Gebeliğe Hazırlık Soğan suyu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi bakalim hayirlisi olsun insallah o zaman gecikince yaparsin
Aynen öyle yapıcam canım hoş gecikeceğini de sanmıyorum hamile değilim de bu ay da adetim çok sancılı olduğu için kendime hep adetime dair ısı bantları filan aldım yeni ağrı kesici bantlar su lastiği filan o kadar ümidi kestim hamilelikten adetime hazırlık yapiyorum geçen ay hamileyimdir diye orkid bile almamıştım bu ay kendimi regl olucama adapte ediyorum 😂

Alla allaa yaa normalda kaç gün gecikir em fazla ben senden niye bu kadar ümitliyim 😍
Yaaa gerçekten mi bilmiyorum ben kac kez test yaptim negatif cikti 9 haziran yumurtlama 11 haziran catlama oldu.catlamadan sayarsak bugun 11.gun ve muhtemelen 4 gune hasta olurum diye tahmin ediyorum olsaydi eger gebelik silikte olsa cikardi ya da ne bilim erken mi yaptim.bilmiyorum ama umudum kalmamis bu aydan

Yaaa gerçekten mi bilmiyorum ben kac kez test yaptim negatif cikti 9 haziran yumurtlama 11 haziran catlama oldu.catlamadan sayarsak bugun 11.gun ve muhtemelen 4 gune hasta olurum diye tahmin ediyorum olsaydi eger gebelik silikte olsa cikardi ya da ne bilim erken mi yaptim.bilmiyorum ama umudum kalmamis bu aydan
Pardon bugun catlamanin 10.gunu 🤣

İnşâAllah sana bi mucize olur bu ay hamile olduğunu öğrenirsin tabiikide yinede hayırlısı bu ay olur veya olmaz RABBİM en yakın zamanda nasip etsin hepimize de 🌸

Kızlar adetime 2 gün var daha yeni tuvalete gittiğimde peçeteye açık pembe leke geldi karnımda hiç ağrı yok sadece aşırı sırt ve bel ağrım var göğüslerim de hiç ağrımıyor üstüne görme olabilir mi ya da adetim mi erken geliyor sizce

Kizlar gecen ay sogan suyu 15 gun icip adet oldum sadece ,5 gun gevikti pcosluyum normalde gec gelirdi.bu ay diger adetime 10 gun kala duzenli de olmasa sogan kurune devam ettim ama 11 gun gecikti halen hasta olmadim dun aksama dogru test yaptim tek cizgi cikti ama sadece yakinlasarak baktigimda hayali cizgi var gibi.deli olcam ya.dun test yapmamin sebebide once bel ağrım oldu iki ucgun geçti dun de sol bacagim kasik agrim var zonkluyor sol yumurtam tas gibi olmus sismis sizce ne olabilir 😞

Testte burda ekledim

Eklentiler

• IMG_20220802_134008.jpg
    IMG_20220802_134008.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20220802_133948.jpg
    IMG_20220802_133948.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 21
Kizlar gecen ay sogan suyu 15 gun icip adet oldum sadece ,5 gun gevikti pcosluyum normalde gec gelirdi.bu ay diger adetime 10 gun kala duzenli de olmasa sogan kurune devam ettim ama 11 gun gecikti halen hasta olmadim dun aksama dogru test yaptim tek cizgi cikti ama sadece yakinlasarak baktigimda hayali cizgi var gibi.deli olcam ya.dun test yapmamin sebebide once bel ağrım oldu iki ucgun geçti dun de sol bacagim kasik agrim var zonkluyor sol yumurtam tas gibi olmus sismis sizce ne olabilir 😞
Sabah ilk idrar ile yapsan daha net olurdu canım yarın sabah yapma imkanın var mı

X