Gebeliğe Hazırlık Soğan suyu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim, regl gunume 7 gün var , regl öncesi genel belirtiler kasık ve bel ağrısı dışında bir şey yok
Bende hiçbir belirti yoktu bugüne kadar göğüsümde şişme dışında hiçbir ağrı sızı yok bugün uzandığımda çok feci sol kasığımda batma oldu regl günüm yaklaştı o yüzden mi bilmiyorum. İnşâAllah hep birlikte alırız güzel haberleri hep haberleşelim olur mu çok merak ediyorum çok heyecanlıyım

Ay inşallah hamilesinizdir

Teşekkür ederim, regl gunume 7 gün var , regl öncesi genel belirtiler kasık ve bel ağrısı dışında bir şey yok
Bende hiçbir belirti yoktu bugüne kadar göğüsümde şişme dışında hiçbir ağrı sızı yok bugün uzandığımda çok feci sol kasığımda batma oldu regl günüm yaklaştı o yüzden mi bilmiyorum. İnşâAllah hep birlikte alırız güzel haberleri hep haberleşelim olur mu çok merak ediyorum çok heyecanlıyım
Ay inşallah hamilesinizdir
inşâAllah ama hiç ümidim yok ve İnşâAllah hamileyizdir diyelim

Ya bi belirtim yok olsa olurmuyduki bilmiyorum.bugun 11.gunumdu sogan suyunda 4.gun kasik agrim oldu geçti.ama gogsum sis ve agriyor normalde adetime iki hafta kala olurdu henuz cok erken adetim biteli 11, gun oldu
Aynı bende de soğan suyunda kasık ağrısı olmuştu sonra geçmişti sonrasında da göğüs uçlarım çok kötü acıyordu şişme yoktu ama sadece uçları hassaslaşmıştı üstümü giyerken bile sürtünce acıyordu ama oda 2-3 gün sürdü geçti şuanda hiçbir belirtim yok ne göğüslerde acı ne gerilme sadece şiştiler oda adetim yaklaştı o yüzdendir birde dün uzandığımda sol kasığım aşırı kötü battı onu da hamileliğe bağlayamıyorum hiçbir belirtim yok çünkü kesin regl olucam bu ayda biliyorum ama yinede Allah’a duam İnşâAllah hamileyizdir sizde biraz bekleyin adetiniz yaklaşınca durumları bana bildirirmisiniz hep haberleşelim olur mu merak ediyorum hem sizler adına hem kendim adına çok heyecanlıyım dualarımdasınız

Evrene olumlu mesajlar iletelim hasta olacagiz demeyelim bu ay olacak Allah'ın izniyle diyelim insallah hayirlisiyla guzel haberleri paylasiriz burdan ben de dua edecem sizde umutlu olun .burdab gelismeleri paylasacam

Evrene olumlu mesajlar iletelim hasta olacagiz demeyelim bu ay olacak Allah'ın izniyle diyelim insallah hayirlisiyla guzel haberleri paylasiriz burdan ben de dua edecem sizde umutlu olun .burdab gelismeleri paylasacam
İnşâAllah dediğimiz gibi olur bu ay bebeklerimizin haberini alırız bende gelişmeleri paylaşıcam

İnşâAllah dediğimiz gibi olur bu ay bebeklerimizin haberini alırız bende gelişmeleri paylaşıcam

Bugün sogan suyunda 13.gunum sabahleyin bi karnim agridi adet agrisi gibi sancim tuttu dedim hasta mi oldum ne ama tabiki hasta olmadim daha 12 gun var adete ama tabi benim duzensiz bilmiyorum bu belirtiler umuyorumki guzel sonuclar icindir

Bugün sogan suyunda 13.gunum sabahleyin bi karnim agridi adet agrisi gibi sancim tuttu dedim hasta mi oldum ne ama tabiki hasta olmadim daha 12 gun var adete ama tabi benim duzensiz bilmiyorum bu belirtiler umuyorumki guzel sonuclar icindir
Ovulasyon testi ile yumurtlama günü takip edip birde incir kürü yaparsaniz bence bu ay gelir bebiş

Ovulasyon testi ile yumurtlama günü takip edip birde incir kürü yaparsaniz bence bu ay gelir bebiş
Ovulasyon testini 4 ayri donem yumurtlama gorup degerlendirip olumsuz olunca daha siparis etmedim kalmadi yani olsaydi bugun bakardim belki yumurtlamadir diye a diyorum acaba erken gebelik testi alsammi bugun kararsizim bilemedim

Ovulasyon testini 4 ayri donem yumurtlama gorup degerlendirip olumsuz olunca daha siparis etmedim kalmadi yani olsaydi bugun bakardim belki yumurtlamadir diye a diyorum acaba erken gebelik testi alsammi bugun kararsizim bilemedim
Erken gebelik testi hemen çıkartır mı ama acaba bence bekle adet gününe kadar erkenden test yapıp ümidini kaybetme dua ve sabırla gününü bekle benim de çarşamba regl olmam lazım bugün de çok pis başım ağrıyor midem bulanıyor benim umudum kalmadı çünkü regl olucam zaman böyle olurum ama bir yandan da idrarımda beyaz tortular var birde göğüs şişkinliğimde indi ağrı sızı da yok anlamadım ben soğan suyu kürü içtiğim için mi böyle oldu bu ay hamileliğe bağlayamıyorum çünkü eminim adet olucam. Ama sizin belirtileriniz var bence erkenden yapıp üzülmeyin bekleyin gününüze 5 gün kala filan yapın belirtiler devam ederse ya da direkt gününüzü bekleyin İnşâAllah vardır hepimizde. Bu ay çok umutsuz vaka olsam da hep İnşâAllah vardır diyorum

Gebelik olduğunu sanmıyorum cunku dun hem gebelik testi hemde ovalasyon testi aldim.once bi ovalasyon yapayim dedim yaptim sanirim yumurtlama olacak iki cizgide hemen hemen ayni tondaydi bugun yine testi tekrarlayacam hissediyorum zaten ağrılardan muhtemelen bugun sogan suyunda 14.gunum ve gercekten bu kür bir mucize yaratti ilk kez bu kadar erken yumurtlama gorecem insallah bugun yumurtlama olursa 17 gun sonra size buurdan gebelik mujdemide veririm.

Bu arada sende hasta olacam olacam deme artik insallah rabbim hayirlisiyla nasip eylesinbu arada gebelik testi aldim fakat yapmadım cunku hem cok cok erken daha hastaligim 14 gun bitmis mumkun degil diye dusundum hemde yumurtlama oldugunu fark ettim.bakalim bugunku test sonucun nasil olacak ,

İNŞÂALLAH güzel haberlerini bekliyorum herşey gönlünce olsuun

ÂMİİN Rabbim İnşâAllah nasip eder . İnşâAllah sende güzel sonuçlar alırsın

Benim yarın regl günüm hala yoğun akıntım var süt beyazı renginde birde böyle inceden inceden kasıklarım sancıyor geçiyor ara ara oluyor sanki regl olmuşum gibi oluyorum belim de ağrıyor ama göğüslerimde ne şişlik ne acı var regl mi olucam sizce ben ilk kez bu kadar sürdü akıntım

Ne yaptin canim hasta oldun mu olmadiysan bi iki gun daha bekle oyle test yap hadi insallah rabbim hayirlisiyla nasip eyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…