Sokakta Yaşayan Sevilesi Şeyler :)

bu yakışıklı pek fotojenik değilmiş.
aslında dünya güzeli bir kırma rott' tur kendisi. tek kusuru fazla havlaması :1no2:
bugün tanıştık. arada bir üstüme tırmanıp beni korkutmaktan çekinmedi opuyorumnanaktan (bu korkuyu tamamen aşacağım umarım. ağızlarını açarak yaklaştıkları gibi ben 'yusuf yusuf' moduma geçiyorum hemen kaydirigubbakcemile3)

fotoları fazla yakından çekemedim, büyük halleri net çıkmıyor....:asigim:

Son düzenleme:
Oyyy bunu yerler yerlerrrr :asigim:

Bende geçen hafta sekaparkta bir rot gördüm 3 aylıkmış allahım bi sevdim oyuncuda kerata:asigim:

Oyyy bunu yerler yerlerrrr :asigim:

Bende geçen hafta sekaparkta bir rot gördüm 3 aylıkmış allahım bi sevdim oyuncuda kerata:asigim:

bu sahipli aslında. yanına yolum düştükçe fotosunu eklerim.:asigim: çok sevdim bu yakışıklıyı. 1 yaşında. bakımı yavaş yavaş yapılıyor. (iyi bakılmadığı için el değiştirdi... şimdi güzel bakılıyor.)

bunlar da her zamanki güvercinlerim :asigim: önceki eklediğimde fotoda teki vardı. bu daha kalabalık bir foto... cokacimcoook

Son düzenleme:

kız seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler cokacimcoook:asigim:
çok güzelmiş opuyorumnanaktan:kedi:

opuyorumnanaktan ellerine sağlık bambusim, off çok tatlı bu yaaa cokacimcoook

cesur bambusiye :hooray:

:kedi: olacak değil mi? kaydirigubbakcemile3 çok tatlı idi, çook

kız seni yerler yerler, seni ham yapar bu zilliler cokacimcoook:asigim:
çok güzelmiş opuyorumnanaktan:kedi:

teşekkür ederiz cnm. opuyorumnanaktan
kendime iltifat edilmiş gibi seviniyorum ben de kaydirigubbakcemile3

Bambide kırıyor zincirlerini artıkzemuszemusopuyorumnanaktan

Senin burda ne işin var nan git bardağı doldur sonra stresimi al doktor hanım:roflol:

kıracağım, tüm zincirlerimi kıracağım.zemuszemus
bir gün gelecek, sarmaş dolaş pozlarımızı da koyacağım :Saruboceq:
kaydirigubbakcemile2

Maşallah ona..
Rottlara olan aşkım depreşti yine.. Bi'de gurk oldum tabii..

"yusuf yusuf" moduyla böyle fotolar çekiyorsan, modun değişince neler çıkar senden Allah bilir bambusicim.. kaydirigubbakcemile5 Ellerine sağlık..

ben nasıl resim eklerim bilmiyorum
2 adet köpeğimiz var zaten
üstüne almış olduğum bir kedi çapkınlık yaparak bahçeye bir eş getirdi
yavrucukları oldu şimdi ve 7 kişil bir aileler
daha sonra 3 tane ufak köpek yavrusu geldi bahçemize
rezil bir halde
çok dövülmüşler
insana yaklaşamıyorlar bile
o derece canları yakılmıs
onlara bakmakla ugrasıyorum
herkesin hayvansever olması gerek
önemli olan temiz bir köpeğe bakmak değil
onları ölüme mahkum etmek en kötü şey
ben o kadar üzülüyorum ki
ne mutlu bizim gibilerde var

video çekimi de var püsküütüm, onları aktaramadım ama. esas eğlencelik olan onlar. kaydirigubbakcemile3
uzaktan çekim iyi de koşa koşa gelip dibimde bitince, bir de üstüme tırmanınca benden çıkan sesleri duymanız lazımdı :kedi:

başka pozları da paylaşacağım umarım :asigim:

kazulet, sana da teşekkürler. hırpalanmış hayvanlara ben de kıyamıyorum hiç :1no2:

Bayıldım bu konuya ne güzel düşünmüşsün canım:lepi: en kısa zamanda bende foto ekleyeceğim sokakta gördüşüm şirin şeyleri bende zaman zaman flashlıyorum

bu da bizim dukkan girişine yerleşen kedicik ..her zaman biz dukkanı actıktan sonra geliyor tam müşterilerin yolunun üzerine yatıyor bütün bu şekilde yatıyor taaaki biz gidene kadar..gece işcisi diyoruz..bütün gün yatıp gece calışanlardan galiba :)

Bayıldım bu konuya ne güzel düşünmüşsün canım:lepi: en kısa zamanda bende foto ekleyeceğim sokakta gördüşüm şirin şeyleri bende zaman zaman flashlıyorum

cokacimcoook Bekliyorum Barçmanım, sende neler vardır kim bilir? cokacimcoook

Gece işçisi hehehhehe :roflol: Maskotunuz olmuş sanırım opuyorumnanaktan

hemen birkaç tane koyayım bu pazar yerinde gördüğüm anne ve yavruları yanımda fotoğraf makinam vardı çekmiş onlara marketten bir pakette süt alıp içirmiştim çok sevimliydiler:asigim:

Oy oy oyyy opuyorumnanaktan Ne tatlılık bu böyle, pırıl pırıllar ve açık rengin bakışlara bakınız Şeniz Diğeri de annesinin kopyası olmuş sanırım.

Afiyet şeker olsun hepsine cokacimcoook Senin de kesene, yüreğine bereket Barçmanım Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…