Popüler Konu Soğuk Meze Tarifleri ve Salatalar

Evet canım şimdilik öyle görünüyor 🥰🤲
Ama belki saat değişebilir.
Abim gelecek ve o gün tekrar dönecek. Uçağa akşam binecek ama saatini bilmiyorum. Yaklaşınca net bir şey söylerim🤗
Amin inş,rabbim kavuşmayı nasip etsin. Sağlıkla dönmeyi nasip etsin evine inş nevosbalim 🤲🥰😍🍒🍒🫶😘 birde acaba profilinde paylaşsan acaba daha çok katılmak isteyen olur mu acaba🙈

Ben bu aralar yeni çocuğu piskolaga götüruyorum sabah çıkıp 4 5 gibi dönüyoruz katılmam zor olur vakit bulmam lazım🥲1 ay yollardayım illa yine dünya mutfagi yapılır ya yapıldıgi zaman kismet olur belki.Bu evde ki fırın iyi olmadigi içinde benim planlarımı bozuyor🙄
Allah sağlık sıhhat versin canım benim, sizin oraların yemeklerinide sahibinden öğreniriz diye hayal etmiştim. Canınız sağolsun yeter ki 🤲🥰😍🍒🍒🍒🫶😘

Allah sağlık sıhhat versin canım benim, sizin oraların yemeklerinide sahibinden öğreniriz diye hayal etmiştim. Canınız sağolsun yeter ki 🤲🥰😍🍒🍒🍒🫶😘
Amin sagol canim❤️❤️Keşke diğer evdeyken yarışma olsaydi ya bizim olaylar fırında çogu bu fırın küçük ve istedigim gibi yapamayacak yoksa kaçırmazdım elim kanda da olsa.Star parçalar ordan çıkar çünki öyle sade birşey istemiyordum.

X