“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

şu iğrenç herifi ve düşüncelerini koruyacağım diye kulağını tersten gösteriyormuş gibi yapmanın bir mantığı yok
trollük bile yapıyorsan bu konu da yapma
tabiki özgecanla ilgili yazılacak çünkü bu herif özgecan davasıyla twitter çalkalanırken böyle bir şey yazdı şimdi ben o kız için yazmadım diye kıvırıyor

ne yapalım aaa mini etek giyeni taciz edenler varmış giymeyelim
sokağa tek çıkan kadına sarkıyorlarmış kadın da çıkmasın efendim işe de gitmesin bakkala bile çıkmasın hatta bir erkekle asansöre yalnız başına falan binmeye kalkarsa kırbaçlayalım :KK67:
böyle mükemmel fikirlerin sonu yok nasılsa :KK58:
yeter ki kadın nefes alacak yer bulamasın hayatta
asıl sen neyin ne olduğunu adamın ne demek istediğini gayet iyi bildiğin halde laf ebeliği yapıp adamı savunmaya çalışman ayıp

Trolluk yaptigimi nerden cikardin? Basit bir gercekten bahsediyoru burada. Belli kiyafetler normalden daha fazla dikkar ceker, bu yuzden daha cok bakilir. Sadece erkekler de bakmaz ustelik kadinlar d bakar hemcinslerine. Tepeden tirnaga suzerler.

Uzun uzun bakmak zaten her ne olursa olsun adab kurallarina aykiridir. genelde kadinara bakildiginda taciz kelimesi kullaniiyor fakat taciz keliesi bu kadar sig degil. her insan donem donem birilerini bi sekilde taciz eder, bu yaziyi okuyanlar da dahil...

Ayrica bu konunun tecavuzle zerre ilgisi yok, nihat doganla da ilgisi yok. nihat doagin bahsettigi sey tacizdir. Ben bu adami sevmem ama burada bos yere taslaniyor. Ustelik bazi kavramlar onemsizletirilerek

Nasıl yani? Arada ki fark ne?

Hayvana tecavüz eden akıl yoksunu kadına eden sapık.

Şu cümlenin türkçe mealını istiyorum Lütfen.

Neden Amine? Kadina tecavuze yeltenen normal bir beyne mi sahip?

Market kamerasina köpeğe tecavuz ederken yakalanan geçmişte çocuk tacizinden tutuklanan yaratık içinde bir tanımın var mi? Tecavüz tecavüzdür. Hayvana yapan kadına, cocuga, erkeğe de yapar.

Yok hayvana tecavüze yeltenen de sapık. Akıl yoksunlarına hakaret etmemelisin...

hepinize tek cevap vereceğim özelde bi kaç kişi ekleme var bir araya gelin ve tam olarak ne demek istediğimi iştişare edin ve bana öyle cevap verin tamam mı çocuklar :KK66:

biz kadınlar naif ince güzel yaradılışımızla cazibemizle ilgi çeken varlıklar mıyız evet... kapalı ya da açık olsak ta bi cazibemiz var diimi bu konuda hem fikir isek ( ama kapalılık bunu bi nebze dahi olsa engelliyor ise )
kadın kapalı yada açık bi erkek ona bakıyorsa iç geçiriyorsa o onun günahı-ayıbı sonuçta namus edep ahlak kavramı sadece kadın için değil ( halbuki ilk mesajımda yazmıştım bunları ben ama mızmız çocuklar gibi birbirinizi korumak adına anlayarak okumamışsınız belli ki)
benim inancımda ALLAH cc örtünmeyi emretti ise beni, Yaratandan daha iyi bilecek değilim neden örtünmemi istediğini öyle değil mi ben emrolunanı yapıyorum rahatım :KK66:
peki ALLAH cc neden örtünmemi emretmiş biraz açın bakın bakalım (bunu aynı inanca sahip olduğumuz kişiler cevaplasın olmayanlar konu dışı kalsın lütfen )

hayvana tecavüz eden kafa ile bir kadına tecavüz eden kafayı aynı görmeyin
hayvana tecevüz edenin akıl yoksunluğu olduğu ortada onda cazibe -ilgi çeken birşey olmadığına göre
ama kadına tecavüz eden ise nefsine sahip çıkamayan edebsiz hayvanın tekidir aslında (ve hiç bi şekilde yok tahrik oldum yok başka bişey sözleri dinlenmeden hadım edilmeli ve hiç bir şekilde erkeklik görevlerini yapamamalılar) bu hadımda şeriat kurallarında vardır bkz. bi nebze aynı şeyleri düşündüğümüzü sanıyorum ancak siz çıkıpta konuyu ördeğe damacanaya çekip aba altından örtünmeyi -örtünmenin önemini saf dışı ederseniz o zaman olmaz
sizler açık olabilirsiniz bu sizin görüşünüz -tercihiniz-yaşam biçiminiz ve hepinizinde aklı fikri ve hür iradesi var ve hayatınızı yaşamınızı böyle yaşamayı tercih ediyorsunuz bu beni ilgilendirmez -bi nevi inkara girersiniz kızlar yok örtülüde aynı açıkta aynı derseniz bi araştırın derim (burada dinsiz demediğimi anlamışsınızdır inşallah...)haa başka bi inanca sahip iseniz ise susarım saygı duyarım

iyi akşamlar :KK66:

