Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

ay çok teşekkürler evet gri mavi yeşil gibi bir renk oluyor bu resimde makyaj yok gözümde siyah buğulu bi makyajla biraz daha koyu oluyor tabi.öyle bir resmimide yakında koyarım :KK34:

kendi göz renginiz ne baddem ?

koyu kahve kendi gözüm

$ORJ%20~1.JPG

dikkat ettimde gözler aynı renkte olsa bile lensler yine de farklı duruyor..senin ve şahsen adlı üyenin göz renkleri ve kullandığınız lens renkleriaynı..ikinizde koyu kahvesiniz ve ikinizde solotica quartzo kullanmışsınız...faakt şahsen de yeşil sendeyse yeşilden ziyade maviye dönük bi yeşillik var.. :KK70: bu kafamı karıştırdı..bende koyu kahveyim ve solotica q.istiyorum acaba bende nasıl beuracak ??? :KK70::KK70: ben içinde ne grilik ne mavilik olsun istiyorum..tamamen yeşil..bunu soloticanın hangi çeşidinde yakalayabilriim..yardımcı olur musunuz ?? çarpıcı ve parlak olmamak kaydıyla ama :KK70:

ruby hayırlı olsun lenslerin son kullanma tarihi nedir yeni serimi ? bende almayı düşünüyorum ama emin olmak istiyorum doğallığından bende cristal var bunun doğal hali deniyo yapaysa almıcam o yüzden

yo hayır eski seri çok doğal bi renk 2015 sanırım int.sitesindn aldım bende cristali son anda almaktan vazgçmiştim gayet doğal bence açık tenliysen daha hoş durur

yo hayır eski seri çok doğal bi renk 2015 sanırım int.sitesindn aldım bende cristali son anda almaktan vazgçmiştim gayet doğal bence açık tenliysen daha hoş durur

açık tenliyim canım alacağım zaten aklımda kalacağına alıp rahat edeyim çok sağol bu arada :KK54:

Benim eski seri quartzolarım gibi durmuş. Şişe üzerindeki son kullanma tarihini hatırlıyor musun canım? Bir de nereden aldığını sorablir miyim?

malesef hatırlayamıyorum.yutdışından arkadaşım getirdi hediye olarak.ama malesef dün bitanesi gözümden düşmüş eve gelince farkettim :KK43: dahada çok yeniydii :KK43: çok çok üzülüyorum

vetmancm senden sipariş üzerine almayı istiyorum ama şmdi gözlerim koyu kahve yeşl istiyortum ama belirgin ne yapmacık dursun ende başka bi sekl rihannanın bir resmi war orda gözünde solotica war aynen böyle dursn istiyorum..

merhabalar bende aynı bu renm istiyorum ama göz rengim baya bi koyu ilk kez kullanıcam hiçte anlamam lensten ama yeşilimsi istiyorum .... hangisini önerirsiniz??

kızlar bu solotica lensleri hangi adresten sipariş ediyosunuz acil cevap yazarmisiniz????

merhaba solotıcaları sahıbınden comda solotıca arzu ısımlı satıcıdan alabılırsın formdada watman 10 rumuzlu arkadasımız var onla baglantıya gecebılırsın burdan. Ben hep ondan alıyorum cokta memnunum :KK76:

kızlar solotica nc esmeralda fotolarımı paylaşmak istiyorum..nasıl yüklicem buraya ??

önce fotoğrafını images shack a yüklüyorsun daha sonra mesaj yazdığın yerde grafik ekle butonu var orayı açıp imagesshackdan kopyaladığın linkiaçtıgın grafik ekle butonuna yapıştır okeyle tamam:)
yapamazzan benim mail adresime gönderebilirsin ben yüklerim:)soloticacenter@hotmail.com

X