Sokakta Yaşayan Sevilesi Şeyler :)

Heee ne iş nan yufkam sen anladın çabuk benide aydınlat bakim lafı kimin gediğine kodu kimin gediği şuan oturur pozisyonda bakim

Zaten midem bulanıyo sabah beri hoff

hanımefendi kıpırdamadan oturduğu yerden tıslayarak uzaklaştırıyor millete, bırrr, aman Püsküüt duymasın desem yeterli olur mu nevim baharım.

ne o, çaki ve mercan'a kardeş geliyo' galiba :tomato:

hanımefendi kıpırdamadan oturduğu yerden tıslayarak uzaklaştırıyor millete, bırrr, aman Püsküüt duymasın desem yeterli olur mu nevim baharım.

ne o, çaki ve mercan'a kardeş geliyo' galiba :tomato:

Tühh rezilll:mymeka::roflol::roflol:

Migrene kardeş geldi be ikisi beraber oynuyolar ficudumda:roflol:

Heaa şimdi anladım püskütüm gediğe oturttuğu cümleyi aman alıcılarımla oynamayın ancak ayarlandızemuszemus

bende hayvan bakmayı, hayvanları çok çok çok seviyorum:asigim:
ama ne yazık ki 6-7 aydır hiç bakamıyorum mafoldumbenen son hayvanımı öldürdüler senağlamahala onu unutamıyorummafoldumbenüvey evlat gibi geliyor şuan diğer hayvanlar ne yazık kii :a015:ama şu ruh halini bi atlatayım inşallah yine bi hayvan arkadaşım olcak:çok üzgünüm:

bende sokakta gördüğüm hayvanları severek, onun bunun kedisini köpeğini mıncırarak hasret gideriyomzemuszemus

şimdilerde balkonumuza gelen guguk kuşlarını besliyorumopuyorumnanaktan
fazla benimsememeye çalışıyorum ama:a015:
ama kuşun eşi ben balkondayken hiç gelmiyo uzaktan bakıyor:sm_confused:
ben balkonda yokken gelip yiyiyor mamasını
bide bazen balkona aniden çıkıyorum kapıyı aniden açıyorum unutup öyle bi panikliyorlar kii o an korkuyorlar kızıyorum kendime çok
uzaktan ve flaşsız çektim mecburen flaştan korkup kaçar belki diye

kursağa bak yaa şişko kuşumkaydirigubbakcemile3ayaktayken bile oturuyomuş gibi duruyor kursağının sarkıklığından kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

Ay nasıl da gelip yermiş tıkır tıkır ya:asigim:

Lütfen üzüp yıpratma kendini artık:çok üzgünüm:

çok güzel yiyo yaa insan izlemeye doyamıyor hala çekiniyolar biraz benden tam alışamadılar bana baka baka yiyo hepopuyorumnanaktan
bi de çamaşırlığın üstüne konuyolar kaydirigubbakcemile3
çamaşırları batırıyolar ama insan kızamıyo kii:asigim:

yüreğine sağlık meltemciğim. Şeniz kuşların yeri ayrıdır bende :asigim: en çok haşır neşir olduğum hayvanlar kuşlardır...
galiba bunların cinsi kumru. hem kumruya benziyor, hem de çift olarak gezerler hep. eşine en sadık hayvanlardan biri bunlar opuyorumnanaktan

:asigim:seninde yüreğine sağlık bambusiciim
kimi guguk kuşu diyor kimi kumru aradaki fark ne bilmiyorum ben gugukçuk diyorumopuyorumnanaktan
evet eşi de var ama çok çekingen ben balkondayken gelmiyor elektrik direğinden eşini gözetliyor ben uzaklaşınca hemen onun yanına geliyor
zaten bu şişmanladı o zayıf kaldıkaydirigubbakcemile3
aa bide bugün çiftleştiler

kaydirigubbakcemile3
perdeler açık mı kapalı mı, hiç dikkat etmez mi gugukçuklar

kaydirigubbakcemile3
perdeler açık mı kapalı mı, hiç dikkat etmez mi gugukçuklar

yaa birden oldu fisfisfisşokk oldumm onları öyle görünce:1shok:kaydirigubbakcemile3
sonrada utandım birden konu komşudan niyeyse-tatlicadiarzu-bakalım yumurtaları bizim balkona yapıcak mı ama benden çekiniyo dişi kuş :çok üzgünüm:

kaydirigubbakcemile3 aynı utancı ben de duyuyorum, malum ayda, apartmandan tam çıktım, kedi sesine dönmemle :1shok: --> --> evrelerinden geçtim...