Ah amine ah, gilgamis destani gibi dokturmussun ama soyledigin seylerin su yaptigin aciklama ile uzaktan yakindan alakasi yok.. yoldaki kadina tahrik olan adam, hayvana da tahrik olabilir.. bunun din ile, kapanma ile, ayet ve hadis ile uzaktan yakindan alakasi yok.. hayvana tecavuz edenleri akil hastanesine kapamiyorlar bildigim kadariyla Amine.. doktorlar "bu akil hastasidir" diye rapor da vermiyor.. sen neye dayanarak bunu boyle goruyorsun onu anlatsan keske..

arkadaşlar konuyu dine getirmeyin. böyle yaptıkça konular kapatılıyor. kibleyeceğim artık dini mesajları.

Nihat Doğandan nefret ederim .

Benim için medyanın şarlatanlarından biridir .

Söylediği sözleri adam yerine koymam , yanar dönerdir çünkü . Değirmenin suyuna göre fikir değiştirir .

Ama o konuda o mesajı Özgecan'a yazmadı , yani bu Nihat Doğan savunmaksa , eee savunuyor olayım ne diyeyim . Tecavüz de demedi , taciz dedi .

Şimdi onun demedikleri üzerinden değil de ; dedikleri üzerinden tartışsak daha doğru olmaz mı ?

''Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” demiş ... (kime demiş , twitter da x bir kadına)

Sapıkları laik sistem mi yozlaştırdı ? Laik sistemden önce sapık yok muydu ? Kavimler zamanında yaşananlar sapkınlıklarda , yönetim şekli ne idi ?

Mini etek giymek yasa gereği suç mu ? Yoksa suç olan taciz mi ? Suç olan taciz olduğuna göre ; neden mini etek giyen suçlu ?

Adı üstünde sapık demişsin ; sapıklık zemin arar mı ? Sapıklığı ne meşrulaştırır mesela ? Zaten düşüncesi sapkın olan adama , damacana ne gibi bir zemin hazırlamış olabilir ya da ?

Bu sorularım Nihat Doğan'a ; belki ziyaretçi olarak okuyordur . Cevaplamak isterse nihadiye99 diye nick alsın , ben anlarım :rolleyes::rolleyes:

hepinize tek cevap vereceğim özelde bi kaç kişi ekleme var bir araya gelin ve tam olarak ne demek istediğimi iştişare edin ve bana öyle cevap verin tamam mı çocuklar :KK66:

biz kadınlar naif ince güzel yaradılışımızla cazibemizle ilgi çeken varlıklar mıyız evet... kapalı ya da açık olsak ta bi cazibemiz var diimi bu konuda hem fikir isek ( ama kapalılık bunu bi nebze dahi olsa engelliyor ise )
kadın kapalı yada açık bi erkek ona bakıyorsa iç geçiriyorsa o onun günahı-ayıbı sonuçta namus edep ahlak kavramı sadece kadın için değil ( halbuki ilk mesajımda yazmıştım bunları ben ama mızmız çocuklar gibi birbirinizi korumak adına anlayarak okumamışsınız belli ki)
benim inancımda ALLAH cc örtünmeyi emretti ise beni, Yaratandan daha iyi bilecek değilim neden örtünmemi istediğini öyle değil mi ben emrolunanı yapıyorum rahatım :KK66:
peki ALLAH cc neden örtünmemi emretmiş biraz açın bakın bakalım (bunu aynı inanca sahip olduğumuz kişiler cevaplasın olmayanlar konu dışı kalsın lütfen )

