Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
şuan azaldı kahwerengi leke şeklnde gelmeye başladı adeti 38de oluyodm 34e düştü uzın zamndr 34tü 2 aydırda 30 da oluyorm baya düştü günüm düzene giriyo artık galiba
Ne zaman kullandın soğan kürünü canım ve ne kadardır bebek istiyorsun

Kizlar sogan kurunu sabah aksam ac karnina iciyorum 15 gun dolunca .15 gun ara verip tekrar mi baslayip 6 ay ara veriyoruz.yoksa ilk 15 gun yaptik 6 ay mi ara veriyoruz ?yanlis da uygulamak istemiyorum 7 gun adet gecikmesi yasiyorum suan .

Merhaba bende soğan kürünü yapıyordum. Ama kasık ağrılarım var 3 gündür. Bugün bıraktım kasık ağrısı çeken var mı?

Merhaba bende soğan kürünü yapıyordum. Ama kasık ağrılarım var 3 gündür. Bugün bıraktım kasık ağrısı çeken var mı?
Kaç gün yaptın ? Yapmaya devam et bence benim de bittikten sonra kasık ağrılarım bel ağrılarım oldu aslında iyi bahsediyorlar ağrılardan

Kimyasal olduğunu nerden anlıyorsun canım çok cahilim o konuda
ben o ay yumurta takibi yaptırıyordum çatladıgını gördüğmz anda yapmştık yani bekliyorduk o ay olcak mı diye 1 hafta erken adet olmştm normal kanamamdan çok çok fazlaydı, hiç durmuyordu doktora gittik hcg baktı düşük oluyor dedi.

ben o ay yumurta takibi yaptırıyordum çatladıgını gördüğmz anda yapmştık yani bekliyorduk o ay olcak mı diye 1 hafta erken adet olmştm normal kanamamdan çok çok fazlaydı, hiç durmuyordu doktora gittik hcg baktı düşük oluyor dedi.
Yani düşük demek öyle mi

Ben de kullandım kasık ağrım oldu dra gittim kist varmış o patladığı için ağrım olmuş ve şimdi geçti ve ayrıca yumurtamda olmuş
Ağrı olmadı iyi diyor kimisi yani kist patlaması yol olması anlamında iyi mi kötü mü bende bugün başlayacağımda

Kızlar ben bugün soğan suyuna başladım Ramazan geliyor Ramazan başladığında kürün 6. Gününde olacağım çok içimi yakıyor çok su içiyorum sahurda ve iftarda içecektim ama sahurda içersem çok zorlanırım gündüzünde diye düşünüyorum sizce sadece iftarda içsem fayda eder mi :110::KK43:

X