Sokakta Yaşayan Sevilesi Şeyler :)

çoktatlılar değilmi hepsini alıp eve getirmek istedi canım ama edim bana kızıyor biraz bu konuda lmaz::çok üzgünüm:

belkide iyi yapıyor o beni frenlemese sokakta ne bulursam getiririm ben evedelikafadulden

yazık, kıyamam ben ona :gitme:

bu yavruları istiyorum ben mafoldumbenmafoldumben eşim sevmez ki mafoldumben

kaydirigubbakcemile3kedi demeseniz anlamazdım, o nasıl bir yatış öyle. laelaelaelaelae

güzelliklerine, sevimliliklerine maşallah :asigim: :asigim:

yıllar öncesinden bir fotoyla geldim boxer cinsi köpeğimiz çalınınca onun kulübesine yerleşen yaramazlar kim demiş kediyle köpek geçinemez diye isterlerse çok güzel dost olabiliyorlarşakkıdı

yıllar öncesinden bir fotoyla geldim boxer cinsi köpeğimiz çalınınca onun kulübesine yerleşen yaramazlar kim demiş kediyle köpek geçinemez diye isterlerse çok güzel dost olabiliyorlarşakkıdı

]

Hatırlıyorum bu hain olayı :çok üzgünüm: okumuştum daha önce. Kaç yıl oldu bilemiyorum ama dilerim iyi kalpli insanların eline geçmiştir bir şekilde :Saruboceq:

İşte insanlara kapak :kedi: şey yani ders olacak harika bir fotoğraf daha. Onlardan öğrenilecek o kadar çok şey var ki opuyorumnanaktan

bu da bizim sitenin yiğiti gündüz sıcaktan mayışmış halde gölge bulduğu her yerde yatıyo ama geceleri bekçimiz o :lepi:

bu da bizim sitenin yiğiti gündüz sıcaktan mayışmış halde gölge bulduğu her yerde yatıyo ama geceleri bekçimiz o :lepi:

ay çok tatlııı adeta bizim küpelinin yavrusu gibi çok benziyor
barçman ablaaaaa ay ben bu kedicikleri yirim yaww nası tatlılar uyyyy Şeniz

çok tatlılar değilmi cancucuğum:lepi:

bayıldım fotolara, ikisi bir arada daha bir güzel görünüyor. :asigim:

bu da bizim sitenin yiğiti gündüz sıcaktan mayışmış halde gölge bulduğu her yerde yatıyo ama geceleri bekçimiz o :lepi:[/QUOTE]
[/QUOTE]

:asigim:

opuyorumnanaktan

Şeniz

ay çok tatlııı adeta bizim küpelinin yavrusu gibi çok benziyor

çok tatlılar değilmi cancucuğum:lepi:

ablam yiğit 7 yaşındaymış yaşlanmış baya insanlar görüntüsünden korkuyolar kocaman bişi beni markete götürüyo orda bekliyo getiriyo çok sorumluluk sahibi çok Şeniz

bayıldım fotolara, ikisi bir arada daha bir güzel görünüyor. :asigim:

:asigim:[/QUOTE]

Şeniz

Soldakini inşallah sevmişsindir benim yerime.. zemuszemus
Kartopuna bakınız ya...
Anammmm barçan ablaa istiyorum onları alsana alsana hepsini analı çocuklu al getir bizim olsun hepsi:tomato:
Allahım lütfen şu nevkuşum kuluna, yüreği gibi maddi imkan ver.. Kocaman bir barınak açsın bir an önce.. Bütün hayvanlar kurtulsun.. opuyorumnanaktan
Çok tatlılarmış Barçmanım..
Kedi-köpek birlikteliği fotoğrafları beni çok etkiliyor.. Oğlumu bir gün kedilerle arkadaş olurken görebilecek miyim acaba?
Bir kaç gün önce sokakta iki kediyle karşılaştık.. Ay dedim tam karesi alacak pozdalar.. Sonra bir kedilere bir Buluta baktım.. Gerekli mesafeye yaklaşmam ne yazık ki mümkün değildi.. Anladın sen.. yerimseniben
Adı gibi yiğit görünüyor maşallah.. Köpeklerin bu sorumluluk merakı da beni çok etkliyor.. Bir yeri, bir insanı, bir görevi sahiplenmeleri doğalarında var.. her ne kadar bizlere "sahip" deniliyor olsa da.. ?! :1ninca:

sevmemmi püsküütüm saatlerce oradan ayrılamadım pazarcılar gülmüşlerdir halime

bu arada sanırım bulutun kedileri sevmesi için biraz geç kalınmış

ama hiç bellide olmaz bizim gizmo ve cicoş bahçeye gelen kedileri parçalamaya kalkarken

nazlıya bayılıyorlaralkisalkisalkis

Bunlarda benden olsun :kedi:

