“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

Erzincanlı iki insanı düşünelim.
Biri İzmir 'de doğmuş büyümüş,diğeri kendi memleketinde.İkisinin tavrı farklıdır muhtemelen.
Bakış açısı çok önemli .Erkekler böyle deyip mini etek giymekten sakınırsak kötülüğe hizmet etmiş oluruz.
Analar oğlanlarına zorla öğretecek.
Dışardakiler de birilerinin anası bacısı diye.
Ben ümitli değilim maalesef
Olan varsa optimist der geçerim

ok
siz bunun erkeğin fıtratında olduğunu düşünenlerdensiniz demekki.
Hayır fitratinda var olanı açığa çıkarması için çok uygun bir zeminde yaşadiğimi dusunenlerdenim

Cezai mueyyidelerin yetersizliği,yetiştirme tarzı, çevre faktörü, medya

Ben kiz cocugu buyuturken korkuyorsam demek ki beni korkutan şeylerin varlığı bu ülke sınırları içerisinde asikar

Gelecek yıllarda ne olur ne olmaz bilemem,görür muyum görmez miyim onu da bilemem tek bildiğim içerisinde yaşadığım zaman ve erkek hegomanyasinin daha baskın olduğu bir dünya.

Ben optimist olamıyorum bu konuda üzgünüm elimden geldiği kadari ile koruyup kollatliyorum,mecburum

Bu kadar

Son düzenleme:
Başımıza kim iktidar olsa ona yalakalık yapacağım derdine kendini akıllı göstermeye, yalakalığın dibine vurmaya çalışırken z.çıp batıran, entel olmak için çabalarken gentel (geri zekalı entel) durumuna düşen, kendini sanatçı gibi lanse ettirmeye çalışan cahil ötesi boş kafalarla kafa şişiriyoruz resmen.. Adamcığa cevap vermek bile normal koşullarda pirim vermek aslında.. İnsanlar buna küfür edip boşa günaha girmemeliler..
İtalyada bir zamanlar Aşk partisi vardı (partito d'amore) Düşünsenize bu ülkede böyle bir parti olduğunu :KK48:
Banu Alkan mecliste :KK53: başbakan
Coşkun ve Alço başbakan yardımcısı :KK45:
Acaba o zaman Nihat Doğan bunlara nasıl yalakalık yapardı?
Her devrin adamı olmak için yüzsüz olmak gerek.. Bunun için geniş işkembe lazım..

kadının tesettürü örtü ise
erkeğin tesettürü göz kapaklarıdır Hz Yusufun sakındığı neydi o zaman
biz kadınlar başka erkekler başka bir fıtratta yaratılmışız ne kadar farklı kafalarımız var
ki burada kadın kadına bile birbirimize düşebiliyoruz
ALLAH cc tesettür ayetini gizli saklı belli bir kesime falan indirmemiş nihat bey veyahut helal haram kavramınıda kadına yüklememiş sadece
bugüne kadar çok şükür herhangi bi taciz vs.karşılaşmadım bu karşılaşmayacağım manasına gelmiyor inşallah başıma gelmez hani ben direkt katil olabilirim o bakımdan
birde çoook gördüm başını kapatıp cak cak sakız çiğneyip işvelenip cilvelenenide
açık olup edebli olanıda (normal açıklar burdaki kastım )
tesettür ile hem başını örteceksin hem bedeninin hem hareketlerinde tesettürlü olacak
açıksanda öyle
tavuklara tecavüz demiş biri hey ALLAH ım tavukla kadını damacana ile kadını bir tutan zihniyetler var birde dalga geçmişler vah yazıııııııııııık :-)
bunu yapanlar normal nefse ve akla sahip insanlarmıki bir tutuyorsunuz anlamadım
hastalık beyne sahip insanlar onu yapanlar kadınada aynı şekilde ancak hadi onun tetilkleyeni var diyelim bi açıdan tetiklememesi gerek herkes kendi nefsine sahip çıkacak ama hadi varsayalım diye diyorum

