sohbet, muhabbet, dedikodu, yeni arkadaşlıklar isteyenler buraya

Bizimki kafadan çatlak morzambak yalancı iki yüzlü sahtekar kari cikarci birinin dedikodusunu yapıyor mesela sonra gidiyor o dedikodusunu yaptığı kişiye ipeqbojuqu ipeqbojuqu senin hakkında su bu dedi diyor halbuki hepsini kendi dedikleri mal kari
Valla seninkide bi tuhafmis

Benimkide milletin yaninda guya kizlarini kotuluyormus gibi yapip ovuyo bozide ovuyormuscasina yerin dibine sokup cikariyo

Simdi yazsam bizim yenge tıklanma rekorlari kırardq en cok kuzenlerimle arami acti ya ona icim yaniyo o yuzden hic affedesim gelmiyo
Kuzenlerimin benimle gorusmelerine bile izin vermiyo
Bence senin yengeyle benim yengeyi kanka yapalim ya birbirileriyle ugrasmaktan bize sira gwlmez

Yada ikisi voltrani olusturup ulkeye hukumdarliklarini ilan edecekler

Valla seninkide bi tuhafmis

Benimkide milletin yaninda guya kizlarini kotuluyormus gibi yapip ovuyo bozide ovuyormuscasina yerin dibine sokup cikariyo

Simdi yazsam bizim yenge tıklanma rekorlari kırardq en cok kuzenlerimle arami acti ya ona icim yaniyo o yuzden hic affedesim gelmiyo
Kuzenlerimin benimle gorusmelerine bile izin vermiyo
Bence senin yengeyle benim yengeyi kanka yapalim ya birbirileriyle ugrasmaktan bize sira gwlmez

Yada ikisi voltrani olusturup ulkeye hukumdarliklarini ilan edecekler
Valla onu görünce sinirim zipliyor allah sizin de bizimse belamizi vermiş bu yengelerle:KK66:

Kızlar iyi Akşamlar ya Ankaraya geldim çok yabancı kaldım buralarda,sizin mahallede dedikodusuna bende katılabilimiym

Gorusme halasiyla yengem bizim alt katta ayak sesini duyunca çıkıyor kapiya balkona kkapıcı olsa bu kadar olmaz yani meraklı kari
Canim maalesef ki onlarin bizimle bi alip veremedigi yok

Onlarin problemleri analarimizla hani derler ya kuma gemisi yururde elti gemisi yurumezmis aynen oyle analarimiz yuzunden bizede takiklar

Bak bizimki ilkin ablam nisanlandiginda(enistemin isi gucu yerindedir Allaha sukur) ikinci adımda kardesim atandiginda ucuncu adımdada ben staja basladigimda(bazen laf arasinda sakasına hastane müdürü olacam derimde:KK53:gercek diye dusunmus olabilir) yada doktor koca falan bulacagimi dusundu sanirim

Bu saydiklarimin her birinden sonra kadin bir problem cikardi zaten bi bahane bulup satasti

Canim maalesef ki onlarin bizimle bi alip veremedigi yok

Onlarin problemleri analarimizla hani derler ya kuma gemisi yururde elti gemisi yurumezmis aynen oyle analarimiz yuzunden bizede takiklar

Bak bizimki ilkin ablam nisanlandiginda(enistemin isi gucu yerindedir Allaha sukur) ikinci adımda kardesim atandiginda ucuncu adımdada ben staja basladigimda(bazen laf arasinda sakasına hastane müdürü olacam derimde:KK53:gercek diye dusunmus olabilir) yada doktor koca falan bulacagimi dusundu sanirim

Bu saydiklarimin her birinden sonra kadin bir problem cikardi zaten bi bahane bulup satasti
Haset insan birK kendi kendini yesin.ne kadar ızak okadar iyi ama maalesef biz alt li ustlu oturuyoruz

Kuzenlerimiz nasıl actibarani ne yaptı iftira felanmi

Yok canim iftira falan degil anamla kus diye kuzenlerimin bize gelip gitmelerine izin vermiyormus

Oyle oyle gelmeye gitmeye araya ister istemez bi sogukluk dusuyo

Oncelwri ben giderdim onlar gitmesede onunlada konusurdumda sonradan biseyler bahane etti kavga gurultu onunla konusmuyorum diye artik bende gitmiyorum maalesef

X