Kampüsümüzde Marfix adını verdiğimiz kediciğin yavrusu.
Hatta yavrularını bırakıp ortalıktan kaybolmuştu(yıl 2007 mayıs):çok üzgünüm:

İzmit'te bir mağazanın vitrini

Durakta insanlar için yapılan bölümü mesken tutan kedicikŞeniz

çok tatlı bunlar yaaaa:asigim:

Uy Uy Uy bayıldım ben bunlara Barçman Ablacım... Yirin yirin hepsini yirin... Kesene de bereket beslemişin ne hora geçmiştir kim bilir? Bize getir Asil onların hepiciğini yalar... Bi yalama huyudur gidiyor bizimkinde... Şeniz

Anammmm barçan ablaa istiyorum onları alsana alsana hepsini analı çocuklu al getir bizim olsun hepsi:tomato:

Allah gözünü doyursun nevcim :dilcikar: Yorguncuğumun da dediğine katılıyorum biri nüfus planlaması konusunda eğitmeli seni kaydirigubbakcemile3

Kızlar evimizin karşısına bir komşu taşınmıştı geçenlerde.. Ve köpek besliyor kadın... Ama köpeciği evin içine almıyor bahçesinde besliyor ve bağlamıyor... Köpek gayet rahat geziniyor gezinmesine ama burdaki komşular ve özellikle köpek fobisi olan eşim çok rahatsız oldu çünkü bahçeden bahçeye atlıyor bir de bizim evin giriş kapısı tam da komşuların bahçesinin karşısı olmuş oluyor burda evler böyle... Biz evden çıkacağımızda hemen karşımızda bitiyor açıkcası kjorkuyoruz... Bizim sıradaki komşular kadını uyardılar evinize alın ya da bahçede olacaksa bağlayın durmuyor diye... Çünkü gerçekten çok korkutucu ve hırlayan saldırıcı bir köpek ben bile köpek sevdiğim halde korkup önünden geçemiyorum... Çünkü geçen gün de saldırdı bana.. :çok üzgünüm:Valla onun yüzünden köpek fobim olacak.. Neyse kadın bizimkilere bağırdı çağırdı cazgırlık yaptı... Size ne gibi laflar etti...

Bu kadar uzun anlattım ama asıl anlatacağımı anlatmadım... kaydirigubbakcemile3 Bu kadın bir haftadır yok meğer tatile gitmiş ve köpek gene bahçede yalnız başına duruyor... Ve gelen giden köpeğe yemek su veren bir Allahın kulu yok. :1no2:Yani sahibi olacak o demeye dilim varmayan sıfattaki kadın köpeciği ölece bahçede bırakıp tatile gitmiş vicdansız... klava:

Eşim kadına çok sinir oldu bu nasıl bir hayvansever diye... Eşimin köpek fobisi olduğu ve sürekli ordan geçmeyip yolunu değiştirdiği halde gidip bir haftadır köpeğe yemek ve su veriyor... Başka da veren yok yavrum ya.. Et verdik nasıl habur hubur yiyor, o kadar acıkmış ki kuru ekmek verdik onu bile yiyor yumularak.. Su verdik daha suyu koymadan koştu geldi... Şimdi de eşimle dost oldular... Eşim bu sayede korkusunu mu yendi nedir kaydirigubbakcemile3

Demek istediğim bu kadını şikayet edemez miyiz ya... Hayvancık sıcakta açlıktan susuzluktan ölcekmiş biz de olmasak... Nasıl bir vicdandır anlamıyorum... Beslemesin böyleleri hayvan falan sinir oldum gene bak... Haksız mıyım ama klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…