Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

melekçim senn gözlerinin rengi ne vallahi sendeki durusunu cok merak ediorum fotoları beklioruzz hala:umursamaz:

fotografları göremedim ya ben alıntıladım umarım cıkar :)

bende de yeni seri var gözlerimde koyu kahve ama acayip güzel durdugunu düşünüyorum rengi capcanlı dediğin gibi :asigim:
melek snn gözlern acıktı galiba ela gözde de durusu daha farklı olur tabi yerimseniben

sana cok mahcup oldum canım cok haklısın bır turlu resım yukleyemedım. Evet canım benım goz rengım acık kahve ela arası esmeralda cok canlı yesıl oldu bende

Akitracım canım ben pek beğenmedim kendimde esmeraldayı. Ama renk bir şahane. Sana da eminim çok güzel olmuştur.

iyi akşamlar kızlar, ilk sayfadan itibaren tüm mesajları okudum ve tüm fotoğraflara baktım. sorum hepinize ama özellikle vetman'a. yıllardır sophistic mavi kullanıyorum, genelde lens olduğu anlaşılmıyor ama aşırı derecede canlı bir renk ve çok pahalı bir lens. soloticaların doğallığını ve renkelrini görünce çok etkilendim.sorum ise şu :mavi-gri bir renk, hareli, orta-koyu kahverengi arası olan gözlerimde açık renk duracak ama en doğal-gerçek göz görüntüsünü verecek(çoğunlukla gündüz kullanacağım) renk-seri hangisi? topazio, ice ve chrystaller arasında kaldım ve numaralı lens temini çok uzun mu sürer, oldukça acil ihtiyacım var. şimdiden hepinize teşekkürler...

Bencede icemint canım. Mavi gri istemişsin. Cristalde su yeşilliği var. Mavi istediysen ve gündüz kullanacaksan ice ya da icemint.Aslında yeni seri quartzo bile önerebilirim. Bildiğin mavi gri pupili de eskisi kadar dar değil. Bende var fotoları :)

çok teşekkür ederim canım sanırım charme ice alacağım, doğal durması çok önemli çünkü benim için. yine de fotoğrafları görmek isterim ama nasıl fisfisfis

Burcucum profiline baktım sana lens gerçeten çok yakışıyor:)Yeni quartzolar mavimsi durmuş sende..melek sen ne dersin canım sen mavi durmasını istiyordun quartzoların ama durmaz diye korkuyordun?

Vetmancım çok teşekkür ederim :) Ben açık renge alıştım ya bu bana koyu geldi baya. Eski seri daha tatlıydı sanki. yenisi baya bildiğin cristal gibi. İkisini yanyana foto çekip koyarım bu akşam.Pupili de geniş baya. Ben eski seriden istiyorum yine :) Daha da olmadı o rengi elde etmek için topazio bile denicem yani

Burcucum profiline baktım sana lens gerçeten çok yakışıyor:)Yeni quartzolar mavimsi durmuş sende..melek sen ne dersin canım sen mavi durmasını istiyordun quartzoların ama durmaz diye korkuyordun?

ARZUCUM EVET COK ISTIYORDUM YENI SERI QUARTZO HELEKI OKYPETEDE GORDUKTEN SONRA BILIYORSUN COK ISTEDIGIMI AMA BURCUNUN YORUMUNDAN SONRA KAFAM KARISTI. KARARSIZIM. CUNKU BEN OKYDEKI DURUSUNA BAYILDIGIM ICIN ALMAK ISTEMISTIM. AMA RENGI BELIRLI OLMIYCAKSA VE PUPILI GENIS ISE DUSUNMEM SANIRIM. SIMDI SIRADA TOPAZIO VAR BENIM DUSUNCEMDE. SANIRIM YENI SERI TOPAZIO OLACAK SIRADAKI LENSIM. TABIKI MASMAVI DURMASI UMUDI ILE :teselli:

Okypete sen ne dusunuyorsun sevgılı burcunun yenı serı qaurtzo yorumu ıle ılgılı?? Ben cok sasırdım cunku lacıvertımsı durmus olmasına??

sevgili BRCHNGCR gözlerim koyu demişsin benim de gözlerim koyu ve yeni seri quartzoları çok merak ettim fotolarını göremedim bir türlü ama

Çok tatlı bi mavi gri ve aşırı doğal duruyor yeni seri quartzolar.Opak serinin neredeyse yarı opaklar kadar doğalı olmuş.Tek sıkıntısı eskisinden bir iki ton kadar koyu olması.O da doğallık katmış.

Arkadaş olarak ekledim canım , görebilirsin albümümde.

hemen bakıyorum cnm sağol :))

ayy canım maşşallah hepsinden varmış sende ve inanki hepsi de birbirinden gzl durmuş ben ki esmereldayı pek sevmem onu bile çok beğendim yeni quartzolarda cidden masmavi olmuş nerdeyse inanamadım yaa şahane pupilinin büyümesi bence iyi olmuş öbürünü denediğimde gözüm patlicak gibi durmuştu meller de süper yaa hepsini de çok beğendim güzel günlerde kullan ttlım.. çok kafam karıştı şimdi maşşalah hepsi var sende neredeyse nasıl kullanıyorsun bunları bir arada ben 1 tane meli zar zor kullanıyorum o biraz eskisin diye bekliyorum =)) cor grafite düşünüyorum ama şu charm crystalları merak ediyorum doğrusu inşallah çıkarırlar bu seriyi..

canım çok sağol , şu an hepsini kullanmıyorum çoğunu sattım yeni ve eski quartzolarım ve cristalim var sadece elimde. Charm cristal benimde beklediğim bir lens bir de cor mel istiyorum... Listeme naturaltouch sultry grey de ekledim. Almak istediğim bir diğer lenste o. Cor grafite benim şu ana kadar en sevmediğim lensti ne yazıkki hiç belli bile olmuyordu ve renk vermedi ama benim gözlerim baya koyu ondandır.Güzel sözlerin için tekrar teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

cristal ve yeni quartzo karşılaştırması ekledim kızlar albümde. cristal daha açık duruyo sanki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…