“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

bırak şimdi gözlükleri filan?
gerçekten beni zerre ilgilendirmez haberlerde görür çok çok üzülürüm üzülüyorumda
bazı gerçekleri görmezden gelmek sizi hoşnut ediyor, alice gibi harikalar diyarında hissettiriyor olabilir bu da beni hiç ilgilendirmez
1+1=2 mi? 2
o halde sen açarsan baldır bacak adamında kanında varsa bi bozukluuk o gün niyetliyse dahi niyetini bozdurursun
bazı kimyevi olaylar zuhur eder sen bir erkekle aynı mısın? değilsin
neden erkeklerden kadın gibi tepkiler vermeleri beklenir onu da hiç anlamam
başka varlıklarız biz
zorunuza gidebilir ama gerçekleri değiştirmez.
sen kendine bak diyorum sanırsınız dünyanın en ağır küfrünü ediyorum alasen bırakın bu işleri bu dikbaşlılığı.

Benim bir konuyu tartışma tarzımın dışına çıkan üslubun sebebi ile , daha fazla uzatmayalım istersen .

Ayrıca o realist gözlüklerin şu gerçeği de görmeli ; sadece baldır bacak açanların (!) tepkisini çekmedi diyorum yorumların , bir de buradan bak istersen olaya ... Ya da bakma .

gereksiz bilgiyle neden meşgul olayım? ilgimi çekmiyor olamaz mı
belli ki aynı kulvarlarda değiliz neden sizin ilgi alanınızla ilgileneyim arkadaş mı olmak istiyorsunuz benimle? yeterince var teşekkür ederim.
çekmiyor dersinde inancım için öğrenmem dersen tuhaf bakılır işte böyle..:)

haa arkadaş olmak istiyorum lütfen oll benle:))

sen erkekmisin . pes şu düşünceye bak. sonunda döküldü içindekiler değilmi.. tuttun tuttun.
bu arada yazdığın kişi kapalı. ama gördüğün gibi başkasının giyimine karışmıyor senin gibi. sen açıktın birde değilmi. yine pes
aaa :) yeni mi anladınız ne demek istediğimi
demek paragraf paragras yazınca cümlenin başını sonunu denk getiremiyorsunuz
oysa içimde bişeyi tutmuşluğum yok olsaydı zaten bu kadar üzerime gelinmiyor olurdu
bayan kapalı olabilir yani bişey diyemem (tanımıyorum)
ama size bir örnek vereyim açık benim gibi arkadaşlarım var tesettürlü arkadaşlarımında olduğu gibi mesela tesettürlülerden kimileri namaz kılmazken açık olanları kılıyor buna ne dersiniz?

aaa :) yeni mi anladınız ne demek istediğimi
demek paragraf paragras yazınca cümlenin başını sonunu denk getiremiyorsunuz
oysa içimde bişeyi tutmuşluğum yok olsaydı zaten bu kadar üzerime gelinmiyor olurdu
bayan kapalı olabilir yani bişey diyemem (tanımıyorum)
ama size bir örnek vereyim açık benim gibi arkadaşlarım var tesettürlü arkadaşlarımında olduğu gibi mesela tesettürlülerden kimileri namaz kılmazken açık olanları kılıyor buna ne dersiniz?
yok sen ,tedrici tedrici girdin olayın senin için asolan şekline.
yeme bizi şimdi:)
dine girmeyelim..
yasak çünkü

çekmiyor dersinde inancım için öğrenmem dersen tuhaf bakılır işte böyle..:)

haa arkadaş olmak istiyorum lütfen oll benle:))
o zaman inancım gereği ilgimi çekmiyor? bu nasıl? arkadaş kontenjanım dolmuştur lütfen daha fazla ısrar etmeyin :))

Benim bir konuyu tartışma tarzımın dışına çıkan üslubun sebebi ile , daha fazla uzatmayalım istersen .