:1rolleyes: balkonda yavrulamaları pek hoş olmuyor cnm. tecrübe konuşuyor :))
onlar yuva yapacak bir yer bulurlar. uygun yer varsa, sizin balkon da seçeneklerden biridir.

vereliniortak kaydirigubbakcemile5 alkisalkisalkis
Yine süper bir yorum.. Yorgunum başına iş aldın, haberin olsun..
Bundan sonra neyin içinden çıkamaz da havasız kalırsam sendeyim..

"Ben de insan olduğuma göre.."
Hay ben bu insan görünümümün içine papatya ekeyim.. -tatlicadiarzu-
Heee ne iş nan yufkam sen anladın çabuk benide aydınlat bakim lafı kimin gediğine kodu kimin gediği şuan oturur pozisyonda bakim

Zaten midem bulanıyo sabah beri hoff
Ben yerim seni yaa..
Neyseki yorgunum tam zamanında yapmış açıklamayı.. Bingo! :lepi:
Durup dururken, insan görünümümün üzerine bir de kadın görüntülü baba olmak istemezdim.. :roflol:

kursağa bak yaa şişko kuşumkaydirigubbakcemile3ayaktayken bile oturuyomuş gibi duruyor kursağının sarkıklığından kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

Maşallah.. Nasıl da beslemişsin öyle.. Yarasın.. yerimseniben

Kaybın için de üzgünüm.. a.s.

Not: Avatarınla "Borat" a gittim.. Komedi kültü denilebilir.. Çok gülmüştüm zamanında.. :roflol: Bu aralar kafa dumanlı.. Yeniden izlemek iyi gelebilir.. Sayende hatırlamış oldum.. Buna da ayrıca teşekkürler..

Şeniz
bulgur veriyorum sürekli ona acaba bulgur mu o kadar şişiriyor ama çok komik duruyor kuştan çok tavuğa benzemeye başlıcak yakındakaydirigubbakcemile3
borat tekrardan gülmeye sebep olur umarım:1hug:bu arada yakında borat ı canlandıran kişinin bruno filmi çıkıyor o daha fecaatmışkaydirigubbakcemile3ben merakla bekliyorum

Hayvanlar alemine yeni bir tür kazandırmaya çalışıyorsun anlaşıldı.. :roflol:

"Bruno" dan haberim yoktu.. Merakla bekliyorum..delikafadulden Şimdiden gülmeye başladım.. Borat sahneleri gözümde yeniden canlanıyor.. :roflol:

Şiddetle gülmeye ihtiyacım var.. Çok kastım kendimi son zamanlarda..

Beyimiz hanımını etine dolgun seviyor demek ki :roflol: Bir de sadece bulgur verdiğine emin misin mltm87 CADIARZU araya afrodizyak bir şeyler karıştırıyor olabilir misin yerimseniben

canım, bulgurun su tutma kapasitesi çok fazladır, fazla yerse zarar verir ona. doyana kadar yer, ama doyduktan sonra bulgurlar midesinde şişer. bulguru çok fazla miktarda verme, az yese de midesinde şişince tok tutar onu. bulgur işlenmiş olduğu için tavsiye edilmiyor.

ben aktardan güvercin yemi olarak alırdım. buğday ve arpa karışımı idi galiba. devamlı yedirmeyi düşünüyorsan aktardan alabilirsin. fiyatları da bakliyatlardan daha uygun. bu yemler kabuklu oluyor, sindirimlerine de yardımcı oluyor.
bayat ekmekleri ıslatarak, ekmek kırıntılarını da verebilirsin.

