Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bende tarlusalla adet olup bitince denicem cok fazla bebegi olan var ins bizimde olur cok istyrm herkese nasip etsin rabbim dha 1ay denedik ama korkuyorum sanki hic olmicakmis gbi hssdyrm

Sağolun kizlar bende 2 senelik evliyim 21 yaşındayım yeni düşünmeye başladık ama sanki hiç olmicsk bebeğim ve çok geç kalmışım gibi hissediyorum :110:

Olr hic mrk etme bn iyi dusunmek istyrm biliyorum bigun yazicam burdan hamis oldum diye dua edelim birbirimize

Herkeste aynimi bilmem ama ovulasyon testi kullamayanlar sogan kurunu kullaninca dikkat etsinler yumurtlama gec olabilio.her ay 11.gun olan yumurta sogan suyu icince 15.gun catladi.ve o ay hamile kaldim
Yaa gerçekten mi pko falan varmıydi sende böyle sizin gibilerini gördükçe umitleniyorum bende geçen ay ovulasyon testi yaptım yakaladım ama malesef

Herkeste aynimi bilmem ama ovulasyon testi kullamayanlar sogan kurunu kullaninca dikkat etsinler yumurtlama gec olabilio.her ay 11.gun olan yumurta sogan suyu icince 15.gun catladi.ve o ay hamile kaldim
Canimm detayli anlatirmisin nasil kullandin nekadardir bebek istiyodunuz

Ovulasyon nasil yapiliyo canim hergun mu sen kac haftaliksun ve polikistik over varmiydi sende

Dün bende başladım adet bitiminden 2 gün sonra başladım ama akintim yeşil sarı ve bazen kanlı akıntı oluyor .bat 1 ay geçince soğan suyu içtim 9 saat sonra regl oldum acaba ondan mi bilemedim hayırlısı rabbim her isteyene hayırlı şekilde evlat nasip etsin :KK200:

Aminn canımm Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :dua::KK200:
Merhaba öncelikle rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.bi kaç soru soracaktım.soğan kürünü adetin 2.gğnü yapıp 14 gün içiyosun ya 14 gün içinde ilişkiye giriyomusunuz.14 gün içtikten sonra ilişki oluyomu.bide o içtiğiniz 14 gün sonrası olan adettemi belli genelik oluyor sonraki ay mı şimdiden teşekkür ederim

Merhaba öncelikle rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.bi kaç soru soracaktım.soğan kürünü adetin 2.gğnü yapıp 14 gün içiyosun ya 14 gün içinde ilişkiye giriyomusunuz.14 gün içtikten sonra ilişki oluyomu.bide o içtiğiniz 14 gün sonrası olan adettemi belli genelik oluyor sonraki ay mı şimdiden teşekkür ederim
Merhaba benim yumurtlamam erkenoldugu icin adetin 2.gunu basladim tam 15 gun kullandim.bu surede iliski bi kere oldu bizim.5 gunluk cinsel perhiz sonrasi sogan suyunun son gununde ovulsayon testi pikti o gun ve ertesi gun iliski oldu.o ay adetim gelmedi gebelik testi yaptim pozitiff.arkadasa sormussunuz ama bende cevaplamak istedim

• Beğen
Reactions: 10N
Merhaba benim yumurtlamam erkenoldugu icin adetin 2.gunu basladim tam 15 gun kullandim.bu surede iliski bi kere oldu bizim.5 gunluk cinsel perhiz sonrasi sogan suyunun son gununde ovulsayon testi pikti o gun ve ertesi gun iliski oldu.o ay adetim gelmedi gebelik testi yaptim pozitiff.arkadasa sormussunuz ama bende cevaplamak istedim
çok teşekkür ederim cevapladığın için :) hani hamile kalmış ya ondan ona sordum .yani soğan suyunu kullandığın ay mı kaldın

X