Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

ya gözlerim koyu kahverengi solotica mel almak istiom hareyi sevdiğim için cor mel almamaya karar verdim ama şimdi ben nc mel mi yoksa charm mel mi almalıyım gözümde doğal dursun istiyorum kızlar yardım edin!!!

Burcucum aslında banada senin gibi pek mavi gitmez ama gerçekten natural touchlar gitgide dahada hoşuma gitmeye başladı.Bugun bir bayan gözleriniz ışıl ışıl dedi çok sevindim:)Bayağı tatlı bir mavi baby blue.özellikle siyah göz kalemi ve mavi farla :)
senin tonların gri yeşilse natural touchdan soulty grey düşünebilirsin.Macig top lensler var sahibindende ilanlarımda ginza rengi vardır.Birde ona bak istersen.

arkadaşlar boşuna türkiyedeki satıcılara para vermeyin okadar yurt dışından bedava kargo ile geliyor hidrocorlar kargo dahil 72$ hidrocharme lar 75$.naturel colour 85$. sizi düşündüğüm için söylüyorum. ben kaç tane ordan aldım orjinalmi sahtemi derdide yok. burda link verebilirmiyim bilmiyorum bana bilgi verin isteyene özelden de atarım.

site bu arkadaşlar paranalentes.ayrıca numaralıda seçebilirsiniz siteden arkadaşlar bence deneyin mutlaka dili olmayan arkadaşlara yardımda ederim bende siteyi öğrenene kadar piyasadaki insanlardan pahalı pahalı lensler aldım. sonuçta onlarda bu tip sitelerden getiriyor bu insanlar Optisyen falan değilki.

arkadaşlar başka bir başlığada yazmıştım bunları. yazdıktan hemen sonra vetman10 adlı üyenin satışlarını baltalamamdan korktu sanırım bana mesaj atmış. benim amacım kimseyi engellemek değil ama daha az paraya almak varken neden daha çok ödeyelim zaten arkadaki aracılara gidiyor ödediğimizin çoğu. yakında burdanda sitedeki lensleri kötülemeye başlar heralde. yinede siz araştırın neresi işinize geliyorsa ordan alın sonuçta benim hiçbir çıkarım yok o sitede benim değil. ama ben aldım 2 kez çokda memnun kaldım sadece solotica değil birçok marka satıyor.

herkes bu siteleri biliyor zaten... sen istediğin yerden alabilirsin herkes istediği yerden alabilir beklemek istemeyenler türkiyeden de alabilir 63 tane msjın var 40 tanesi aman vetmandan lens almayın şurdan burdan alın vs.. derdin nedir anlayamadım açıkcası???

kızlarrr yeni seri quartzo hiç böle beklemiyodm çok sevdim

Son düzenleme:
kızlarrr yeni seri quartzo hiç böle beklemiyodm çok sevdim

arkadaşım ne kadar doğal durmuş ve yakışmış da sana çok beğendim..bu 3lü natural serisi bende gözümden pörtleyecekmiş gibi durdu sanırım çok koyu gözlerimden dolayı.. canım güzel günlerde kullan lensleriini harika durmuş gerçekten..

ben hep diyorum quartzo çok başarılı bi lens çok güzel boyamaya sahip ne aşırı parlak ne de öyle soluk soğuk bi renl PHİ çok yakışmış güle güle kullan maşallah diyorum artık hep ben kaybettim malum kimse kaybetmesin

Süpper olmuş quartzolarınn phicim :)
güle güle kullan çok doğal duruyor değilmi?

sevgili okypetenin quartzoları açık kahve bal rengi gözde quartzo yeni seri 2-3 ay oldu..solüsyonda açıldı

phi ben resimleri göremedimm
okyde cok güzel durmus yeni seri mavimsi değilmiydi
nasıl böyle yeserdiki fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…