Gebeliğe Hazırlık Soğan suyu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne yaptin canim hasta oldun mu olmadiysan bi iki gun daha bekle oyle test yap hadi insallah rabbim hayirlisiyla nasip eyler🤲
Bugün adet olmam lazım sancım filan yok sadece dün akşam saatlerinde adetim oldu sandım adet sancısı gibi sancım oldu şuanda bişeyim yok İnşâAllah olmam dua edin bugün korkuyorum yine kırmızı görmekten 😔

Bugün adet olmam lazım sancım filan yok sadece dün akşam saatlerinde adetim oldu sandım adet sancısı gibi sancım oldu şuanda bişeyim yok İnşâAllah olmam dua edin bugün korkuyorum yine kırmızı görmekten 😔
Olmazsın inşallah, benim bu ay olmadı sabah regl oldum. Sende güzel haber sırası 🐣⭐

1 hafta soğan suyu kürü kullanıp hamile kalan var mı. Ben bugün başladım adetim dün bitti 15 gün kullanılması gerektiğini söylüyorlar ama 1 hafta sonra yumurtlama günüme denk geliyor çoğu kişide soğan suyu içerken hamile kalıp içmeye devam ettikleri içinde düşük yaptığını söylüyor sizce 1 hafta içsem faydası olur mu bilgisi olan yardımcı olabilir mi
Ben geçen yıl 15 gün yaptım hamile kalmadım canım

Ama sogan suyunu icin kizlar ben pcoyum.15.gunum iciyorum aksam da icecem bitecek . diyordum ya kasiklarim agriyor diye bugun yumurtlama testini yine yaptim ikiside kirmizi normalde en son 92 gun sonra adet olmustum.foto koyayim ama net gozukmuyor 3-4 gun degerlendireyim ama baklaim hayirlisi🤲insallah olur yarin

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-08-14-18-25-251_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-06-08-14-18-25-251_com.whatsapp.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 35
İnsallah hayirlisiyla hamileyim yazdigini okurum iki gun sonra yazarsin buraya amin🤲❤️
Ayy ÂMİİN Rabbim sesimizi duysun hepimizin İnşâAllah isteyen herkes en yakın regl dönemlerinde hamile olduğunu öğrenir, henüz olmadım akıntım yoktu şimdi tekrar gelmeye başladı sadece belim çok ağrıyor birde arada bir çok nadir kasıklarım sancıyor İnşâAllah hamileyimdir Allah’ım İnşâAllah hamileyizdir ya ❤️

Ama sogan suyunu icin kizlar ben pcoyum.15.gunum iciyorum aksam da icecem bitecek . diyordum ya kasiklarim agriyor diye bugun yumurtlama testini yine yaptim ikiside kirmizi normalde en son 92 gun sonra adet olmustum.foto koyayim ama net gozukmuyor 3-4 gun degerlendireyim ama baklaim hayirlisi🤲insallah olur yarin
Ohh şunu görmek bile insanın içini açıyor İnşâAllah olucak sabır ❤️

Ohh şunu görmek bile insanın içini açıyor İnşâAllah olucak sabır ❤️
Ya tabikide dusun ben 92 gun sonra oldum en son eger 92 de olduysam 78.gun yumurtlamisimdir.ama suan rabbime sukur sogan suyunun 15.gunu yumurtlama olusuyor adet bitimi 7.gun baslamistim biliyorsun sureci.eger bu ay da olmazsa hic uzulmeyelim tamam mı Allah ol derse ol insallah. Eger olamazsak bile bu ay adetle icimizdeki kistler en azindan temizlenir sogan suyu sayesinde.ki ben cok okudum genelde sogan suyu icilen ay adet olunuyor ve sonra ki ay gebe kaldigini ogrenmis millet bize neden olmasin bilemezsin dua edelim canim 🤲🤲❤️🥰

Ya tabikide dusun ben 92 gun sonra oldum en son eger 92 de olduysam 78.gun yumurtlamisimdir.ama suan rabbime sukur sogan suyunun 15.gunu yumurtlama olusuyor adet bitimi 7.gun baslamistim biliyorsun sureci.eger bu ay da olmazsa hic uzulmeyelim tamam mı Allah ol derse ol insallah. Eger olamazsak bile bu ay adetle icimizdeki kistler en azindan temizlenir sogan suyu sayesinde.ki ben cok okudum genelde sogan suyu icilen ay adet olunuyor ve sonra ki ay gebe kaldigini ogrenmis millet bize neden olmasin bilemezsin dua edelim canim 🤲🤲❤️🥰
Tabiikide öyle olursa da Allah’tan olmazsa da sanırım benim de olucak adetim akıntımın rengi biraz tuhaftı umutlar gelecek ay bu ay da olmadı İnşâAllah dediğiniz gibi bu ay temizler gelecek ay müjdeyi alırız 😔❤️

Yok yapmadım sanırım gerekte kalmadı çünkü geliyor adetim sanırım çünkü akıntımın rengi tuhaftı adet olurum kesin bir kaç saate kadar yine olmadı olsun buda Allah’tan İnşâAllah gelecek ay olur 😔❤️
Sıkma canını bende 2 gün önce adet oldum sabretmemiz gerekiyor tevekkül içinde ol elimizden geleni yapıyoruz sonucta

B3n soğan kürü ile beraber brokoli kürü yapmak istiyorum , nasıl olacak sırası biliyor musunuz acaba

Sıkma canını bende 2 gün önce adet oldum sabretmemiz gerekiyor tevekkül içinde ol elimizden geleni yapıyoruz sonucta
Bu ay ne kadar umutsuz olsam da yinede akıntım pembeye dönük görünce çok üzüldüm Rabbim hayırlısını versin zamanı vardır demek ki bekliycez yapıcak bişey yok İnşâAllah gelecek ay olur arkadaşın dediği gibi bu ay temizler gelecek ay hamile kalırız İnşâAllah

X