Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

Kıslaaarrr ben yeni cicilerle geldimm :KK3:

Dün Sevdiceğimle gittik gezdik bol bol :KK12:

Sonra çok çok beğendiğim yemek takımı vardı onu aldık :KK16:

Heyecanla sizlerle paylaşmak istiyorummm :KK12:

47 Parça Yemek Takımımız :KK16:

$pembe-800x800.jpg

6 Adet Pembis Yumurtalıklarımız :KK16:
$20140413_210323.jpg

Kalpli Kaplarımız :KK16:

$20140413_210104.jpg

Reçelliğimiz (Mor olanından pembesi yoktu) :KK16:

$20140413_210125.jpg

Eki Görüntüle 1067783

Eki Görüntüle 1067786

Eki Görüntüle 1067789

Eki Görüntüle 1067791

Büşram istediğin olmuş maşallah çok ciciler çok güzeller ki bunlar:KK12:Aşkla kullan canım:nazar::KK16:

Büşram istediğin olmuş maşallah çok ciciler çok güzeller ki bunlar:KK12:Aşkla kullan canım:nazar::KK16:

Eveettt çok şükür kuzum ya aradım taradım buldum :KK9:

Daha güzelleri daha iyileri sana olsun inşallah canım benimm :KK16: Herşey yuvalarımıs için :KK17: :nazar:

ben hepsini çoktan gördümkiiiiiiiiiiiii:KK16::KK16::KK16:aşkla kullan bitanem:KK16:mmmmmmmmm
aşk kuşuuuuuuuuuuu:13:

Hadi hayırlı olsun, güle güle kullanın canımın içi. inan ki çok sevindimmmm bulup almana :21:

bende reçellik aldım dün :KK53:

Eveettt çok şükür kuzum ya aradım taradım buldum :KK9:

Daha güzelleri daha iyileri sana olsun inşallah canım benimm :KK16: Herşey yuvalarımıs için :KK17: :nazar:
Amin kuzum inşallah çok güzeller aramana değmiş:21:herşey yuvamız için:KK17:
ben hepsini çoktan gördümkiiiiiiiiiiiii:KK16::KK16::KK16:aşkla kullan bitanem:KK16:mmmmmmmmm
aşk kuşuuuuuuuuuuu:13:

Hadi hayırlı olsun, güle güle kullanın canımın içi. inan ki çok sevindimmmm bulup almana :21:

Bana da bekliyorum hatunlar:KK53:

Ayy teşekkür ederim bebekimm bende nasıl sevindim anlatamam :KK16: Nişanlım diyor sanarsın tüm dükkanı sana hediye etmişler nasıl mutlu böyle :KK9: :KK17:

En ufak birşeyle bile çok çok mutlu olabilirimm :21: :KK17:

Hani hani bakıyım seninkisilere :KK16:

Amin kuzum inşallah çok güzeller aramana değmiş:21:herşey yuvamız için:KK17:

Bana da bekliyorum hatunlar:KK53:
hemen geliyoruuum :KK55:
Ayy teşekkür ederim bebekimm bende nasıl sevindim anlatamam :KK16: Nişanlım diyor sanarsın tüm dükkanı sana hediye etmişler nasıl mutlu böyle :KK9: :KK17:

En ufak birşeyle bile çok çok mutlu olabilirimm :21: :KK17:

Hani hani bakıyım seninkisilere :KK16:

öyle olur ki amaaa:KK16: cok cok istediğin bişeyi almışsın nihayetinde

bak benimki böyle $pasabahce_desenli_recellik_ballik.jpg

ya diiimmmmiiiiiiii :KK12:

bi bu bide romans serisinin şekerliği vardı ya ( çay bardaklarının) onunla beraber 2 oldu. dahada almıcam ya. :26:

Evet kuzumm :KK12:

Ben benimkini aldıktan sonra romans ve mine serisindeki gibi desenlileri buldum. Ama almış bulundum bir kere birde bende nişanlımda reçel bal falan sevmeyiz. Nişanlım çok nadir kahvaltıda bal yer.

Bu nedenle reçellik alma gibi bir durumum olmayacak. Belki bunu tereyağlık bile yapabilirim tamamen nişanlımın istediğine bağlı :KK12:

Evet kuzumm :KK12:

Ben benimkini aldıktan sonra romans ve mine serisindeki gibi desenlileri buldum. Ama almış bulundum bir kere birde bende nişanlımda reçel bal falan sevmeyiz. Nişanlım çok nadir kahvaltıda bal yer.

Bu nedenle reçellik alma gibi bir durumum olmayacak. Belki bunu tereyağlık bile yapabilirim tamamen nişanlımın istediğine bağlı :KK12:

ya bide kahvaltı takımının içindede reçellikler var zaten. ekstra bişey almak gereksiz sırf kapaklı diye aldım bende.

valla içine ne koyarsan onluk olur :KK53: ister reçel koy,ister şeker, ister tereyağ. kullancak olan sizsiniz :21:

ya bide kahvaltı takımının içindede reçellikler var zaten. ekstra bişey almak gereksiz sırf kapaklı diye aldım bende.

valla içine ne koyarsan onluk olur :KK53: ister reçel koy,ister şeker, ister tereyağ. kullancak olan sizsiniz :21:

Evet kuzum bir sürü projeler var kafamda :KK23: :KK53:

Ben biraz standartların dışına çıkmayı çok seviyorum. Sanırım mutfağımda da öyle olacağım :21:

Çok cici fikirler geliyor bunları gördükçe, aldıkça. Nişanlımda hayretle izliyor beni :KK9: Ay kıyamam ona ya dün epey güldük eğlendik :KK16:

Eki Görüntüle 1067783

Eki Görüntüle 1067786

Eki Görüntüle 1067789

Eki Görüntüle 1067791