hayvana tecevüz edenin akıl yoksunluğu olduğu ortada onda cazibe -ilgi çeken birşey olmadığına göre
ama kadına tecavüz eden ise nefsine sahip çıkamayan edebsiz hayvanın tekidir aslında (ve hiç bi şekilde yok tahrik oldum yok başka bişey sözleri dinlenmeden hadım edilmeli ve hiç bir şekilde erkeklik görevlerini yapamamalılar) bu hadımda şeriat kurallarında vardır bkz. bi nebze aynı şeyleri düşündüğümüzü sanıyorum ancak siz çıkıpta konuyu ördeğe damacanaya çekip aba altından örtünmeyi -örtünmenin önemini saf dışı ederseniz o zaman olmaz
sizler açık olabilirsiniz bu sizin görüşünüz -tercihiniz-yaşam biçiminiz ve hepinizinde aklı fikri ve hür iradesi var ve hayatınızı yaşamınızı böyle yaşamayı tercih ediyorsunuz bu beni ilgilendirmez -bi nevi inkara girersiniz kızlar yok örtülüde aynı açıkta aynı derseniz bi araştırın derim (burada dinsiz demediğimi anlamışsınızdır inşallah...)haa başka bi inanca sahip iseniz ise susarım saygı duyarım

Tamam abla

Bu kadar uzun yazmana gerek yoktu. Anlamistim zaten. Örtunmenin fazileti yalnız sana bahşedilmedi. Ikide bir konuyu oraya getiriyorsun. Kadın isterse çıplak gezsin ona tecavuz eden kişi sapiktir. Kadının cazibesi erkegin nefsi boyle bahanelere siginilmaya hic gerek yok. Tahrik olmak mesru kilamaz bu durumu. Hayvana da yeltenen sapiktir. Psikolojide tanımı bile var. Sen akil yoksunu diye ısrar etmekle akil yoksunlarina hakaret edersin. Ha bir de ben kimseyi savunmuyorum. Kendi düşüncelerim bunlar über müslüman kardeşim. Ha bir de ortunmeyi inkar etmiyorum. Dinden cikacagim imasini sen degil feristahin gelse yapamaz.

office office ve DepresifPolyanna DepresifPolyanna bu fetvacı kişiye sizin de kapalı olduğunuzu ama bunu her fırsatta dile getirmediğinizi neden söylemiyorsunuz?

Böyle kendini cennet garantili sanip ona buna pervasizca laf atan kişiler yüzünden dinden soğuyor insanlar.

Bunlar her konuyu dine bağlar. Kadın neden tacize uğrar çünkü kapalı değil. Kk da bir arkadaş yazmıştı hac vazifesini yaparken taciz edilmiş o da açıktı dimi örtüsü engel olmamış tacize

Ya cidden göz takvası denen bir durum vardır . Bazı erkekler karşısındaki mini etekli , dekolteli bir kadına bakmaz , dönüp kafasını çevirir .

Ve yine baksa da ; güzel hatunmuş diyerek belki bir daha bakan , ama bakmakla yetinen adamlar da çoğunluktadır . Aksi halde sokaktaki tüm alımlı kadınlar tüm erkekler tarafından tacize uğrardı .

Ha bir de sapıklar var ; bunlar azınlıktır (sayıları çok olabilir, genele göre azınlık) Bunlar için o dekolte anında tacizi hatta tecavüzü meşru kılar .

Bu son örnekteki adam anormal olandır , kadın anormal olsa 3 örnekte farklı sonuçlara ulaşılmazdı .

Bunun gibi fındık akıllıları hala neye konusturuyorlar ya! Neler söylemek istiyorum da kendimi tutuyorum!!

Suna bak seenn bi de o aralar geri adım atmisti. Kendince olay soguyunca yine baslamis aptal düşüncelerini akitmaya

office office ve DepresifPolyanna DepresifPolyanna bu fetvacı kişiye sizin de kapalı olduğunuzu ama bunu her fırsatta dile getirmediğinizi neden söylemiyorsunuz?

Böyle kendini cennet garantili sanip ona buna pervasizca laf atan kişiler yüzünden dinden soğuyor insanlar.

Bunlar her konuyu dine bağlar. Kadın neden tacize uğrar çünkü kapalı değil. Kk da bir arkadaş yazmıştı hac vazifesini yaparken taciz edilmiş o da açıktı dimi örtüsü engel olmamış tacize

aaaaaa office arkadaşımız kapalı mı?
çok şaşırdım .
tebrik ediyorum kendisini güzel yüreği için.

Ne gerek var bunca tartışmaya. Kuranda bile iffetle alakalı ayetlerde öncelik erkeklere verilmiş. Önce erkek edepli iffetli olacaktı. Sonra kadın. Bırakın artık şu kadınların giyinişlerini kapalılıklarını açıklıklıarını. Çekin elinizi kadının üstünden. Kadına iffet eğitimi vereceğinize erkeğinize iffet eğitimi verin önce. Kendi beyninizde ben böyle olduğum için böyle oldu demeyin. Kadına bırakmayın ihaleyi. Devri değiştirin erkeği eğitin. Ne kadar sallama ve salakça sözler söyledi şu adam. Gerizekalı diyeceğim olmayacak. Demiyorum.

X