Gebeliğe Hazırlık Soğan suyu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün regl oldum bilmiyorum neden ama bi sorunum da yokken neden olmuyor ki artık daha ne yapabilirim bilmiyorum sizce adet olurken de bitene kadar soğan suyu içsem bi faydası olur mu
Ne kadar süredir korumasız devam ediyosunuz birde mesela düzenli mi adetin kaç aydır olmuyor soğan kürünü 15 gün öneriyor saraçoğlu adetin bitiminden itibaren adet dönemi önermiyor ben öyle yaptım benim malesef onlar bir işe yaramadı bide 15 gün kullandıktan sonra bir dahaki kullanım 6 ay sonra olması gerekiyormuş

Benim adetim çok düzenli 1 gün bile aksamıyor Allah’a şükür 26 güne bir oluyorum 1 hafta kullandım bu yüzden soğan suyunu çünkü 15 gün kullansaydım 16. Gün yine adet olucaktım adetim bitmişti 2 gün sonra başlamıştım sabah akşam aç karna 1 hafta içmiştim 8 aydır korunmuyoruz biz ama hala olmadı doktora da gittim bi sorun da çıkmadı çok şükür o yüzden anlam veremiyorum neden olmamasına

Büyük ihtimal bir sene olmasını bekliyorlar bizde öyle oldu bir seneyi doldurunca rahim filmi çekti bana doktor tüpler çok şükürki açıkmış birde şimdi iki ay deneme olacak kendiliğinden olduğu çok oluyormuş sende o süreyi tamamlayana kadar vitamin vs verdi mi doktor ben çok vitamin kullanmıştım

Yok doktor vitamin filan vermedi sadece o zamanlar bana iltihap için fitil vermişti onu da kullanıp bitirdim kendim vitamin alıyorum c vitamini başka bişey kullanmıyorum

Yok doktor vitamin filan vermedi sadece o zamanlar bana iltihap için fitil vermişti onu da kullanıp bitirdim kendim vitamin alıyorum c vitamini başka bişey kullanmıyorum
Hayırlısı ile bizlerede nasip olur inşallah stres yapmayalım olmamasının en büyük nedeni o hiç bi sıkıntımız yokken

Hayırlısı ile bizlerede nasip olur inşallah stres yapmayalım olmamasının en büyük nedeni o hiç bi sıkıntımız yokken
Bu ay yumurtlama günümü de takip etmiycem gelecek ay adet günüme de bakmiycam kafamı rahat tutmak istiyorum bu ay ne adet günümü biliyim ne yumurtlama en azından heyecanla gün çekmem olucak mıyım olmuycak mıyım diye artık olursa olur olmazsa vardır Rabbimin bir bildiği İnşâAllah Allah’ım tez vakitte isteyen herkese bizlere nasip eder

Amiiiinn inşallahh o güzel haberleri veririz

Evet kizlar bugun yumurtlama testini belirgin gordum cok sukur bu arada sogan kurum dun bitti ve bugun testim pozitif sogan kuruyle beraber hergun bir avakadoda tukettim insallah sizlere guzel haberi de 17 gun sonra veririm.sogan kuru yapmayi dusunenler yapsin mutlaka

Eklentiler

• IMG-20220609-WA0001.jpeg
    87,8 KB · Görüntüleme: 27
Ohh Allah’a şüküüür hep dualarımdasın İnşâAllah 17 gün sonra güzel haberini alırııızz çok sevindim adınaa güzel değerlendir gününü tebrik ediyorum seni 2 hafta boyunca içtin İnşâAllah emeğinin karşılığını veririm Rabbim sana 17 gün sonra mutlaka bekliyorum haberini ve dualarım de hep seninle canım benim sende dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…