Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

sevgili ESMA09 o kadar yorum yaptık geçen gün korktuğuna değmemiş bak :) bence göz çapın küçük değil aksine büyük gibi sanki çünkü bu resimde tam oturmuş gözüne charm serisi ve bence süper oturmuş süper güzel durmuş ben çok beğendim artı göz yapın da çok hoş çekik badem maşallah :) yalnız rengine tam yorum yapamadım resimde net belli değil ama yapı olarak bence çok güzel oturmuş gözüne..kayma yapıyorsa eğer bir kaç gün tak eğer düzelmezse bir sorun var demektir hemen kaydı diye üzülme cnm.. güle güle güzel günlerde kullan lenslerini..

Tşk ederım brownii
8,3 imiş göz çapım resmlerde ne kadar kocaman duruyor diimi :)
halbukı kucucuk normaldede , bırde lens takınca göz yapım kuccuk oldugu ıcın kocaman goz bebeklerım oldu cok komık :)) ben hala alışamadım öyle bakıom kendıme

kayma meselesine gelelim : feci kayıyor .. gözlerimi sağa sola cevırırken cok belı oluyor kayma hareden tasıyor resmen .. bırkaç gun bakıcam eğer kayma devam ederse sanırım takamıycam :KK43:(
renk konusunda gece çekimiydi resim. bırde gun ısıgında cekıcem bakalım o zaman bellı olcak bende merak edıyorum..

Esma harika olmuş meller. Gözleimiz aynı renkmiş seninle. Benim gözleim de çap olarak küçük seninki de sanırım çok büyük değil o yüzden haresi de gözünün beyazına denk gelmiş çok doğal durmuş. Renk de muhteşem görünüyor... Kayma ilk gün oluyor vetmanın dediği gibi. Taktıkça gözüne oturur bir problem yaşayacağını sanmam,charm serisi en sorunsuz seri zaten kayma bakımından.Güle güle kullan canım...

Tşk ederim güsel yorumun için :)) inşallah bu kayma meselesi hallolur ( ben inanmıyorum gecici olduguna,cunku bariz çok belli kaydıgı ) ama sorun lenste deıl benım gözlerde :))

Bunlarda gün ışığı ile çekilenlr ..

2089.jpg

2094.jpg

2103.jpg

Bunlarda gün ışığı ile çekilenlr ..

:nazar:harikaaaaaaaaaaa tam ela olmuşş yaa bayıldım muhteşem çok beğendim sevgili ESMA inşallah kayması geçer yaa çok yakışımış bayıldım rengine de yapısı da cuk oturmuş göz çapın küçük olmasına rağmen enteresan cidden güle güle günlerde kullan cnm çok beğendim ben..:nazar:

esmacım hayırlı olsun çok yakışmış ama şu son eklediğin resimlerin ilki ocre gibi durmuş ne tatlı ya mel demesen ocre derdim ilk resim için tam ela olmuş sende :) hayırlı olsun :)

whiskey arkadaşım ahh bir gelse de foto çeksemm gelsin artıkkkkk söz çekicem canım...bambişim bence de yeni seri mellerin hepsinde bir koyulma var arkadaşımın 7-8 ay önce aldığı cor meller sapsarı benimkiler su yeşili :) o kedi gibi diye takamıyordu :)

ah ben iste o renk cor melleri istiorm ay cok uzgunum keske onceden alsaydim :26: cok saol tatlim paylastigin icin :KK69:

burcu ve esma guzeller lensleriniz harika olmus gule gule kullanin.
burcu cnm hariklalar doalligi muhtesem gule gule mutlulukla kullan.
bana sanki lensler koyulasmis gibi geldi vetmancim ne diorsun bu konuda? ozellikle meller. benm son 2 gelen nc mel deneme yaptigimdan koyu. cor mel ise inanilmaz acik bi lensti deneme yaptigimda quartzodan ve denedigim dier bircok lensten acikti. cor icedan deil tabi :p bariz renkli goz duruordu golgede de. ancak burcumuzun fotolarinda tahminimden koyu tonu da sanki daha yesillesmis. acik su yesili gibiydi. meraktan soruorm burcucum yannis anlama gayet begendim sende. ben de cor mel alicam ama tonu koyulasti ise hele ki nc melden koyu ya da nerdeyse ayni ise oturup aglarim :KK43: ben acik duran bir yesil istiorm cunku deneme yaptigimda tam o sekilde idi cor meller.

Kızlar bana ne gelirse yeni seriden hep koyu geliyor zaten bugün gün ışığında baktım lens bariz koyu nerdeyse ocre gibi ama yeşil diyemeyiz eski nc mellerimden açık olur diye aldım ama onlardan çok daha koyu. meller yeni seride koyulaşmış ben eski seri sarı cormellerden istemiştim kısmet değilmiş. :KK43:

Umarım quartzo açılmıştırda ondan yana güler şansım. Şu an günışığında bende açık duruyor diyebileceğim yarı opak serden hiç lens yok malesef:KK43:

evet bu mel elması olmus renk olarak cok dogal hoş bi renk olmus
ayrıca gözlerini cok iri göstermiş bunu kendi gözlerimde düşünemiyorum anime gibi olurum sanırım :KK34:

bu kapalı havada bu kadar gün ışığı bulabilip çektim. biri flashlı biri flashsız renge ısınıyorum ve seviyorum artık sanırım. eski serilerden koyu mu değilmi sizce?

