“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

Ne pes ?bunlar gercek kusura bakmayin
Ha bende gidiyorum maalesef sartlar boyle
Dinimiz bu emrediyor kadin varken erkek tercih edilmemelidir zorunluluk dışında
Hayir neden pes onu anlamadim yüce Allahımız bize bunu yasaklamıs zorunluluk disinda 5 dk fazla olmamalidir
Burda kısıtlanmak degildir mevzu siz oyle anliyorsunuz ya hani
Mevzu mahrem olması

Hayir neden pes onu anlamadim yüce Allahımız bize bunu yasaklamıs zorunluluk disinda 5 dk fazla olmamalidir
Mevzu mahrem olması
ha o zaman kadın doktor yaz. direkt yasak dersen anlaşılmaz. ben kadında yasak anladım

Dini yorumlar yasak, uyarı almak istemiyorsanız lütfen dini yorumlar yapmayınız.

bir kadın neden mini giyer ?
sadece bir soru konuyla alakalı değil.
Seviyorum ve rahat ediyorum.
Uzun etek gibi bacaklarıma dolanmıyor, rahat hareket edebiliyorum. Pantolon gibi sıkmıyor. Hele ki altına güzel bir çorapla, mis ( @Sephoraa bak burada bile çorabı kattım işin içine :KK70: )

Kadın neden mini giyer, neden tayt giyer, neden dar pantolon giyer, neden straples giyer? Neden giymesin?

Seviyorum ve rahat ediyorum.
Uzun etek gibi bacaklarıma dolanmıyor, rahat hareket edebiliyorum. Pantolon gibi sıkmıyor. Hele ki altına güzel bir çorapla, mis ( @Sephoraa bak burada bile çorabı kattım işin içine :KK70: )

Kadın neden mini giyer, neden tayt giyer, neden dar pantolon giyer, neden straples giyer? Neden giymesin?
penti penti penti penti

içimmmmmdennn geldiiiiii :)

Forumun troll sayısı gün geçtikçe artıyor. :KK45:

Mesela bakin mervecik de var. Epey başarılı. Topic durulunca gidip 10-15sayfa önceki mesajı alıp karşı tarafı gaza getirecek şekilde yazip tekrar topigi canlandırıyor. :))

Yani sizde bunlara ciddi ciddi zaman ayırıp karşılık verıyorsunuz ya. Ne diyeyim.

Mevzu mahrem olması
mahrem evet tamam kabul saygım var ama kadının kadına da mahremiyeti var dinen ona bakarsanız.
bir kadın kendi kendine mi doğum yapmalı ?
doğrusu nedir?

Forumun troll sayısı gün geçtikçe artıyor. :KK45:

Mesela bakin mervecik de var. Epey başarılı. Topic durulunca gidip 10-15sayfa önceki mesajı alıp karşı tarafı gaza getirecek şekilde yazip tekrar topigi canlandırıyor. :))

Yani sizde bunlara ciddi ciddi zaman ayırıp karşılık verıyorsunuz ya. Ne diyeyim.

Twd yok ya hep can sikintisi :KK43:

X