Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

mrb arkadaşlar...bende bundan 4 yıl önce lens kullanmıştım..kendim esmer ve kahverengli gözlerim var..ben ela yada acık bal rengini düşünüyorum..bu konuda bana bilgi verebelrmisniz..fiyatlar uygunmu acaba..tekrar kullanmayı düşünüyorum..ama yıllık olursada daha iyi olur..

melekcim foto yokmuuuu

burcucum ya usb kablomu kaybettım bı turlu bulamadıgım ıcınde resım yukleyemedım. ama bugun yarın yenısını alıp mutlaka yukleyecegım canım. bu arada yenı serı esmeralda mukemmel ya bu kadar canlı bır yesıl renk olamazzz. :asigim: :asigim:

Kızlar gün ışığı cristal fotoları eklenmiştir.Bilginize.Birazdan da yeni seri esmeralda eklicem:) Yeni aldımda az önce :) 5. oldu bu 2 ayda biri beni durdursun....

Okypetecıgım verdıgın lınke gıremıyorum? Neden olabılır
canım bir yardım topiğidiydi.
bir ık yapılacaktı sadece.
ama gerek yok. kk yine kazandı. bakım evindekilere hediyeler yağacak bu aralar..
Kızlar gün ışığı cristal fotoları eklenmiştir.Bilginize.Birazdan da yeni seri esmeralda eklicem:) Yeni aldımda az önce :) 5. oldu bu 2 ayda biri beni durdursun....

profilemi ekledin canım...

canım daha önce reimlerini görebiliyordum fakat şimdi baktım baktım göremedim
ayarlarını mı değiştirdin???

brchngcr bende merak ediyorum cristalleri özellikle. Nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum sen beni ekler misin listene?

Canım nickinde arkadaş ekleme fasilitesi yok o yüzden ekleme talebi gönderemedim.

Tamam canım eklemişsin gördüm fotoğraflarını. Ben quartzoya aşık oldum sende resmen =))) Cristali de çok beğendim. Quartzo aklımda zaten almak istiyorum ama cristali de çok beğeniyorum ikisini karşılaştırırsak eğer sen hangisini daha çok beğeniyorsun? Cristal çarpıcı duruyor mu uzaktan rengi belli oluyor mu mesela?

Canım bence ikisi birden çünkü gece cristal yarı opak seriden olduğu için hiç belli olmuyor , gündüzleri de quartzo zombi gibi duruyor cristal ise kendi gözün kadar doğal , ayırt edilemez bir lens.

Gece quartzo gündüz cristal diyorum.

Bunlar benim favori çiftim :)

kızlar temmuzda açılmış nc mel haziranda açılmış esmeralda ve quartzolarımı satıyorum. Bilginize :)

Çok sağol okycim. Ne güzel renk değil mi ? Şu hidrocor cristal da bir an önce çıksa da alsak :)

brchngcr canım fotolarını gördüm hepsi birbirinden şahane tekrardan güle güle kullan
bende charm mel var gayet memnunum ama sendeki crystali görünce mutlaka almalıyım dedim kimbilir belki ben alana kadar charmı çıkar daha ii olur benim için

Crsitali şiddetle tavsiye ediyorum :) Bence meli sevdiyseniz almalısınız. Hem daha çarpıcı hemde çok doğal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…