yok kızlar yaa gerçekten eski seri meller daha açık bende sapsarı diye aldım su yeşili oldu cor mel 7-8 ay önce alan arkadaşım takamamıştı kedi gözü gibi diye eski serileri istiyoruz yaaaa :KK43:

merhaba. ben bu sitede çok fazla dolaşıp herşeyi okuyorum ama ilk defa iletişime geçiyorum :) esmerim. siyah saçlı ve siyah denebilecek kadar koyu bir göze sahibim. lens kullanıyorum. numarasız :) şuan kullandığım fashion colors light green diye bişey. fakat çok damarlı, mat ve çok koyu. hiç doğal durmuyor. sitede lenslerle ilgili herşeyi okudum ve solotica ya karar verdim. ince hareli, naturel colours serisinden quartzo diye bişey gördüm. hoşuma gitti. fakat nereden temin edebileceğimi bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. esmeralda ve quartzo arasında kararsız kaldım. hangisi yakışır bilmiyorum. resim yollayabilirim yardımcı olmak isterseniz. bi de bu markanın sadece yıllıkları mı var? aylık ya da üç aylık falan yok mu? şimdiden teşekkür ederim. :)

bu kapalı havada bu kadar gün ışığı bulabilip çektim. biri flashlı biri flashsız renge ısınıyorum ve seviyorum artık sanırım. eski serilerden koyu mu değilmi sizce?

tatlim cok hos rengi acayip doal duruor gercekten gule gule kullan tekrar icine de iice sinmis super :nazar:
benm once denedigim cor mel den sence cok fark var mi ekliorm karsilastiririz die. bu fotolari kapali alanda cok da isik almiyorken cekmistim. fotolardan daha acik gorunuordu lensler tam yansitamamistim. brchngcr cnm sence cok mu koyulasmislar yoksa isiktan mi oole dusunuorz ne dersin? :79: bu son ekledigin fotolardan sonra sanki cok da koyulasmamis gibi dusundum. bir de senin taban rengin orta kahve miydi cnm?

picture.php

picture.php

ama esmacım mellerin çok doğal ve gizemli durmuş :KK34: benim mellerim ne zaman geleceeekkkk bende resim koymak istiyorum artııkk :KK58:

kızlar ben yeni üye olduğum için özel mesaj atamıyorum. bu quartzoları çok beğendimm :) nerden aldınız ya ben neden bulamıyorum :KK43:

eczreyrey gerçekten çok yakışmış quartzolar sana :) bu arada ankarada oturuyorum. burada bi optikçide bulma imkanım yoktur galiba?

brchngcr'ye
Canımcım zamanla insan ısınıyor, ben de ilk gördüm hemen satmak istedim sonra dışarı ışığındatakıp bakınca ısınmaya başlayıp geri tuttum biliyosun. Valla eskiden babam ve kankam beni hep lens takma vs diye eleştirirlerdi ilk defa ikiside lens sevmeyen insanlar olarak bunu beğendiler çünkü gerçekten çok doğal.Açıklık olarak dersen resimlerde nc meli ben daha açık gördüm. Birde sen ikisinide denemiş biri olarak esmeraldamı daha açık dersin bu yeni cor mellermi?

kızlar ben yeni üye olduğum için özel mesaj atamıyorum. bu quartzoları çok beğendimm :) nerden aldınız ya ben neden bulamıyorum :KK43:

eczreyrey gerçekten çok yakışmış quartzolar sana :) bu arada ankarada oturuyorum. burada bi optikçide bulma imkanım yoktur galiba?

Teşekkür ederim canım .baktın albüme sanırım :KK34: öyle herhangi bir optik satmıyor ben vetman abladan alıyorum :KK1: .o nasıl birşey oldu öyle bilmiyorum. ''vetman abla!!!' :KK9: yani arzu ablaya sipariş veriyoruz o getirtiyor. :KK61: ama yurtdışından geldiği için zaman alıyor ben sana özelden numarasını gönderiyim bi kendisiyle konuş istersen canım quartzo koyu renkli gözlerde mükemmel duruyor inşallah tercihin sana yakışcak bi renkten yana olur :KK34:

Son düzenleme:
tatlim cok hos rengi acayip doal duruor gercekten gule gule kullan tekrar icine de iice sinmis super :nazar:
benm once denedigim cor mel den sence cok fark var mi ekliorm karsilastiririz die. bu fotolari kapali alanda cok da isik almiyorken cekmistim. fotolardan daha acik gorunuordu lensler tam yansitamamistim. brchngcr cnm sence cok mu koyulasmislar yoksa isiktan mi oole dusunuorz ne dersin? :79: bu son ekledigin fotolardan sonra sanki cok da koyulasmamis gibi dusundum. bir de senin taban rengin orta kahve miydi cnm?

picture.php

picture.php

tatlım benim gözlerim baya koyu kahve ama açık güneşli havada bendede böyle görünüyor lensler. Şu fotodan sonra anladımki renkte değişme yok. Tabana göre herkeste farklı duruyor demek . Klasik solotica. Her zaman fotolar yanıltıyor , denemeden anlayamıyor insan kendinde nasıl duracağını. Benimki ile görüntü burda aynı canım hatta benim gözler koyu olduğundan daha bir koyu yeşilimsilikte var..Ama şu da enteresan geliyor bana bende nc meller neden bundan daha açık durdular?

X