Ayrıca o realist gözlüklerin şu gerçeği de görmeli ; sadece baldır bacak açanların (!) tepkisini çekmedi diyorum yorumların , bir de buradan bak istersen olaya ... Ya da bakma .
uzatmayalım.

bunun sonu yok.
bugün mini giymeyin.
yarın pantalon giymeyin.
öbür gün tamamen kapalı giyinin.
taciz devam.
ee napsak engellesek tacizi..
evrekaaaaaa.
bir süre sonra.. kadınlar dışarı eşiniz yada babanız olmadan çıkmayın. tek başınıza çıkmanız yasak.

buna kadar gelir. taviz tavizi doğurur. unutmayın bunu
işte şimdi anlaşıldı mevzunuz ' taviz vermek' istemiyorsunuz..bu da bi seçim ve tercih sizden başka kimseyide ilgilendirmez beni bile ama bir başkasının karşıt görüşüde sizi bu kadar bağlamamalı :KK66:

yok sen ,tedrici tedrici girdin olayın senin için asolan şekline.
yeme bizi şimdi:)
dine girmeyelim..
yasak çünkü
:KK70: ya güldürmeyin beni çok merak ediyorsanız bütün yorumların bu sayfada mevcut açın okuyun zmaanınız varsa benim için size ayrılan sürenin sonu. byes

Bu şahsı tanimam etmem bu yuzden ne severim ne sevmem.
Fakat söyle bir şey var maalesef ülkemizde mini eteğin teşhircilik olduğunu düşünüyorum
Bir insan niye mini etek giyer?cevabı bacak gostermek
Peki bacak gostermekse neden rahatsiz olunur yada kimden rahatsiz olunur
2 resim var bu olayın ulkemizde algı olustrmasina
1.resim kesinlikle mini etek giyen şahisda tecacuz hanzo kıro algisi yaratmaz resmi gorelim unnamed.png
2 .ci resmimiz ise tum türk
halkında 1 numarali kro hanzo tacizci gormemis vs ile yaftalaniyor
images.jpg
Yani algı onemli bir unsur
Tecavuz affedilemez ama teshircilik de önlenmeli
Teshircininde psikolojisi arastırılmalı
Kışisel görüşümdür teşekkürler.

Bu gereksiz varlık yine mi ötmeye başlamış geçen sene ahmet çakar' ın karşısında ağlıyordu ama.

Eeee o da giymeseymis çarsafını başörtüsünü. :63:

Eki Görüntüle 1725149
Tüylerim diken diken oldu yazık Allah rahmet eylesin. Hala mini etek teşhircilik diyorlar ve bunu diyen de bir bayan. Adam gibi evlat yetistiremeyen aslan oğlum büyüyünce kimlerin canını yakacak diye övünen sapıkların anası babası da ceza almalı.

Açık söyleyeyim, erkeğin iştahı kabarmasın diye kadını şöyle giydiren böyle oturtan, şöyle yaptıran zihniyetin gerçek müslüman olduğuna inanmıyorum.
Zira müslüman bir erkek Hz. Yusuf kıssasınıda, o kıssada Allah u Tealanın ne anlattığınıda bilir.
Züleyhanın " benimle yatmazsan seni hapsettiririm" demesine bile " hapis senin yanından hayırlıdır" diye cevap verrerek, iffetine, şerefine, namusuna sahip çıkan Yusuf peygamber ve mini etekliye tecavüzü hakgören müslüman!!! Olacak iş mi?
Nerede erkeğin namusu iffeti şerefi?
Kim ne giyerse giysin kardeşim sen kendinden sorumlusun!

Hea bir kadın olarak şahsi fikrimse, teşhirci kadınlar ve teşhirleri bazen öylesine aşırı oluyor ki, bir kadın olarak rahatsız oluyorum.
Zihniyeti bozuk, iffeti olmayan erkekler bu durumdan tahrik olup tecavüz etmek fikri uyanıyormu bilemem...

X