Sokakta Yaşayan Sevilesi Şeyler :)

Yorgun yufka sende eklesene artık iyi ara verdin yeterkaydirigubbakcemile

Ben yüleyeceğim de nevabaharım, diğer arkadaşlar da eklesin diye bekledimdi, sadece benim fotolar olsun istemiyorum, ama tamam harekete geçip ekleyeceğim yine, söz!

alkisalkisalkis Süper olmuş açıklama Püsküütüm. Ya şeyy, ık mıkk ahv-hav olayında fazla mı abarttım acep :roflol: :roflol:

Son düzenleme:
Hayır, abartılı değil zekice bulduğum bir açıklamaydı.. O günden beri kaç kişiye anlattım bilmiyorum.. Şeniz

Bence de zekiceydi, zaten cümlede tek vurgu yaptığın kelime o olduğu için tepki veriyor diye düşündümdü bencokacimcoook

Ayrıca köpek köpek olduğunu unutup tavuk mu sanıyo kendini püskütüm neler karıştırıyosunuz yavlülülülülülü

Nevkuşum... Sen de zekisin güzel kuşuuummm Şeniz :asigim: Yoksa benim seninle ne işim var.. Zeki olmaz diye çocuk bile doğurmamış insanım ben.. :roflol: (yani en azından sebeplerden biri bu)

Şimdiiii... gelelim konuya.. Sizin bu analizinizden sonra dikkat ettim haklısınız.. Videoya çekecem yamuk olmasın diye "mahveder" sözcüğüne abartılı vurgu yapmışım.. Sonra denedim defalarca.. Yok.. Vurgusuz söylediğimde de aynı tepkiyi veriyor.. "ahv" ı duyması yetiyor sanırım.. :roflol: :roflol:

Not: Köpek kendini insan zannnediyor mesela.. :roflol:

Ah yerim onu ben:asigim:İnsan sanmasın kendini insanlar iki yüzlüdelikafadulden

O sadece bir Bulut olsun. Keşke bende bir bulut olsam yada Bulut:asigim:

bayatlayan ekmeklerin ve tahılların gittiği mide sahiplerinden biri...
normalde ekmekleri attığımda, en az 5-6 tane güvercin gelip yemeye başlardı. hava yağmurlu diye ortalarda gözükmüyorlardı. bunun rengini sevip hemen çektim bir foto. melez bir güzel :asigim:

Anamm yerim bunu ya:asigim:

Benim işyerinde beslediklerimden birine benziyor yağmurlu havalarda bizimkilerde pek uğramaz.

Zaten yemek gelen yeri öğreniyolarya normal günlerde camın önünden ayrılmıyolar sıpalarsositososito:sm_cool:

bunlar Allahtan cama fazla alışmadı. ürkekler hala... karşıdaki binanın balkonlarında yerleşik hayata geçtiler resmen ama benim cama fazla uğramıyorlar kaydirigubbakcemile3
ben camı açtığımda, ekmek atacağımı anlıyorlar, hemen aşağılara bakmaya başlıyorlar...

Bir Bulut olsam...
Yüklenip yağsam...
Dökülsem damla damla toprağına..
:asigim:

Hele bir de kırmızı başlık Bulut olsan, ay koptum avatara :roflol: :roflol: :roflol:

Ellerine sağlık bambusim a.s. Pazartesi 4-5 tane grimsi güvercinin yanında bembeyaz bir tane görünce :1shok: seyredalınca, uçup gittikten sonra :mymeka: niye sanki hızlı davranıp fotosunu çekmedim ki dedim ama belki ani hareket etseydim o güzelliği seyredemeyecektim :asigim:

Bu arada bizim iş yerinde de cam içine ıslatıp koyuyoruz genelde. Tabii temizliğe gelen abla camdaki hoş lekelere bakınca herkes ıslık çalarak mekanı terkediyor kaydirigubbakcemile3 :jeyyar:

:roflol::roflol::roflol:

İç değil diş geçir oğlum Bulut:jeyyar::lepi:

:roflol: :roflol: Ya Püsküütüm canım benim, biliyorsun konuşmuştuk bu renklerin cinsiyetlere özgü olmadığını, olmaması gerektiğini. Ama sonuçta Türkiye'de yaşıyoruz, ne yaparsın işte yanlış anlaşılmış Bulut'um kesin bu şapkayla :roflol: Ay yoksa sen cadı kaynana mısın, oğlunu bir kızla paylaşmak istemiyorsun da ondan mı böyle yapıyorsun? sırnaşık şey :roflol:

Vardır vardır kesin.. vardır da itinayla bastırmışımdır.. cokacimcoook

merhaba kızlaarr.. bu minikler evimin bahçesinde baktığım yaramazlar.. su resimleri çektiğin gün annemle hepsini evde yıkamıştık..kurulanırken yakalandılar :)) 1 anne ve 5 yavru...sağlıkları çok iyi..ahşap bi yuvaları var yağmur soğuk hiç işlemiyor..tabi birde işyerimdeki miniklerim var..onlarıda hazırlıyoruım :)):teytey:

bu pisilerde işyerimdekiler..yalnız annenin köpek tarafından tek bacağı parçalanmış komple..mikropta kapmış.3 gündür antibiyotik yapılıyor.iğneler bitti şimdi pansumanla idare ediyoruz..henüz yaralı ayağının üzerine basamıyor ama basıcak inşallah..yavrusunuda eşimle sokak sokak aradık ve nihayet dün bulduk..2 gün ayrı kaldılar ama şimdi çok mutlular..akşama kadar yiyip içip uyuyolar ve bende onlara baktıkça huzur buluyorum..

çok üzüldüm kediye yaa ama allahtan sizin gibi yardımseverelere rastlamış hellbroth

:)) inan aslında bu iyileşmiş hali.dev gibi bir yarası vardı yavrucağın.kemikleri görünüyodu.azcık bakım ve sevgiyle herşey düzeliyor yavaş yavaş.aslında çöpe attığımız yiyeceklerden ya da 3 kuruşda olsa ekstradan elimize geçenlerle şu zavallılara yardım edebilsek sokakta birtek aç ve yaralı hayvan kalmaz değil mi?benim işyerimdeki çevremde insanlar çok zalim.bu yaralı hayvan kafasını uzatınca kapıdan taş yağıyor üstüne.tekmeleri falan hiç saymıyorum.hemde bu haldeki hayvana.lütfen çocuklarımıza hayvan sevgisi aşılayalım,bizde sevelim sahip çıkalım..onlarında minicik bedenlerinde canları olduğunu unutmayalım..
SEVGİLER ARKADAŞLAR...a.s.

Hepsi birbirinden tatlı, güzel şeyler Şeniz Anneye de geçmiş olsun, dilerim hiçbir şeyi kalmaz, o kötü anıdan başka :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…