solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

canım mobilyaların çok şık açık renk olması da güzel olmuş ferah ferah kullanırsın. güle güle aşkla eskit inş:KK16: yatak odasının fiyatı ne kadar bu arada

canlarım güzel destekleriniz için çok saolun:KK16: ama ne olursa olsun bu yuva kurulacak ve çook mutlu olucaz allahın izni ile çünkü nişanlımla bir birimizi çook seviyoruz:KK16::nazar: büyüklerin karışmadığı şey varmı ki diyoruz ve yolumuza sorunsuz devam ediyoruz:KK9: bu arada piyasadaki beyaz lake mobilyalara yakından bakarsanız çok kalitesiz olduğunu göreceksiniz(bu arada yanınızda kesinlikle mobilyadan anlıyan kişilerle gidin mobilya almaya çünkü kaplama mobilyaları gerçek mdf falan filan diye kakalamaya çalışıyorlar:KK47:) benim gibi country aşığı olan bayanlara tavsiyem ya para biriktirp tepehome gibi ağacı güzel mobilyalar almanız ya da piyasada fiyatı daha uygun mobilyalarla country tarzını yakalamanız yoksa tarzınızı çok basitleştirirsiniz:KK31: gelelim aldığımız mobilyalarımıza maşallah deyin kızlar:KK9::nazar:

Eki Görüntüle 673275 Eki Görüntüle 673276 Eki Görüntüle 673277 Eki Görüntüle 673278 Eki Görüntüle 673279
Gamzecim güle güle kullan tatlım çok güzeller :nazar::nazar::KK16:

her şey çok güzel maşallahh:nazar: Allah ım ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin..
bu arada tepe den mi aldın mobilyalarını?

gerçekten mobilya işi sıkıntılı.kaliteli gördüklerin uçmuş gitmiş.diğerlerine de ne kadar güvenilir.ömürlük değil belki ama uzun yılları
dayansın istiyor insan.

canım mobilyaların çok şık açık renk olması da güzel olmuş ferah ferah kullanırsın. güle güle aşkla eskit inş:KK16: yatak odasının fiyatı ne kadar bu arada

teşekkür ederim cnm beğenmene sevindim mobilyalarıma uyacak renkte almaya dikkat ettim ikisini sağlam bir pazarlıkla peşin 5000e aldık cnm:KK9: tek fiyatları 3500 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam

her şey çok güzel maşallahh:nazar: Allah ım ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin..
bu arada tepe den mi aldın mobilyalarını?

gerçekten mobilya işi sıkıntılı.kaliteli gördüklerin uçmuş gitmiş.diğerlerine de ne kadar güvenilir.ömürlük değil belki ama uzun yılları
dayansın istiyor insan.

amin cnm çok saol yok tepehomedan almadık oranın fiyatları çok ucuk ben rapsodiden aldım:KK16:

Tepe home un maşallahı var be 10.000 den başlıyor tarz takımlar , kıytırık takımlar bile pahalı orda

aynen cnm biz nişanlımla masa sormuştuk hangi model ismini tam hatırlamıyorum 5000 demişlerdi komple yemek odası değil sandalyeler bile yok içinde:KK9::KK9: nişanlımda büyük ,ikramiye çıkarsa almaya geliriz dedi satıcı nasıl gülüyor:KK9::KK9:

kızlar merhaba aldığım çoğu şey tarzım olmadığı için gelinlik modelimide ani bir kararla değiştirmeye karar vermiştim ve dün gelinliğimi seçtim prenses modeli beğendim:KK9: dünde gelin ayakkabılarımı aldım düğüne az zaman olduğu için diktiremiyorum hazır model beğendim bugün ayakkabıyla prova var etek boyları ayarlanacak:KK16: ayakkabıma yorum istiyorum kızlar:KK9::KK9:
$Fotoğraf2548.jpg $Fotoğraf2550.jpg $Fotoğraf2551.jpg $Fotoğraf2552.jpg $Fotoğraf2553.jpg $Fotoğraf2554.jpg

gelinliğin göğüs altı taşlı ve göğüs altından başlayan tül askıları var o nedenle ayakkabıyı gelinliğe uygun aldım:KK16::nazar::nazar:

Çok az kalmış tatlım,heyecan doruktadır şimdi :) İnşallah çok mutlu olursunuz,herşey de dilediğin gibi gönlünce gelişir..:KK16:

Çok az kalmış tatlım,heyecan doruktadır şimdi :) İnşallah çok mutlu olursunuz,herşey de dilediğin gibi gönlünce gelişir..:KK16:

cnm inanırmısın artık heyecan kalmadı duygusuzlaştım sanki acayip bir psikolojideyim şuan odama giriyorum heryer çeyiz allah'ım bunlar benim mi diyorum ve inan hiç birşey hissetmiyorum tek düşündüğüm bunları nasıl yerleştirecez:KK9::KK9: psikolojim alt üst oldu sanırım allah herkesin yardımcısı olsun:KK16:

Canım mobilyayı çok araştırdın mı sen? bizde mobilaylarımıza bakıyoruz bizim düğün tarihimizde öne alındı ağustostaydı haziranın son haftası olacak inş Allah nasip ederse.. karabağlara kimisi bakma diyor kısıkköye bak, kimiside kısıkköy e bakma karabağlara bakmamı söylüyor şaşırdık. Bellona ve istikbale baktım. kırkpınar mağazalarına baktık çiğlide.. inegöl mobilya ile çalışıyorlar kararsızıım açıkçası kirada oturacağız evimiz alınana kadar taşınma esnasında bozulmalarından korkuyorum:KK25::KK25:

X