kadının tesettürü örtü ise
erkeğin tesettürü göz kapaklarıdır Hz Yusufun sakındığı neydi o zaman
biz kadınlar başka erkekler başka bir fıtratta yaratılmışız ne kadar farklı kafalarımız var
ki burada kadın kadına bile birbirimize düşebiliyoruz
ALLAH cc tesettür ayetini gizli saklı belli bir kesime falan indirmemiş nihat bey veyahut helal haram kavramınıda kadına yüklememiş sadece
bugüne kadar çok şükür herhangi bi taciz vs.karşılaşmadım bu karşılaşmayacağım manasına gelmiyor inşallah başıma gelmez hani ben direkt katil olabilirim o bakımdan
birde çoook gördüm başını kapatıp cak cak sakız çiğneyip işvelenip cilvelenenide
açık olup edebli olanıda (normal açıklar burdaki kastım )
tesettür ile hem başını örteceksin hem bedeninin hem hareketlerinde tesettürlü olacak
açıksanda öyle
tavuklara tecavüz demiş biri hey ALLAH ım tavukla kadını damacana ile kadını bir tutan zihniyetler var birde dalga geçmişler vah yazıııııııııııık :-)
bunu yapanlar normal nefse ve akla sahip insanlarmıki bir tutuyorsunuz anlamadım
hastalık beyne sahip insanlar onu yapanlar kadınada aynı şekilde ancak hadi onun tetilkleyeni var diyelim bi açıdan tetiklememesi gerek herkes kendi nefsine sahip çıkacak ama hadi varsayalım diye diyorum

Eger benim msjima istinaden bu anlamsiz msji yazdıysan tavuk değil ördek olacak o laf atacaksan alıntı yap .tavuğa tecavüz eden sapık ama kadına tecavüz eden değil,ikisini nasıl bir tutarım ya ne ka komik yazmışım haha

Çünkü kadında bir tahrik unsuru var dimi yani bir TETIKLEYENI olmamalı ama var senin lafına göre. Bir de gülmus ya şaka gibi.

buraya bu herife böyle düşünenen adamlara ve kadınlara içimden geçenleri yazacak olsam dava dava uğraşırım anlayın gerisini

Eger benim msjima istinaden bu anlamsiz msji yazdıysan tavuk değil ördek olacak o laf atacaksan alıntı yap .tavuğa tecavüz eden sapık ama kadına tecavüz eden değil,ikisini nasıl bir tutarım ya ne ka komik yazmışım haha

Çünkü kadında bir tahrik unsuru var dimi yani bir TETIKLEYENI olmamalı ama var senin lafına göre. Bir de gülmus ya şaka gibi.
:-):-):-):-):-)güldüm tabi kadesa ördekmiydi o çok dikkat ederek okumamışım farkı yok her ikiside hayvan ve hayvana tecavüze yeltenen normal bi beyne sahipmidirki bir tutuyorsun onlarınki bi akıl yoksunluğu kadına yeltenen ise sapık aralarındaki fark bu

ayrıca kadınların tecavüze uğramaların azalmasının tek yolu kapandıkça kapanmak değildir
tecavüzcülere tacizcilere iyi hal indirimleri verip bir ayda hapisten çıkarmasınlar o azlatmada ok etkili olur
ayrıca tacizcilerein tecavüzcülerin dosyasında hep bu yazacak evlenmek istediğinde karşısına çıkacak, iş bulmak kadınlarla çalışmak istediğinde karşısına çıkacak gerekirse evinin önüne kocaman tabela astıralacak
yetti artık kadının utandığı tecavüzcü sapıkların car car konuştuğu

:-):-):-):-):-)güldüm tabi kadesa ördekmiydi o çok dikkat ederek okumamışım farkı yok her ikiside hayvan ve hayvana tecavüze yeltenen normal bi beyne sahipmidirki bir tutuyorsun onlarınki bi akıl yoksunluğu kadına yeltenen ise sapık aralarındaki fark bu
Nasıl yani? Arada ki fark ne?

Hayvana tecavüz eden akıl yoksunu kadına eden sapık.

Şu cümlenin türkçe mealını istiyorum Lütfen.

X