyajla daha kötü oldu,fazla oldu

canım bunlar eski seri qurtzo..tam istediğim gibi mav-yeşil-gri hepsi bi arada...mellerim bu haft içinde gelir znnediyorum ki o zaman çekerim ama bu kadar açılmsını istiyosan göz renginin ve yeşilse tercihin esmeralda öneriliyo meller ela oluyormuş günlük kullanım için mel istedim=)bu arada gözlerim normal bildiğin ne koyu ne açık kahverengi.

bu arada ilginç bir şey söyleyeyim kızlar qurtzo bende mkyajla daha kötü durdu:KK70:makyajsız suratımda daha güzel durdu kireç gibi bi beyazım ben ten rengim öyle qurtzolar öyle güzel renklendirdiler ki makyaja gerek kalmadı,hatta makyajla daha kötü oldu,fazla oldu

fasollal'a yazacakken yanlışlıkla sana yazdım canım :KK1:canım ben esmeralda aldım 10 gün oldu elime geçeli...rengini beğendim..gerçekten güzel ve canLı bi renk...çok iyi açtı göz rengimi..fakat bombesi çok fazla..yakından balık gözü gibi duruyor....bunlar opak seri olduğu için böyle duruyormuş..diğer serilerde bombe yokmuşş o kadar..sende de quartzolar yakından öyle duruyor mu?

fasollal'a yazacakken yanlışlıkla sana yazdım canım :KK1:canım ben esmeralda aldım 10 gün oldu elime geçeli...rengini beğendim..gerçekten güzel ve canLı bi renk...çok iyi açtı göz rengimi..fakat bombesi çok fazla..yakından balık gözü gibi duruyor....bunlar opak seri olduğu için böyle duruyormuş..diğer serilerde bombe yokmuşş o kadar..sende de quartzolar yakından öyle duruyor mu?

e haliyle ama ben bunu bekliyordum zaten harika derecede göz rengini açan lensler unlar o kadarcık olsun kusurları:)ben memnunum bombesinden falanda

kızlar fotoların hepsi banyo ışığıında flaşsız yarın gün ışığında çekicem makinam o kadariyi değil di...

bakımsızlığım için özür dilerim canlarım=))

bakımsız mıııııııııı bu bakımsız halinse sen bakımlı olunca ben dışarı çıkmam hiç :)) maşşallah bu ne güzel bir hanım böyle çok güzelsin :nazar::nazar: fıstık :)) quartzolar da şahane yakışmış bence sana sevgili ALCASTE güzel günlerde kullanman dileğiyle..

Son düzenleme:

şahaneymiş bayıldım markası ne ne kadara aldın ve nekadar süre kullanımlık bilgilendirir misin =)

şahaneymiş bayıldım markası ne ne kadara aldın ve nekadar süre kullanımlık bilgilendirir misin =)

solotica 3lü opak seriden quartzo rengi bu canım.burda forumda vetman10 var arzu abla sadece o satıyo türkiyede bildiğim kadarıyla=)benim esktra bi durum oldu 2.el aldım

bakımsız mıııııııııı bu bakımsız halinse sen bakımlı olunca ben dışarı çıkmam hiç :)) maşşallah bu ne güzel bir hanım böyle çok güzelsin :nazar::nazar: fıstık :)) quartzolar da şahane yakışmış bence sana sevgili ALCASTE güzel günlerde kullanman dileğiyle..

çok çok çok teşekkür ediyorummmm=)))) ) :KK61: :KK19:

önemli değil canım..yani lens göz rengimi ne kada açarsa o kadar bombeli duruyor gözümde anladığım kadarıyla....ben renginden çok memnunum sadece yakından balık gibi duruşu rahatsız ediyor o kadar..meller gerçekten doğal ama esmeraldalar kadar açmadığının da farkındayım :KK43: mel tam olarak ela mı açık yeşil mi?
eczyim meller tam olarak ela diyelim tam yeşil durmuyor koyu gözde belirgin renk değişikliği iiçin esmeralda topazio quartzo ıcemint crystal öneririm..
arkadaşlar vetmandan 2 gün önce natural mel aldım..fakat benim göz rengim çok koyu olduğu için açmadı, yada ben çok açık ela istiyorum :)
şimdi satıyorum, eğer düşünen varsa takas yapabiliriz veya satabilirim..

fassollal haklı benden 2 gün önce aldı mellerini ...

Alcastecim çok yakışmışş canım güle güle kullan hakikaten bebek gibisin :nazar::nazar:

solotica 3lü opak seriden quartzo rengi bu canım.burda forumda vetman10 var arzu abla sadece o satıyo türkiyede bildiğim kadarıyla=)benim esktra bi durum oldu 2.el aldım

2.el almak mı ? kullanılmış ? ne kadar sağlıklı ? hayretim şaştı arkadaş =D nekadara aldın peki?

