“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

Neden Amine? Kadina tecavuze yeltenen normal bir beyne mi sahip?

Insanlar yazilan haberi mi okumadi yokaa daha kotusu okudugu yaziyi mi anlamadi? Yoksa daha da kotusu okuyup anladigi halde anlamamazliktan mi geliyor?

Adami baska konularda linc edin ok... ama burada az cok gayet de dogru seyler soylemis.

Market kamerasina köpeğe tecavuz ederken yakalanan geçmişte çocuk tacizinden tutuklanan yaratık içinde bir tanımın var mi? Tecavüz tecavüzdür. Hayvana yapan kadına, cocuga, erkeğe de yapar.

Yok hayvana tecavüze yeltenen de sapık. Akıl yoksunlarına hakaret etmemelisin...

ya arkadaş bırakın mini giydi giymedi evden çıktı çıkmadı yalnız sokağa girdi mi girmedi mi konularını ya
böyle konuşa konuşa normalleştirdiniz tecavüzleri
bi kimse de çıkıp demiyor bu tacizciler tecavüzcüler niye bu kadar az ceza alıyor diye
biri de demiyor ki biz nasıl anne baba oluyoruz da bu kadar tecavüzcü yetiştirmeyi beceriyoruz diye
kendi kızına sokakta ki kediye yeğenine, hiç tanımadığı kadınlara sarkma hakkını nasıl buluyor bu adamlar diye
adı müslüman toplumuz haramdan zinadan kaçınmamız lazım değil mi
ama erkekleri öyle bir yetiştiriyoruz ki asla evdeki karısıyla yetinmiyor gözü hep dışarıda karısı bir hafta şehir dışına çıkınca yaşadık diyen evlerine kadar kadın getirten
evlenene kadar her haltı yapıp türlü zinaya bulaşıp sevgili olduğu her kızı yatağa atmaya çalışan evlenmeye kalkınca da kendisinden 10 yaş küçük bakire kız isterem diye çırpınanları
oğluşuma en güzel kızlar layık herkes oğluma hasta deyip narsist oğlancıklar yetiştirip gerçek dünyayla baş başa kalınca o etrafdaki kızlara zorla sahip olmaya çalışmaları
tabiki eskiden idamlık ceza olarak görülen tecavüz suçlarının mağdur suçlana suçlana tecavüzün hak edilen bir şey olduğu şeklinde yansıtılması bir de komedi gibi cezalar olması sapıttı toplumu bir taraf böyle sapıklar yetişirerek sapıttırıyor diğer taraf o sapıklardan çoluğunu çocuğunu kendini korumaya çalışırken

kadına şiddete dünya üçüncüsü tecavüzcülerde en gelişmemiş ülkelerden daha ileri de olan toplumuz da hala feministlik küfür olarak kadını aşağılamak için kullanılıyor

her şey erkeğin şeyine hizmet ediyor burada ya oğlunun tecavüz ettiği kız ölüp oğlu hapse girince ölen kızın fotoğrafına tüküren adi anne aklıma geliyor
biliyorum ki bizim toplumda bu adamların kadınların sayısı azımsanmayacak çoğunlukta
çaresiz ve çözümsüz konu bize kalan hep öfke tiksinti korku

Mini etek giyene, ohh olsun tavrında olan insanlara da acıyorum gerçekten.

Tecavüz yada taciz kıyafete değil, bedene yapılıyor.
İster çarşaf giy ister mini etek, zihniyet sapıksa her türlü pislik beklenir.

Beyinler 200 sene öncesinden o yüzden öyle. Onlar o kadar mikemmel müslümanlar ki hiç mini etek giyen yakınları yok...

Birde benim orada en sasirdigim, ustunde mont, kafasinda bere ama altinda sort olan tiplerdi totolari usumuyor mu acaba diye sorasim gelirdi hep

Daha hala adami tasliyorsunuz. Onyargi boyle bir sey iste. Adam aslinda mini giyildiginde "taciz ederler" demis, bir baskasi da bu sozleri almis ama tutup "tecavuz ederler" yazmis, sonra da bu nihat dogana patlamis.

Yaziyi bi okuyun once, bos bos linc ediyorsunuz insanlari. ve bahsettigi sey de gayet yerinde. Ortalikta her tur insan var. ortaina gore usturuplu giyinezsen bakislara veya laflara maruz kalabilir insanlar, gozlere yasak konulamaz en nihayetinde demis. Yanlis bisey mi soylemis.

Bi de tutup ozgecan uzerinden muhabbet ceviriyorusunuz. Her muhabbete alakasiz alakasiz yapistirmayin ozgecan diye. Resmen baskasinin yasadigi felaketi alet olarak kullaniyorsunuz, ayip yahu. Ve boyle boyle onemsizlestiriyorunuz herseyi.

Garipsiniz gercekten.

olur
sapıklararası bir anket yapalım.
nasıl giyinirsek bize dokunmazsınız diyelim
olur mu?

şu iğrenç herifi ve düşüncelerini koruyacağım diye kulağını tersten gösteriyormuş gibi yapmanın bir mantığı yok
trollük bile yapıyorsan bu konu da yapma
tabiki özgecanla ilgili yazılacak çünkü bu herif özgecan davasıyla twitter çalkalanırken böyle bir şey yazdı şimdi ben o kız için yazmadım diye kıvırıyor

ne yapalım aaa mini etek giyeni taciz edenler varmış giymeyelim
sokağa tek çıkan kadına sarkıyorlarmış kadın da çıkmasın efendim işe de gitmesin bakkala bile çıkmasın hatta bir erkekle asansöre yalnız başına falan binmeye kalkarsa kırbaçlayalım
böyle mükemmel fikirlerin sonu yok nasılsa
yeter ki kadın nefes alacak yer bulamasın hayatta
asıl sen neyin ne olduğunu adamın ne demek istediğini gayet iyi bildiğin halde laf ebeliği yapıp adamı savunmaya çalışman ayıp

nihatdoganfanclub

ya laf sokacak işte aklınca bana. evet özgecanı yazarım çünkü bu adam bu sözünü onun için yazdıydı. şimdi savunuyor o mesajını. özgecan konunun ana noktası .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…