Beyimiz hanımını etine dolgun seviyor demek ki :roflol: Bir de sadece bulgur verdiğine emin misin mltm87 CADIARZU araya afrodizyak bir şeyler karıştırıyor olabilir misin yerimseniben

kaydirigubbakcemile3bulgurun afrodizyak etkisi olmasın:jeyyar:ben keşfettim bilim dergilerine çıkıcammmdelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

:1hug:uyarını dikkate alıcam bambusicim doğru diyosun
kuş yemi olarak satılan karışık darılar görüyodum arpa buğday bişiler daha vardı sanırım onlardan alırım :asigim:

Bende size sürpriz misafirlerimi getirdimalkisalkisalkisalkisalkisalkis.. Günkerdir evde bir gürültü, patırtıdır gidiyor sebebini anlamadığımız ama sonuç bu şekilde çıktı kafamçokkarıştı..
Gürültü patırtı dediğim, Spike her gün sabah akşam evde alt kata inip kalorifer kazanının olduğu bölüme geçebilmek için deliriyor, yapmadığı numara, çıkartmadığı ses kalmıyor.. Bir yandan bahçe tarafına baktığımızda her gün oturup vakit geçirdiğimiz balkonada benzeyen bir bölüm var alçak 4 merdiven yüksekliğinde bir yer, veranda tarzı, balkon tarzı ne derseniz diyin, hemen altında 1. kadar boşluk var depo gibi kullandığımız, kapısı var açık bir yeri yok, bu depo kapısının önünden geçen Yırtık kızımsa her gün o minik kapıya burnunu dayayıp içeriyi koklamaya başladı ama ne bu koklamalar nede içeriden Spikeın yarattığı ses fırtınası aklıma bir şeyi gtirmiyor, ta ki verandada oturan kızım anne bodruma kedi girdi diyerek yanıma koşup gelene kadar:1shok:,kedi girmesi imkansız çünkü kedilerden nefret eden Yırtık her an o bahçede yatıyor.. Fakat kızım bu kediye hiç tepki vermediğini söyleyince şaşırdım hemen dışarı çıkıp duruma baktım ki bodrum kapısını açar açmaz müthiş bir manzarayla kaşılaştım:bbo:.. Bir anne ve 4 bebiş:1shok: koskocaman olmuşlar, sessiz sedasız büyüyüp gitmişler hiç anlamamışız..
Sonra oturup sakince düşündüğümde Spikeın oraya geçebilmek için verdiği mücadele ve Yırtığın her geçerken burnunu dayayıp içeriyi koklaması buna bağlıymış geçte olsa anladım ama o kedinin bizim bahçeyi kullanarak yavrularına gitmesine izin veren Yırtığa çok şaşırdım, kedileri bulsa parçalayacak gibi havlayan bahçe çitlerine tırmanan köpek şimdi sus pus... Hemen Spikeın mamasından anneye takviye yaptık ama birde ne göreyim yavrularda mama yiyecek kadar büyümüşler, doğru markete koşup yavru maması aldımopuyorumnanaktan şimdi annede daha huzurlu karnı doyduğu için sık sık dışarıya çıkmıyor yavrularıyla vakit geçiriyor... Anne bizim bodruma şu an kullanmadığımız zemine 30cm yüksekliğinde bir boru geçen delikten ulaşmmış şu ilk fotoda üstteki yavrunun baktığı delik şutarafagitti, anne çıkınca artık yavrularda o deliği kullanarak bahçeyi keşfe başladılar ama Yırtık kulübesinin yanında oturup onlar izlediği için çıkmalarına izin vermiyor onlarda kulübenin yanında ve arkasında vakit geçiriyor sonra evlerine geri dönüyorlar... Yırtık o görülen boşluklara sığamadığı için rahatlar, karşıdan birbirlerini izliyorlar çok ürkekler ve şaşkınlar..kaydirigubbakcemile3..Anneyede akıllı davranışıdan dolayı hayran kaldımvereliniortak Köpek olan bir bahçeye yavrulayıp yavrularını güvende tutmak için düşünceli davranmış, başka kediler asla çitlerin dışından bile geçemiyor:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…