2.el almak mı ? kullanılmış ? ne kadar sağlıklı ? hayretim şaştı arkadaş =D nekadara aldın peki?

alan arkadaş 1 2 kere denemek amaçlı takmış ama beğenmemiş onda duruşunu yani kullanılmış sayılmaz aslına bakarsan yoksa göz bu şakaya gelmez heveslerimiz sağlığımızdan daha önemli değil tabii ki.sıfır açılmamış paket olmadığı için normalde satılandan daha ucuz fiyata aldım tabii ki ama burda lenslerinden hoşnut kalmayan neredeyse hiç kullanmamış ve satmak isteyen arkadaşlar var,ben şimdi aldığım fiyatı söylersem alıcılar arkadaşların verdiği fiyatı yüksek ya da düşük bulabilirler.her ihtimale karşı kafalarda soru işaretlerini önlemek amacıyla sadece daha ucuz diyebiliyorum canım=))

Son düzenleme:
alan arkadaş 1 2 kere denemek amaçlı takmış ama beğenmemiş onda duruşunu yani kullanılmış sayılmaz aslına bakarsan yoksa göz bu şakaya gelmez heveslerimiz sağlığımızdan daha önemli değil tabii ki.sıfır açılmamış paket olmadığı için normalde satılandan daha ucuz fiyata aldım tabii ki ama burda lenslerinden hoşnut kalmayan neredeyse hiç kullanmamış ve satmak isteyen arkadaşlar var,ben şimdi aldığım fiyatı söylersem alıcılar arkadaşların verdiği fiyatı yüksek ya da düşük bulabilirler.her ihtimale karşı kafalarda soru işaretlerini önlemek amacıyla sadece daha ucuz diyebiliyorum canım=))

çok merak ettiğim için sordum merakımı özel mesajla gider bari alceste arkadaşım :KK52:

Son düzenleme:
arkadaşlar vetmandan 2 gün önce natural mel aldım..fakat benim göz rengim çok koyu olduğu için açmadı, yada ben çok açık ela istiyorum :)
şimdi satıyorum, eğer düşünen varsa takas yapabiliriz veya satabilirim..

ne kadara satıyorsun? özelime yazar mısın? gözlerindeki durusunu görebilir miyim?

Son düzenleme:
bu haftasonu izmir'de solotica avciligina baslayacagim. bulabilecegim bir yer var mi acaba bilgi verir misiniz ? ayrica optikten aldigimda base curve kucultebilirler mi ?(8.7-8.6 base curve sanirim soloticalarda ama benim 8.35) okudugum bin kusur sayfa sonunda quartzo ve mel'i cok begendim. kahverengi goz ile kaynasan en guzel renkler bence. konu hakkinda simdiye kadar onca sayfada bilgi veren ve fikir sahibi olmami saglayan herkese cok tesekkur ederim.

arkadaşlar,ben charm ocre ve cor ocre arasında kaldm.göz rengim açık kahve ve alacağım lensin bal rengi durmasını istyrm,lütfen yardımcı olur musunuz...elinde fotosu olan varsa yükleyebilirmi

arkadaşlar,ben charm ocre ve cor ocre arasında kaldm.göz rengim açık kahve ve alacağım lensin bal rengi durmasını istyrm,lütfen yardımcı olur musunuz...elinde fotosu olan varsa yükleyebilirmi

canım cor ocre sende bal rengi durabilir. Tabi gözünn yapısı küçükse charm ya da nc alarak büyük görünmesini sağlayabilirsin. En doğal duranı cordur. Vetmanın albümlerine bakabilirsin.

Nereye gittiysem bulamadim. İzmir'de yok sanirim ya da ben bulamadim. Buldugum ve aslinda bulmak istemedigim tek sey grip oldu. Onca kalabalikta deli opmus gibi lens aramaya cikmamaliydim :s

Nereye gittiysem bulamadim. İzmir'de yok sanirim ya da ben bulamadim. Buldugum ve aslinda bulmak istemedigim tek sey grip oldu. Onca kalabalikta deli opmus gibi lens aramaya cikmamaliydim :s

Canım geçmiş olsun soloticayı optiklerde bulamazsın satılmıyor çünkü. İstanbulda satan bir tek yer var sadece. Vetman isimli kullanıcı ile irtibata geçerek alabilirsin. Deneme şansın yok ne yazıkki.İnternetten almak gerek. Keşke aramadan önce sorsaydın. Çok geçmiş olsun tekrar.

Tesekkur ederim brchngcr ^^ Arzu hanim ile mesajlasmistim konu hakkinda ama lenslerin capi bana oldukca buyuk. Kendisi bana hidrocharm onermisti ama onlarda da 8,7 base curve var (ya da 8,6 tam emin degilim. ama benim 8,35 xD) O yuzden denemek isteyip yer aramistim. Yanlis hatirlamiyorsam izmir'den bir bayan arkadas solotica satilan bir yer yazmisti ama 1000 kusur sayfayi yeniden kontrol etmem cok zor. (zaten tum sayfalari bir haftada okumustum xD) Yanlis hatirliyor da olabilirim. Eger solotica olmazsa (ki bu gidisle olmayacak) 8,35 base curve icin bana lens markasi onerebilecek varsa cok sevinirim ^^ (b&l ve freshlook disinda olursa cok mutlu olurum cunku 98-99 arasi kullanmistim.)

Son düzenleme:
Solotica Hidrocharme Mel :)

Doğal göz rengim de ela ama biraz koyu, içerisinde çok hafif kahvelikler var, lensi denediğimde bir kadın daha denemişti gözleri açık kahveydi, berbat durdu, gözünün ortasındaki kahvelikler kıpkırmızı durdu. bu nedenle açık kahve gözlü arkadaşlara tavsiye etmem.

IMG_40025615.jpg

IMG_4181.JPG

IMG_4160.JPG

IMG_41845845.jpg

IMG_4177.JPG

Son düzenleme:
X