şok bir olay gerçekten..

Aaa bu resim o kızın remi diyemi geçiyor nette.. Bak şimdi şaşırdım, ozamanlar montaj yapabiliyorlarmıydı ki acaba.. Ya şaşırdım şimdi. Hamile kaldıktan sonra göğüsleri büyümüş olabilir hormonlarla alakalı olarak. Hz Meryem de kimseyle birlikte olmadan Hz İsa'yı dünyaya getirmedimi, beki bundada böyle bir gizem vardır.

yaaaaaaa saçmalıktan başka bişiy değil, o resimdeki kızın boyuna baksanıza, amann herhalukarda saçmalık yav, bi kadının hamile kalması iiçin yumurtlaması lazım, yumurta oluşuyosa regl de olur, regl olmuyosa yumurtlamıyo demektir, ben de hiç 5 yaşlarında bi kızın regl olduğunu duymadım yani, aman neyse doğurduysa doğurdu yav, zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış misali amma kafayı taktık buna ))

kızlar şimdiki son olay da bu bakın

Karın ağrıları şikayetiyle doktora giden 12 yaşındaki kız çocuğu eve bebeğiyle döndü. İngiltere'de 12 yaşında ilkokula giden bir kız çocuğu ailesini şoke etti. Karın ağrısı şikayetiyle ailesi tarafından doktora götürülen küçük kız, kucağında bir bebekle eve döndü. 12 yaşındaki kızın bebeğini doğurana kadar hamilelik sürecinin farkına hiç varmadığı belirtildi. Hamile olduğunun farkına hiç varmadığını belirten kız, bir yıl önce eski erkek arkadaşının evinde bir gece geçirdiğini söyledi. 11 yaşında hamile kalan kızın, İngiltere'nin en genç annesi unvanını kazandığı açıklandı. İngiltere dünyada genç yaşta çocuk sahibi olan anne sıralamasında ikinci sırada yer alıyor........

ayyy inanamıyorum ya:1shok:
dünyanın çivisi kopmuşdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

12 11 yasında hanı regl olmus olması mumkun ama 5 yasında ımkansız!

Bende inanmıyorum saçma bence o tarihte kayıtlarda bi sorun vardır 5 yaşındaki bi çocuktan çocuk olurmu
peki nasıl hamile kaldı bu hain kimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…