şok bir olay gerçekten..

ne kadar tiksinç insanlar var bu kendine baba mı diyo şimdi :kızgın: beddua etmemek için kendimi zor tutuyorum :kızgın: :çok üzgünüm: çocuk gerçekten babasından mı hamileymiş yazıda ben öyle bişey göremedim fisfisfis

:roflol: yok canım bebeğin babası kimse arkadaş onun için yazmış sapık diye. Kızın kendi babasından değil çocuk. delikafadulden aaaaaaa deliricem, karıştı herşey.

yok artık yaa..
gelişimini tamamlamadan nasıl hamile kadıki?
tecavüz fılanmı acaba yazık yaa

ne kadar tiksinç insanlar var bu kendine baba mı diyo şimdi :kızgın: beddua etmemek için kendimi zor tutuyorum :kızgın: :çok üzgünüm: çocuk gerçekten babasından mı hamileymiş yazıda ben öyle bişey göremedim fisfisfis

Ortada iki tane çocuk olduğundan karıştılar.
Küçük çocuğun babasından bahsettim ama büyüğün babası için de hiç açmayayım ağzımı.
Hey yarabbim ya,neler var.

5 yaşındaki çocuk 2750 gr lık bebeği nasıl taşımış?saçmalıktan başka bişi değil.

:roflol: yok canım bebeğin babası kimse arkadaş onun için yazmış sapık diye. Kızın kendi babasından değil çocuk. delikafadulden aaaaaaa deliricem, karıştı herşey.

saflığım tuttu gene kaydirigubbakcemile3 burda öyle haberlerde okudukya bende yine o vakadan sandım :eek: teşekkürler açıklama için yerimseniben

Ortada iki tane çocuk olduğundan karıştılar.
Küçük çocuğun babasından bahsettim ama büyüğün babası için de hiç açmayayım ağzımı.
Hey yarabbim ya,neler var.

yeni düştü benim jeton kaydirigubbakcemile3 Allah o çocuğun yardımcısı olsun çoluk çocuğa göz dikenlerinde Allah................ bildiği gibi yapsın.

5 yaşında ki sebi bile doğurmuş bi ben doğuramadım yahu:))))şaka bi yana ben böyle birşeyin olabileceğine ihtimal dahi vermek istemiyorum .....

:sm_confused:çok ilginç ya 5 yaşında hem hamile kalıo hem doğuruo aklım ermedi valla yazık..

yaaaaaaaaaa pessssssssss valla buda oldu ya şu çivisi çıkmış dünyada inanılır gibi değil :1no2:

ya çok kötü bişiy:bbo:
insanda hem acıma
hem iyrenme
hemde yuhalamak geliyor bu ne böyle yuuuh onu hamile bırakana
:eek:klava::eek:klava: hani şok oldum desem yeridir ayyy evlerden ırak...

Yok artik,
Böyle birseyin olmasi icin evvela bu kizin önce vücut yapisinin dogurganliga elverisli olmasi gerekiyor.Regli yasi 10 -15 arasi olduguna göre bosuna tartismaya gerek yok.5 yasinda ve dokuz aylik hamileligi nasil kaldiracak,kendi vücutu daha oturmamis,süt salgilayan gögüsleri bile ortada yok..Bence o tarihte bir düzmece yapilmis ve böylece kayitlara gecmis..Akliniz aliyormu bir ülkede kiz 5 yasinda tecavüze ugrasa hemen aile yanindan alinip,terapilere sokuluyor..O Ülke bu kizin dogurmasina asla izin vermez,bu olayi ona unutturmak icin cabalarlar..
(Özellikle böyle seyler yurtdisinda yasak cocuklar ailelerin yanindan derhal aliniyor)

Ben 9 yasinda regly oldum ki o dönemde annem beni apar topar Doktora götürmüstü,Doktorda kontrollerden sonra merak etmeyin,kiziniz cok erken yasta regli olmus,bunun tek sebebi,cok iyi beslenmesi ve vitamin oraninin cok yüksek olmasi demisti..Yani benim dönemimde 9 yasinda ben regly oldum diye Doktor bile cok sasirmisti..Fazla rastlanmayan bir olaydi..

Buda buldugum bir resim ama inandirici degil..Montaj,a benziyor.
Gögüslerine Dikkat edin..Kizin karni haric hic biryerinde büyüme yada geisme yok..

lina55.jpg

X