Popüler Konu Soğuk Meze Tarifleri ve Salatalar

Geçende demiştim hatta hastane enfeksiyonuda olabilir diye,şu an daha iyisin demi ilaç tedavin devam ediyormu hala.
İlaçlar dün bitti ablacım 🥰
Karnımda biraz sızlamalar var. Oda iç yaralar daha iyileşmedi.
Birde çabuk yoruluyorum. Hastane dışında evden henüz çıkmadım. Daha iyi olacağım inşallah 🤲 🥰

İlaçlar dün bitti ablacım 🥰
Karnımda biraz sızlamalar var. Oda iç yaralar daha iyileşmedi.
Birde çabuk yoruluyorum. Hastane dışında evden henüz çıkmadım. Daha iyi olacağım inşallah 🤲 🥰
Sızlamalar olması normal nevoşcum,oda geçecek elbette.
Sen yorma kendini öyle fırsat buldunmu dinlenmeye gayret et en azından :KK200: :KK60:

Sende sağol nevoşcum,biliyorum sende durmazsın zaten yatmayıda sevmiyorsun hiç,genede dinlenmek lazım kendimiz içinde olsa. :KK60:
Öyle ablam 🥰Gözüm korktu zaten çok çektim. Enfeksiyon mahvetti beni. Ondan kolay şeyler yapıyorum. İşlerle çocuklar, eşim ilgileniyor. Hatta çoğunlukla kızlar yemek yaptılar. Çok yemek biliyorlarmış öğrenmiş olduk😁

Öyle ablam 🥰Gözüm korktu zaten çok çektim. Enfeksiyon mahvetti beni. Ondan kolay şeyler yapıyorum. İşlerle çocuklar, eşim ilgileniyor. Hatta çoğunlukla kızlar yemek yaptılar. Çok yemek biliyorlarmış öğrenmiş olduk😁
İşgüçhallolur nasılsa kızlarda var ilgileniyorlar ne güzel,şimdi değişik yemeklerde yapmışlardır kesin,ellerine sağlık olsun prenseslerinde afiyetle yiyin :KK60:

X