şok bir olay gerçekten..

temmuziki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2008
8.571
182
paylaşmak istedim :1shok:

Dünyanın en genç annesi. Henüz 5 yaşındayken karın bölgesinin şişmesinden dolayı tümör şüphesiyle hastaneye kaldırıldığında aslında hamile olduğu öğrenildi. 14 Mayıs 1939 tarihinde sezaryen doğum yaparak Gerardo isimli erkek bebeği dünyaya getirdi. 2,7 kilogram olarak doğan Gerardo, ismini kendisini doğurtan doktordan almaktadır. Gerardo, 10 yaşına kadar Lina'yı ablası olarak bilmiştir.
Dünyanın en genç annesi ünvanını almıştır....

:1shok: :1shok:

böyle bir şeye imkan varmı yaaa:1shok::1shok:
ben inanmıyorum
o kızın evvela regl olması lazım 5 yaşında bi çocuk nasıl regl olur:uhm:
bana pek inandırıcı gelmedi

kayıtlara fln geçmiş biyografilerde bile var
ama gerçekten inanılır gibi değil

bu mümkün değil bencede...
nasıl hamile kalabilir ki 5 yaşında
hem nasıl doğurabilir?

ilginç şimdi olsa kıyamet yaklaşıyo dicem ama kaç yıl olmuş. Kıyamet şimdiye kadar kopardı herhal

bu yaştaki kızın dogur ganlıgı olur mu?
bu yaştaki kızın rahmin ne kadar olur allahım ya.
hiç inanmak gelmiyor acıkcası

vikipediaya fln geçmiş yaw dedikodu sitesi de değil ama mirmirmirmir

Son düzenleme:
O zavallı çocuk babasının bir sapık olduğunu öğrenince ne düşündü acaba.
Yazık.

bu çok ılgınç gelmıştı banada yıllar once okuyunca .inanmak güç ama şu akla gelıyo olmaz dıye bışey yok....hanı derız ya imkansız bazan sınırları aşan şeyler olabılıyomuş ama ne zor tabı ayrı mesele ..o yaşta çocuk ne old anlamamıştır ne acı bır duygu .......

epaqcım ne kadar duygusal yaklaşmışşın olaya..şakkıdı
sen böyle birşeyin olmasına ihtimal verebiliyor musunhihoyyyt

Ya ben bunu duymuştum daha önce.Hemde gazetenin birindeydi.
Bunları biliyor musunuz filan gibi bir köşede vermişlerdi.
Şimdi görünce şaşırma modundan duygusal moda atladımyerimseniben

Valla olduysa tarihe adlarını altın harflerle başka bir şekilde yazdırmaları daha iyi olurdu tabi

yok artık daha neler
5 yaşındaki çocuk benneyaptımki çocuk diyoruz yani
çocuğun cocuğu olur mu hiç
olduysada birlikte büyümüşlerdir herhalde
evcilik oyununun canlı versiyonunu oynamıştır anneside herhalde
acaba kaç yaşında farkına varmıştır çocuğunun gerçek olduğuna -tatlicadiarzu-

kızlar bende buna benzer birşey okumuştum
aynı vakaa mı bilmiyorum
şimdi bu çocuklar ikiz biri diğerinin karnında büyüyor daha anne karnındayken ikisi de
gel zaman git zaman öyle kalıyor..
sonra bir bakıyorlar ki çocuk hamile...ameliyatla falan alıyorlar...öyle işte
ben bilmem artıkın

:) ay bu daha garip geldi bana yani karnında yıllarca beklemesi... Ben 9 yaşında bir kzıın hamile kaldığını duymuştum o olabilir hani bikaç yıl erken regl olmuştur. ama bu çook sçma geldii. belki çocuğun yaşı yanlış yazılmıştır resimdede öyle 5 yaşında gibi durmuyor 10 yaşına yakın gibi durmuyormu.. Belki burda olduğu gibi nüfusa geç yazılmışlardandır:))
Neyse bilemiycem.

Ha bu arada resimdeki doktor da beni yedi, bu ne yakışıklılık:)
Korku filmi gibi bir resim olmuş.

yaa ımkansız bence. hadı kız regl oluyo desek bılı 2700 gr dunyaya gelmıs bebek. bu kızın kendı ne kadarcık kı. ay sımdı bısı dıcem gulcenız. ben bıle 2650 gram sezeryanle dogurdum. annemın arkadası hasteneye zıyarete gelmıstı. mınnacık bebeyı gorunce anaaaaaaa gııı buncacık seyı doguramadında mı sezeryanla aldılar dedı. doguramadım ıste:roflol::roflol: velhasıl kelam bence ımkansız bısı. olsa bıle hayatı tehlıkesı bıle vardır allah bılır

ne kadar tiksinç insanlar var bu kendine baba mı diyo şimdi beddua etmemek için kendimi zor tutuyorum :çok üzgünüm: çocuk gerçekten babasından mı hamileymiş yazıda ben öyle bişey göremedim fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…