Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

CANIM sağol ya bu kadarda yapma paris çıtırcık pıtırcık bir şey :))hadi öyle olsun bakalım:))

çok özür dilerim konuyu ihlal etmek istemem ama :kedi:
yani kısaca solotica'yı mı öneriyorsunuz. ben hiç kullanmadım.almak istiyorum.
burdaki herkes çok mu memnun ?? teşekkürler şimdiden (

Evt genelde bütün lens forumlarında herkez soloticanın peşinde ve bir alan diğer renklerinide alıyor :)Şu an soloticalar dünyanın en doğal lensi kabul ediliyorlar:)

merhabalaaar..gözlerim çok koyu kahve şimdi topazio kullanıorum ama hiç doğal gelmiyor.gözüm pörtlücek gbi oluor.çok iddialı.şimdide başka bir renk almak istiorum yine mavi.hidrocor serisini düşündüm ama tam kara veremedim.nedersiniz??

arkadaşlar siteye yeni üye oldum birşey merak ediyorum benim gözlerimin rengi koyu kahverengi saçlarım siyah ama güneşte bazen kahverengi-bakır arası bi ton oluyo aralarda ve buğday tenliyim ... solotica'nın mel rengini almaya karar verdim ama hidrocor mu hidrocharm mı yoksa naturel colors'ın mı mel rengini alacağıma karar veremiyorum lensin gözümde çok doğal durmasını istiyorum yani bakanlar lens olduğunu anlamamalı bazı mel kullanan arkadaşlarda çok doğal durmuş bnde öle istiyorum yani aslında beren saat'in göz rengi gibi olsa süper olur sizden yardımlarınızı bekliyorum lütfen seçmemde yardımcı olun annemden çok zor izin aldım biraz pahalı olduğu için bidaha alamam bu yüzden bnde en doğal duracak olan mel çeşidini seçmem lazım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler ACİL yorumlarınızı bekliyorum sevgiler ...

şahsen charme mel kullanıyorum ve çoooook memnunummö
bence en doğalı cor ama göz rengini bayağa açar
Charme iri gösterin daha koyu cor a nazaran
Nc de doğal ama charme a göre"bence ve wr lense göre"daha koyu ama yeşilimsi

canım eğer gözlerin koyuysa cor ve n.c serisi gözlerini daha çok açacaktır.COR mel ve n.c mel sende yağ yeşili charm mel asker yeşili duracaktır.Eğer mail adresime fotoğrafını gönderebilirsen nacizane fikrimide söyleyebilirim sana hangi melin yakışacağı hususunda:)

kendi doğal göz rengim koyu kahverengi kızlar hıdrocharm ocre renginin bende duruşu:)
yeni seri ocreler..

merhabalaaar..gözlerim çok koyu kahve şimdi topazio kullanıorum ama hiç doğal gelmiyor.gözüm pörtlücek gbi oluor.çok iddialı.şimdide başka bir renk almak istiorum yine mavi.hidrocor serisini düşündüm ama tam kara veremedim.nedersiniz?

Vetmancım muhteşem durmuş ben sana bu tonları çok yakıştırıyorum bu lensdede dediğin gibi bariz bi açılma var ellerine kollarına gözlerine sağlık bilgilendirdiğin için ya böyle güzel bi göz olamaz bayıldım ya
ama şunuda söylüyüm natural touch baby blue'ları beğenmedim ben sanırım beyaz tenli olduğundan birazda olmamış kızma bana olurmu bilmiyorumkismile

ya ben nasıl resim göndericeimi bilmiyorum ama ilk başta bn charm alırım diye düşünmüştüm bi arkadaş 'solotica lens kullanmayı düşünenler' başlığı altında charm mel ile çekilmiş bi fotosunu koymuştu hem çok doğal durmuştu hemde lensin çevresindeki çember çok hoşuma gitmişti gözlere bebeksi bi hava veriodu gerçi onun gerçek göz rengi açık bi kahverengiydi ama tabi bilenlere danışmak en iyisi .. dediğim gibi ben doğal bi yeşil arıyorum insanların gözüne ortamdaki ışığın miktarı yada bulunduğum mesafeyi önemsemeden, korkmadan lensle bakabilmeliyim kimse anlamamalı lens olduğunu bu yüzden şimdi mel'in hangi çeşidini alıyım yada resim nasıl yüklenio? görüşlerinizi bekliorum sevgiler

Sağol canım benim evet ocrede açılma var amberleşmiş renk daha önce bu kadar açık değildi bak charm mellerde öyle eskisine nazaran gözü bayagı açıyor.
Burcucum kızmadım neden kızayım natural touchlarıda çok merak ettiğim için açtım soloticalar kadar doğal değil ama çok tatlı bir bebek mavisi ve içindeki çizgiler çok ince göze çok yakın dikkatlice bakılmadığı sürece belli bile olmuyor fotolarda biraz daha açık ve damarlı çıkıyor natıural touchlar ama öyle değiller o kadar göz rengini değiştirmesine rağmen incecik zar gibi gözde varlığıyla yokluğu belli değil natural touchlar tahminimden daha inceymiş:)yapı olarak soloticalardan ince neredeyse yarısı kadar şeffaflar gibi.Türkiyede satılan gözü bu kadar açan boush lomp gibi lensler hem yapı olarak daha damarlı hemde natural touchdan 10 kat kadar daha kalın neredese duvar kagıdı gibi:)Bunuda baush lomp kullanan birisi söylemişti( baush lomplar duvar kağıdı gibi lens diye)
Bu tarz lens sevenlere göre ideal bir lens..
evenessence charm melleri begendisen charm melde düşünebilirsin benim gözümde kou kahverengi bak charm ocre gözümü ne kadar açtı cahrm melde eskisinden daha çok açıor gözü alan herkezde çok memnun .
charm mellerden resmini mail adresime gönderebilirsin altta imza kısmında bogspot adreslerimde mail adresim mevcut..

]merhabalaaar..gözlerim çok koyu kahve şimdi topazio kullanıorum ama hiç doğal gelmiyor.gözüm pörtlücek gbi oluor.çok iddialı.şimdide başka bir renk almak istiorum yine mavi.hidrocor serisini düşündüm ama tam kara veremedim.nedersiniz?

secret girl topazio fazla iddalı geldiyse grafite rengine bakabilirsin oda gri mavi..

Burcucum natural touch babybluelarım
Buda paris hiltonda duruşu bendede fena durmamış değilmi:))))

Vetmancım baby blue lar bir harika bir kere kalitesi dediğin gibi tartışılmaz bir lens.İddalı olmasına rağmen bir o kadar da doğal ve yapısını kullananlar çok konforlu buluyor. Ben kendime en çok eski seri quartzomu yakıştırıyorum ve onu şu an bulmam mümkün değil malesef.Topazio denedim o da güzel olmadı bende. Kullanıyorum ama esmeralda kadar yapay durdu.İçime sinmedi. Bende mavi güzel olmuyor ona karar verdim. Gri-yeşil tonlar benim renklerim. Bu şartlar altında naturel touch sultry grey düşünüyorum. Ama senin önerebileceğin başka eski quartzo tonlarında naturel touch var mıdır?
Gerçekten çok ince mi? Çok rahatlar değil mi ? Bunlardan sonra solotica bile sana konforsuz gelebilir :) Güle güle kullan süper duruyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…