Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bu ay soğan kürüne uyguladım doktorum adetli ilken başla dedi yaklaşık 12 gündür içiyorum. Adetli ilken başlayıp sonuç gören var mı yoksa yanlış mı uyguladım

bende adetimin 2.günü başladım bugün 10.günüm bakalım ne olacak??? doktor kistin var dedi bana

merhabalar arkadaşlar bende başladım bugün 5. günüm leke ve akıntım oluyor devamında adet olur muyum bilemedim?

merhabalar arkadaşlar bende başladım bugün 5. günüm leke ve akıntım oluyor devamında adet olur muyum bilemedim?
Bence adeti gec gelenlerde kanama hemen basliyor.benimde cok akinti surekli kahverengi lekeler akintida pembelikler vardi ama adet olmadim hic on bes gun

Bence adeti gec gelenlerde kanama hemen basliyor.benimde cok akinti surekli kahverengi lekeler akintida pembelikler vardi ama adet olmadim hic on bes gun
yalnız ben 22 ağustosta düşük ve sonrasında kürtaj oldum ardından 19 gün lekelenme devam etti şimdi adet bekliyorum

Arkadaşlar ben bu kürü uyguladım başladığımın 13.günü adet oldum bıraktım. Bi sonraki kürü adete 10 gün kala 1 hafta uygulamak gerekiyormuş.

benim adet bittikten sonra aşırı sarı-yeşil akıntım başladı her gün dur durak bilmiyor günde 3 çamaşır değiştiriyorum. Adetime 6 gün var. İkinci kürü akıntı yüzünden düzenli yapamadım bıraktım...

Önğmüzdeki ay yeniden başlasam 15 gün+1 hafta olarak sizce olur mu ?

Arkadaşlar ben bu kürü uyguladım başladığımın 13.günü adet oldum bıraktım. Bi sonraki kürü adete 10 gün kala 1 hafta uygulamak gerekiyormuş.

benim adet bittikten sonra aşırı sarı-yeşil akıntım başladı her gün dur durak bilmiyor günde 3 çamaşır değiştiriyorum. Adetime 6 gün var. İkinci kürü akıntı yüzünden düzenli yapamadım bıraktım...

Önğmüzdeki ay yeniden başlasam 15 gün+1 hafta olarak sizce olur mu ?
olmaz çünkü bu kür saraçoğlunun sayfasında 6 ayda bir uygulanan bir kür olarak belirtiliyor zararı olabilir

hayırlı cumalar arkadaşlar benim soğan küründe bugün 6.gün olacak adet oldum da devam etsem mi bıraksam mı bilemedim

X